Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Konkurs!

  1. #1
    Avatar Tomix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    3,245
    Siła reputacji
    21

    Domyślny Konkurs!

    Nasz dział boty w pewnym sensie po zamknięciu elfa umiera. Trzeba go jakoś rozruszać, a że co raz częściej widzę zapytania dotyczące kwestii ustawień botów to można połączyć przyjemne z pożytecznym! Ogłaszam konkurs na poradniki dotyczące botów do Tibii.


    Od jakiegoś czasu nie są aktualizowane żadne poradniki dt. botów. Czas to zmienić. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do mnie z wybranym botem, którego nikt wcześniej nie zajął. Obecna lista botów:

    - TibiaAuto - w8w8w8
    - NeoBot - Bartek111
    - BBot - Hurix
    - TibiaBot NG - Pabloo1993
    - OrkBot - ---
    - Blackd Proxy - Panczaq
    - GhostBot NG - ---

    Każdy kto się zgłosi (przed zgłoszeniem należy przeczytać regulamin konkursu) będzie miał równo tydzień na napisania poradnika dt. bota, którego wybrał. Ten artykuł ma zawierać szczegółowe opisy funkcji, dużą ilość screenów, podstawowe informacje o dostępności programu, mówiąc najogólniej: ma ogarniać bota we wszystkich jego szczegółach. Po napisaniu poradnika należy wysłać mi go poprzez PW w formie .txt wraz ze wszystkimi znacznikami, kodami itd.
    Będzie on podlegał ocenie, dlatego radzę się do niego przyłożyć. Jeżeli zostanie zaakceptowany, wydam zezwolenie na napisanie tego tematu, przykleję go a dla autora są przewidziane nagrody, o których później. W przypadku niewysłania lub słabej pracy, plagiatu przewidziane są konsekwencje, bardzo surowe :).

    REGULAMIN KONKURSU:

    1. Konkurs odbywa się za zgodą, wiadomością i pod protekcją aliena.

    2. Może w nim wziąć udział każdy użytkownik spełniający kryteria:
    - zarejestrowanie konta co najmniej 3 miesiące wstecz (data graniczna: 25 X 2010),
    - ilość posiadanych aktywnych punktów ostrzeżeń poniżej 40.

    3. Przydział bota zależy od kolejności i ważności zgłoszenia. Użytkownik wybiera go sam (1) i jeżeli był pierwszy i spełnia kryteria to zostanie mu on przydzielony. Zgłoszenia przyjmuję osobiście poprzez prywatną wiadomość.

    4. Data graniczna zgłoszeń: 28 I 2011 godzina 18:00.

    5. Data graniczna oddania gotowej pracy: 04 II 2011 godzina 18:00.
    Oddajemy ją w formie gotowego do umieszczenia tematu w pliku tekstowym .txt poprzez wysłanie do mnie prywatnej wiadomości.

    6. W przypadku nieoddania pracy w terminie, nie wykonania jej z należytą starannością, przewidziana jest kara w postaci 80 punktów ostrzeżeń. W przypadku plagiatu oraz próby umieszczenia szkodliwego programu: dożywotni ban.

    7. W przypadku zaistnienia sytuacji z punktu 6. konkurs dt. konkretnego bota uznaje się za nierozstrzygnięty i będzie ogłoszony na nowo. Terminy zostaną ustalone indywidualnie.

    8. Dla zwycięzców mamy nagrody: temat zostanie przyklejony a sam użytkownik będzie mógł ustawić sobie animowany avatar oraz indywidualną rangę. Ogarnie go także niezmierna wdzięczność i podziw kadry oraz użytkowników :).

    9. Wzięcie udziału w konkursie nie jest równoznaczne z otrzymaniem nagrody. Jeżeli poradnik nie będzie tego warty to ani nie zostanie przyklejony, ani użytkownik nie otrzyma avatara oraz rangi. Tak więc biorąc udział w konkursie proszę się liczyć z tym, że praca musi być wykonana dobrze. O tym, czy poradnik zasługuję na uwagę zadecyduje komisja w składzie mojej osoby.

    10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.

    Tomix

    Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Ożywmy to forum i pomóżmy sobie nawzajem! :) O wszelkich poczynaniach i zmianach w konkursie będziecie informowani na bieżąco!
    Życzę powodzenia!
    Ostatnio zmieniony przez Tomix : 31-01-2011, 12:53

  2. #2
    Avatar Tomix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    3,245
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zgłoszenia tylko do jutra do 18!!

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Tomix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    3,245
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie było mnie i nie miałem jak ogłosić :)
    Dziękuję za zgłoszenia i powodzenia w pisaniu!

  5. #4
    Avatar Tomix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    3,245
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Konkurs zostaje zakończony, co prawda z wynikiem jakiego się spodziewałem, ale spłodził 2 bardzo dobre poradniki o TA i NeoBocie, za które jestem ich autorom bardzo wdzięczny. Czas na podsumowanie:

    - Gratulacje dla w8w8w8 i Bartek111 - stanęliście na wysokości zadania i wykonaliście wspaniałą pracę - DZIĘKI!

    - Pabloo1993 i Panczaq - za niedostarczenie pracy w terminie zgodnie z punktem 6 regulaminu wymierzam karę.

    - Hurix za złożenie plagiatu otrzymuje dożywotni ban.

    Serdeczne podziękowania i pozdrawiam. Temat zostawiam przyklejony do jutra, potem będzie nadal dostępny.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 01-04-2006, 21:33
  2. Konkurs na Moderatorów - wyniki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post: 16-08-2005, 12:04
  3. Konkurs na redaktorów tibia.org.pl
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 01-08-2005, 09:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •