Reklama
Strona 3 z 6 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 77

Temat: Druid Guide by Sir Elraaz

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Koleś dla druidów będziesz Bogiem, ale ja jestem Knight :)
    Musze mojemu kumplowi go podrzucić no widzę że sporo pracy było, ale z czasem go uleprzaj a nie tak jak inni sobie później olewają...

  2. #32
    Sir Elraaz

    Domyślny

    Cytuj Hakerpawel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Koleś dla druidów będziesz Bogiem, ale ja jestem Knight :)
    Musze mojemu kumplowi go podrzucić no widzę że sporo pracy było, ale z czasem go uleprzaj a nie tak jak inni sobie później olewają...
    Niestety dla rycerzy poradnik już jest, a wątpię, że uda mi się przez niego przebić ;)

    Aktualki - wszystko zależy od czasu, chęci oraz tematu do opisywania - na razie niczego mi nie brakuje, staram się regularnie coś dodawać ;)

    @Down
    Faktycznie, umknął mi... może dlatego, że używałem tylko sio ;) - postaram się naprawić ;)
    Ostatnio zmieniony przez Sir Elraaz : 17-07-2007, 09:35

  3. Reklama
  4. #33
    tommm

    Domyślny

    Bardzo dużo pracy autor włożył w stworzenie tego poradnika i za to go podziwiam :D

    Z jednym się jednak stanowczo nie zgodzę: dlaczego w czarach spontanicznych, które się opłacają, nie ma exury i exury gran?
    Bez tych czarów ciężko jest expić, samymi runami się leczyć to waste (można je sprzedać), a exura gran, jeśli się ma dobry mlvl, jest często nawet bardziej opłacalna od exury vita, która leczy do pełna ale zabiera 4 razy więcej many.

    Druidzi mają mało HP więc ja wolę 2 razy uzyć exury gran (80 many i HP mam pełne) niż exury vita (160 many i HP pełne).

    A tak w ogóle to spoko poradnik, przyda się, jeszcze raz respect dla autora za włożoną pracę.

  5. #34
    Avatar Kimex
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    327
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sir Elraaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Down
    Tak - poradnik dla druida jest tylko jeden, a poradniki o d lair, o dragach są i bardzo łatwo je znaleźć.
    Właściwie chodziło mi o coś innego, nie ułożyłem zdania tak jak ułożyć powinienem - tu gs, tam hydry, hero - i to są przykładowe miejsca na zdobywanie expa dla wyższych lvli.
    Poza tym nie napisałem, że tak expi druid z 340 poziomem... więc wklejanie mi kitu o MDW nie jest na miejscu.
    341 levelem tak w woli ścisłości
    Widzisz? miałeś błąd
    Sory ale bez tego " przykładowo " zdanie traci sens . Popraw to ;)
    A poradnika dla kini nawet sie nie zabieraj bo i tak nie przebijesz...
    DODAJ DEMKI :)

  6. #35
    Sir Elraaz

    Domyślny

    Cytuj Kimex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    341 levelem tak w woli ścisłości
    Widzisz? miałeś błąd
    Sory ale bez tego " przykładowo " zdanie traci sens . Popraw to ;)
    A poradnika dla kini nawet sie nie zabieraj bo i tak nie przebijesz...
    DODAJ DEMKI :)
    Napisałem, że nie mam zamiaru pisać poradnika dla rycerza - nie musisz mi tego 2 raz uświadamiać ;)

    Demki - dajcie mi chwilę, do tego potrzebne mi są sski, a do nich zaś bloker i sdki w plecaku :)

  7. #36
    Avatar Skormen
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Sanok City
    Posty
    474
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Hmm jak narazie widze tylko jeden błąd a mianowicie źle zaznaczoną jaskinie rotów(chodzi mi o tą po lewej na samym dole) + jeszcze ta strzałeczka z gwiazdką po prawej.... dokładnie to zaznacz.

    Odnośnie cyklopów zaznacz jeszcze obóz cyklopów na południe od thais na tej mapce+ możesz jeszcze zaznaczyć to miejsce z cyklopami w podziemiach w takim "kręgu".

    Jest górny resp necro dlaczego więc nie ma dolnego?
    Przy okazji można naskrobać cosik o vamp hell.
    Można zaznaczyć jedne z najlepszych i nabardziej popularnych expowisk z vampirami a mianowicie tarpit tomb za płomieniem + tarpit tomb hmm to chyba piętro -3.
    Skormen sko(r)mentuje ten temat!
    Cytuj Black Sabbath - Iron Man napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skormeeeeen lost his mind! Can he see or is he blind?
    Photobucket

  8. #37
    konto usunięte

    Domyślny

    bardzo ładny i przejrzysty poradnik. Bede z niego korzystał ponieważ zacząłem własnie grać druidem :)

  9. #38
    konto usunięte

    Domyślny

    Ja własnie gram druidem i mam na ok 50lv wiec poradnik mi sie napewno przyda. Jak chcesz propozycje to prosze - wiecej expowisk na nowszych terenach, hydry i tomby sa juz przerobione, przejadły mi sie (najlepiej jakby byly te tereny dla 50lv druida :D )

  10. #39
    konto usunięte

    Domyślny

    Poradnik fajny chociaż jedna osoba z internautów dała poradnik jak expic druidem Gz i DzienXs

  11. #40
    konto usunięte

    Domyślny

    Wspanialy poradnik;]

    Napewno sie przyda ze wzgledu na to ze wlasnie zaczynam gre druten na nowy servie..

    Gz za poradnik 10/10

  12. #41
    Avatar Husarz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    575
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No postarałeś się. Napewno coś z niego skorzystam. Możez jescze coś dodawać np walka z DL itp.
    9.5/10

  13. #42
    Qwiateq

    Domyślny

    Przejżyście ładnie zgrabnie poprostu napracowałeś sie poradnik napewno się przyda dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygode druidem :p

  14. #43
    konto usunięte

    Domyślny Hmm ...

    Moim zdaniem poradnik nawed,nawed.Jest jeden blad,mianowicie co do huntu na Necro,jezeli zaznaczasz je do ataku i DSy zaczynaja sie do nich zblizac,one uciekaja i wtedy nastepne zaczynaja atakowac.W tym wypadku masz wieksze waste na mf do postawienia DSów,niz na HMM.Osobiscie Necro polecam Paladynom tym bardziej po Upie 8.0.Spokojnie palek z 75 distem i 50 lvlem moze solowac Necro.Pozdro

  15. #44
    konto usunięte

    Domyślny

    Bardzo Dobry poradnik. Wszystko opisane , nie znalazłem jakiś
    większych błędów.
    ocena 9/10.

  16. #45
    Avatar Lexus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Betelgeuza
    Posty
    165
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Bardzo dobry poradnik. Poleć mi jakiś tomb dla 22 druida. Listę masz na http://tibia.erig.net/Ankrahmun_Tombs. Z góry dzięki. Aha a co do instant spellów dodałbym do tych podanych jeszcze intense healing i chyba pomyliło ci się coś z ultimate healing bo ten czar zżera 160 a nie 30 many. To wszystko. pzdr.
    Zdarza się.
    Kurt Vonnegut

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium druid guide
    Przez pexai w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 11-02-2015, 00:08
  2. Pociskiwacz % Sir The Bloker - Candia
    Przez Baranex w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 04-07-2014, 16:35
  3. League of Legends [Guide] Viktor jest najlepszym omperem swiata ;]
    Przez warmeq w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 06-09-2012, 18:25
  4. [Poradnik] Training Guide by 2Fast
    Przez 2Fast4You w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post: 12-08-2012, 17:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •