Reklama
Strona 1 z 9 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 121

Temat: Zimowy update 2010 - info o nowościach!

  1. #1
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19


    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  2. #2
    Avatar Krfafy
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    31
    Posty
    345
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jakbyś czytał dokładnie to byś widział że w czarach dla druida jest napisane rage of the skies ale intankcja jest exevo gran mas tera wiec chodzilo tu o ten czar ale pewnie nazwe zle napisali...
    Potrzebujesz pomocy przy neo Bocie? Masz problem z zakupem ? Nie wiesz jak odpalić skrypt? napisz do mnie, spróbuję pomóc ;)


    /gg
    34308085

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Najpierw zjebane poty, potem dodanie expowisk aka evolution (yalahar, zao), potem jeszcze pvp udupione od poczatku do konca. Teraz taki cios? Wlasnie sobie uswiadomilem, ze i ja skoncze grać. To juz nie bedzie mialo sensu, rozumiem ze inne gry się rozwijają i tibia musi isc tez dalej ale to jest naprawde za duzy krok. Zwierzaki? Cooldown na spelle?
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  5. #4

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    235
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ZAJEBIŚCIE
    o ile dobze wyczytałęm to cooldown na ue bedzie 60 sec -,- czyli co teraz nie dość że trudniej się gra magicznymi to exp będzie podobny do knajta?

  6. #5

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    39
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @up
    No a co ty myślałeś knajciki wyli z pallami że mag druid są przekoksani no to masz.
    Hehe gz teraz to dopiero będzie syf.

  7. #6
    Avatar Qba14
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    239
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mi się wydaje, że nie mówisz dobrze. Z tego co zrozumiałem to poszczególne czary zostaną przydzielone do grupy 1 lub 2 i w zależności w której będą ich cooldown będzie wynosił 1 lub 2 sekundy.

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    z każdym update coś wam się nie podoba.. widać, że jesteście typowymi dziećmi tibi -.-
    Co wam się nie podoba w spellach ?
    To, że druidowi zabrali exori mort ? bardzo dobrze... on ma być potrzebny do leczenia a nie pro evo mas pg.
    Mounty ? zajebista sprawa ! wreszcie tibia jest podobna do prawdziwego RPG !
    Cooldown ? czemu nie i tak teraz jest exth~~~, ue na 60 sekund też miód, expienie sorkiem na 1kk/h + to lekka przesada gdzie inne profesje nie mogą się mu nawet równać
    Co do upa to gz dla cipsoftu wreszcie ruszają tą grę !! u mnie mają wielki + aż zaczynam grać od nowa : )

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z każdym update coś wam się nie podoba.. widać, że jesteście typowymi dziećmi tibi -.-
    Co wam się nie podoba w spellach ?
    To, że druidowi zabrali exori mort ? bardzo dobrze... on ma być potrzebny do leczenia a nie pro evo mas pg.
    Mounty ? zajebista sprawa ! wreszcie tibia jest podobna do prawdziwego RPG !
    Cooldown ? czemu nie i tak teraz jest exth~~~, ue na 60 sekund też miód, expienie sorkiem na 1kk/h + to lekka przesada gdzie inne profesje nie mogą się mu nawet równać
    Co do upa to gz dla cipsoftu wreszcie ruszają tą grę !! u mnie mają wielki + aż zaczynam grać od nowa : )

    No wlasnie, idioto. Nie grales dlugo, pewnie w ogole grales krotko. To jest zrobione dla nowych graczy, ktorzy albo gowno grali albo wcale. Dla starych to jest tylko utrudnienie.
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  10. #9
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,446
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Guardian of Druts napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ZAJEBIŚCIE
    o ile dobze wyczytałęm to cooldown na ue bedzie 60 sec -,- czyli co teraz nie dość że trudniej się gra magicznymi to exp będzie podobny do knajta?
    No ja jakoś knightem tłukłem i nie miałem problemu, chyba dobrze bo nie osobiście zaczęło dobijać to levelowanie między mną a profesjami magicznymi.

    @Imho:
    Po prostu żal, mam pacc do 11 stycznia, potem przestaję grać w tą durnotę.. na prawdę nie mieli już co wprowadzać.. takie updaty na siłe.

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Sedan czy jak ci tam, nie rozumiem przesłania twojego postu, a w tibie gram zapewne dłużej od ciebie : ) Gdzie ty widzisz ułatwienie dla nowych graczy ? co ty wgl gadasz od tego zacznijmy ?

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sedan czy jak ci tam, nie rozumiem przesłania twojego postu, a w tibie gram zapewne dłużej od ciebie : ) Gdzie ty widzisz ułatwienie dla nowych graczy ? co ty wgl gadasz od tego zacznijmy ?
    Zadne ulatwienie dla nowych graczy, poprostu chodzi mi o to ze im taki klimat bedzie pasowal, cos typu WoW czy inne gowno. Tibia byla calkiem inną grą, dla starych wyjadaczy ten klimat byl boski i zadne inne gry zajmujące 10gb nie rownały się z nią. Teraz mniej expa za deda, teraz jeszcze jakies inne gowna. Przeciez to nie prowadzi w dobrym kierunku, Cipsoft nie chce tak drastycznie zrobić wielkich zmian ktore ma napewno w planach, tylko po troszeczku. Zobaczycie ze w nastepnym update albo jeszcze w ktoryms z kolejnych znowu mniej bedzie lvla po dedzie spadać :).
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  13. #12

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gra idzie do przodu, jakby cały czas była tibia 7,6 czy jakaś inna wersja to by wszyscy płakali, że nic nie dodają, nudno itd. wreszcie jakieś urozmaicenie dla tej gry a nie ciągle to samo... wystarczy popatrzeć na levele jaka ta gra była łatwa i jaki błąd zrobił cipsoft, ale na szczęście jeszcze trochę mogą to poprawić i im to wychodzi tyle z mojej strony : )

  14. #13

    Notoryczny Miotacz Postów Cro jest teraz offline
    Avatar Cro
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Aokigahara
    Wiek
    29
    Posty
    1,123
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ta jasne, teraz pierdolicie ze koniec z tipjo i w ogole a zaloze sie ze po upie bedziecie grac dalej
    tak samo wszyscy wielce konta sprzedawali jak mieli bodajze yalahar wprowadzic

    ja przez kilka poprzednich upow zawsze bylem przeciwko wszystkiemu ale w praktyce okazalo sie przydatne i ciekawe, tak bedzie pewnie i w tym przypadku; nie mowcie dopoki nie przekonacie sie na wlasnej skorze jak to wszystko dziala itp. myslicie ze cip'y tego nie testuja? to nie ma tak ze o damy wiecej exhausta na ue bo chyba za mocne jest.
    jak dla mnie fajnie ze polepszyli knighta, wreszcie nie bedzie odstawal tak bardzo od innych profesji.

  15. #14

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Pozdro.
    Dobrze przeczytałem?
    Usuną niewidkę dla palka?
    Dobrze, ze gdzieś się wala 2bp stalthów.

  16. #15

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    31
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    dokładnie, takie małe utrudnienie jednak i tak palka już nie naprawią, nie oszukujmy się tylko w tej grze pallek bije z dystansu <hahaha>

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zimowy update 2012
    Przez ElXiron w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 20-11-2012, 02:00
  2. Zimowy Update 2010 - zdjęcia
    Przez Zipper w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post: 06-12-2010, 21:27
  3. Zimowy Update 2008
    Przez Andaryel w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 16-12-2008, 18:25
  4. Zimowy update już w grze!
    Przez Silnikos w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 121
    Ostatni post: 24-12-2007, 01:23
  5. Zimowy Update 2006!
    Przez konto usunięte w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post: 15-12-2006, 21:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •