Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: World Quests - rozszerzenie

  1. #1
    Avatar Tomix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    3,245
    Siła reputacji
    21

    Domyślny World Quests - rozszerzenie

    Tinkle, twinkle, lil' demon star,
    You wreak havoc wherever you are!


    Buääääh!

    Stary! Wygląda na to, że nasza kołysanka nie uśpiła małego, demonicznego dziecka, które zostało nam powierzone w opiece. A wy, Tibijczycy? Czy będzie w stanie przejąć rolę matki? Mama - demon zaplanowała wziąć kilka dni wolnego podczas wesołego miesiąca maja i będzie potrzebowała bohaterów strzegących oraz zmieniających pieluszki jej słodkim, ale rozpieszczonym berbeciom podczas jej nieobecności.

    Ale to nie wszystko. Jeżeli brakuje wam umiejętności rodzicielskich wiele innych wyzwań czeka na was w przyszłości:

    -> Bewitched: Co wrze w tym kotle? W styczniu dobre wiedźmy będą potrzebowały waszej pomocy by uniknąć gniewu demonicznych dusz za pomocą potężnego naparu ducha. Podaj im rękę zbierając egzotyczne składniki które które muszą być zmieszane, oraz chroniąc ich bulgocący gar od sił zniszczenia.

    -> A Piece of Cake: Jesteś głodny? Ciastowe golemy nawiedzą ziemie Tibii w lutym. Użyjcie ich ciastowych ciał do zbudowania mostu, którym dostaniecie się na legendarną wyspę, która spowoduje, że wasze brzuszki będą szczęśliwe. Ostrzcie swoje... widelce... jeżeli jesteście gotowi na wyzwanie jak nigdy przedtem!

    -> The Colours of Magic: Zielone! Nie! Pomarańczowe! To nonsens! Fiolet to nowy pomarańcz! Nie, to jest zielone! Trzech magów rozprowadzi mistyczne listy z kolorowym pudrem w całej Tibii, żeby zobaczyć który kolor - i w związku z tym który mag - zwycięży. Wybierzcie swój kolor i namówcie przyjaciół, aby wybrali ten sam!

    -> Annual Autumn Vintage: Uwaga koneserzy soków! We wrześniu Combined Magical Winterberry Society będzie potrzebowało twojej pomocy przy gromadzeniu winterberries i wyciśnięcia z nich soku, który utrzyma przepływanie magii przez świat. Tup, tup, tup!

    -> A Pirate's Death to Me: Ahoj, psy morskie i szczury lądowe! Okaż miłosierdzie i pomóż piratom w ich desperackiej podróży, która w końcu pozwoli uwolnić ich dusze, raz na zawsze. Zbierzcie się nowymi i starymi przyjaciółmi, powiązani przeznaczeniem i gwiazdami zacznijcie badać groźne oceany świata zmarłych. Arrrr!


    -> Last Creep Standing: Czy jesteście wystarczająco zwinni i zabawni, żeby stawić czoła próbom Kurika? Bardzo lubi testować śmiertelników i żartować sobie z nimi więc, miejmy nadzieję, możecie liczyć na swoje reakcje i szczęście w tym zabawnym wyzwaniu.

    Oprócz nowych zadań aktualizacja przyniesie nowe osiągnięcia i przedmioty. Oprócz tego większość NPC będzie skupowało podstawowy towar, taki jak ekwipunek czy narzędzia, po standardowej cenie. Te ceny będą równe najlepszym aktualnym ofertom dostępnym u NPC. Oznacza to, że nie będziecie musieli podróżować daleko do NPC, żeby uzyskać przedmiot w najkorzystniejszej ofercie, ponieważ wszędzie cena będzie taka sama.

    Co więcej, Akademia Magii w Edron została poddana restrukturyzacji pod względem nauki zaklęć, aby ułatwić studentom dostęp do ich zdobycia. Podczas gdy wszystkie ostateczne zaklęcia będą sprzedawane przez Zoltana, Puffels będzie nauczał reszty zaklęć rycerskich, Ursula będzie nauczycielem paladynów a Gundralph profesji magicznych. W ich ofertach pojawią się także zaklęcia graczy facc, odpowiednio do profesji.

    I w końcu, otrzymaliśmy list od Świętego Mikołaja, który anulował zamówienie dodatkowych 25 łodzi pomarańczy! Ponieważ byliśmy ciekawi, zakradliśmy się do jego domu i podglądaliśmy go przez okno, by dowiedzieć się co planuje. Niestety dostrzegliśmy jedynie ogromny stos różnego rodzaju prezentów. Na dodatek Święty Mikołaj złapał i skarcił nas za bycie tak niecierpliwym. Wydawał się bardziej rozmowny niż zwykle i ujawnił, że musiał kupić większy worek w tym roku, aby pomieścić wszystkie smakołyki.

    Wczoraj rozpoczął się także prywatny test serwer.

    Poczuj zapach zimowej aktualizacji!
    Kadra Torga.
    Ostatnio zmieniony przez Tomix : 04-12-2010, 16:23

  2. #2
    Avatar ziomek niebieski
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Ziemia
    Posty
    336
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szczerze wam powiem, że to co robi Cipsoft jest zarazem ciekawe i pomysłowe, jak i beznadziejne i niewykorzystane.


    Otóż:
    World questy są świetne, jednak oczywiście Cipsoft jest psem na kase i wszystko dla kont premium.

    Jeśli chodzi o npc, tutaj wszystko jest na +, brakowało mi możliwości sprzedawania każdego rodzaju ekwipunku. Już nie będzie armorów walających się po depo!



    @edit

    Aha, i JEBAĆ POMARAŃCZE. Wreszcie dostane coś innego od mikołaja!


    @edit2


    pierwszy!
    Ostatnio zmieniony przez ziomek niebieski : 02-12-2010, 16:50

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Blubby
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    551
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Awww, zawiedli mnie jedną rzeczą.. Bo wszystko wydaje się być w porządku, oprócz tej jednej..
    Mianowicie to, że u każdego NPC'a będzie ta sama cena jest kompletnym nonsensem.. Przez to Tibia straci kolejny detal gry - gry, jaką była parę lat temu (chodzi mi o klimat). Dla mnie w czasach, gdy grałem podróżowanie z plecakiem pełnym tarcz i mieczy na drugi koniec tibii było fantastycznym momentem. Biegło się 3000 kratek tylko po to, by zarobić marne 500gp więcej. I o to właśnie chodziło!

    Ogólnie update jest na wielki +, z wyjątkiem małego minusa, o którym właśnie pisałem :)
    Każda kropla Twojej krwi jest cenniejsza od złota.

  5. #4
    Avatar Barni Vegas
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    463
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie czytałem całego, ale ugryzło mnie to, że napisane jest pampersy, a nie pieluszki ; o

    Pampersy, jest to nazwa własna jak... Coca-Cola

    #przeczytałem ; o

    Fajne będzie to, że na edron podzielą czary profesjami, a nie... na -1 exori vis, wyżej invisible i takie bieganie ;<

    Co do cen... to chain armor w kazzo za 40 gp a w thais za 70 gp :D <o ile się nie mylę >
    To ile bd teraz kosztować?
    Ostatnio zmieniony przez Barni Vegas : 04-12-2010, 13:20

  6. #5
    Avatar Sir Juncan
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    464
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Stworzenie wspólnych cen dla wszystkich npców jest idiotyczne. Może i ułatwi sprzedaż ale sprawia że że nie będzie już tego czegoś-szukanie który npc najwięcej da a potem przenoszenie/przesyłanie towaru do jego miasta. Poza tym to będzie zupełnie nierealne-to przecież normalne że różni kupcy oferują różne ceny

    Co do reszty upa to jest on jak najbardziej na +
    I cieszę się że wzięli się za world questy tak jak mówili bo lightbearer i devovorga to trochę za mało
    Mam tylko jedno ale, a mianowicie to:

    -> A Piece of Cake: Jesteś głodny? Ciastowe golemy nawiedzą ziemie Tibii w lutym. Użyjcie ich ciastowych ciał do zbudowania mostu, którym dostaniecie się na legendarną wyspę, która spowoduje, że wasze brzuszki będą szczęśliwe. Ostrzcie swoje... widelce... jeżeli jesteście gotowi na wyzwanie jak nigdy przedtem!
    To juz przesada, mówią jak do jakiś małych dzieci...cały ten event brzmi idiotycznie
    chodźcie poszukać ciasteczkowych ludzi, zbudujemy z ciasta most i udamy się na bajeczną wyspę pełną słodyczy.
    Co jeszcze? może świat pełen różu i jednorożców O.o

    A tak to nie mam zastrzeżeń...wszystko na +

  7. #6
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Blubby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Awww, zawiedli mnie jedną rzeczą.. Bo wszystko wydaje się być w porządku, oprócz tej jednej..
    Mianowicie to, że u każdego NPC'a będzie ta sama cena jest kompletnym nonsensem.. Przez to Tibia straci kolejny detal gry - gry, jaką była parę lat temu (chodzi mi o klimat). Dla mnie w czasach, gdy grałem podróżowanie z plecakiem pełnym tarcz i mieczy na drugi koniec tibii było fantastycznym momentem. Biegło się 3000 kratek tylko po to, by zarobić marne 500gp więcej. I o to właśnie chodziło!

    Ogólnie update jest na wielki +, z wyjątkiem małego minusa, o którym właśnie pisałem :)
    Dokładnie myślę tak samo. Po co to wszystko kurde. Te podróże, rozkminy gdzie się opłaca.. To było to!
    Poza tym oczywiście wszystko dla kasy. Pacc zwiększa przewagę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 21-01-2018, 23:48
  2. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 14-04-2017, 18:18
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 13-08-2014, 19:24
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-06-2014, 10:12
  5. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 31-08-2011, 15:32

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •