Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 53

Temat: [Poradnik] XAMPP - OCB? [czyli jak zainstalować i "skonfigurować" Swój serwer FTP/WWW]

  1. #16
    konto usunięte

    Domyślny

    uff przepraszam za nieobecnosc :]

    @Misiek1410
    przeinstaluj ... to jest poprostu "niemozliwe" ... niespotykane

    @KnightExtra
    mi nie dzialal apache na WebServie Krasnalu dopiero na XAMMPie zadzialal :]

  2. #17
    konto usunięte

    Domyślny

    Hmm, co do mojego problemu z hasłami w aktywnym SMTP. Myślę że to po prostu kolejny wybryk Internet Explorera. Zainstalowałem Firefoxa i wszystko jest ok. Jednymi słowy: Explorer SUX Firefox ROX :P

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    Hayne, czemu nie wspomniałeś o phptriad? Może dużo rzeczy trzeba ręcznie konfigurować, jednak po konfiguracji nie ma z nim żadnych problemów...

    @up,up,up...
    Czemu twierdzisz, że wchodzenie na serwer przez localhost może powodować błędy? Czy wogóle kiedyś to testowałeś?!

    Co do artykułu:

    Przydatne jeszcze jest zrobienie sobie pliku phpinfo.php o treści:
    <?php

    phpinfo();

    ?>
    dzięki któremu mamy wgląd w ustawienia serwera, wersje php itd.

    Wydaje mi się, że mogłeś jeszcze wspomnieć "Jak ustawić chmod" ;P [w linuxie konieczne...]

  5. #19
    konto usunięte

    Domyślny

    @ano

    phptriad - nie slyszalem :]

    phpinfo - jest wbudowane nie trzeba nic samemu pisac :]

    CHMODY - pod winda wszedzie sa 777 wiec zasadniczo nic nie trzeba ustawiac [jednak nalezy dla niektorych plikow dla bezpieczenstwa ustawic 644 - ale to zalezy juz od wykorzystywanych skryptow a to zawieraja instrukcje do nich :]]

    na linuxie sie nie znam nigdy na dysku nie mialem :] przykro mi :(

  6. #20
    konto usunięte

    Domyślny

    na poczatek witam na forum :P

    fajny poradnik :> ale jedno pytanko mam. wiesz moze jak przekierowac porty na routerku wifi z neostrady (f@st 1600W) bo nawwet jak zrobie tak jak w instrukcji to dalej lipa zawsze pod mojim ip i porcie 80 zglasza sie menu routera :/

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    jesli robisz zgodnie z instrukcja routera to MUSI dzialac "/
    a jak nie to pogooglaj :]
    niestety nie znam wszystkich typow routerow konfigurowalem gora 3 :P

  8. #22
    konto usunięte

    Domyślny

    Niewiem co to ruoter, ale ja mam chyba to samo jak wpisuje moje ip (83.16.254.122) to sie ostpala jakas tam stronka dostawcy mojego internetu da sie jakoś zaradzic?

  9. #23
    konto usunięte

    Domyślny

    83.xx... to neostrada prawda?

    afair to te drozsze [starsze tez] neo moga miec router sprzetowy zamiast modemiku adsl. musisz skonfigurowac router [wg. instrukcji ktora powinna byc w pakiecie instalacyjnym]

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    Kompletnie nic nie rozumiem ^^ no trudno pobaiwe sie tym drugim co napisals o cms itd =P

  11. #25
    konto usunięte

    Domyślny

    w neostradzie to nie działa


    neostrada ma dynamiczne ip:ppppp

  12. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj lolek9876543210 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w neostradzie to nie działa


    neostrada ma dynamiczne ip:ppppp
    nick dobierany do IQ ?
    no-ip/inny redirect

  13. #27
    konto usunięte

    Domyślny

    Po zainstalowaniu na Win XP wywala mi coś takiego

    Apache Port 80 is blocked! Install apache Service failed!

  14. #28
    konto usunięte

    Domyślny pomoc

    mam to samo co sutan zainstalowalem sobie wersje XAMPP 1.5 najnowsza co jest ,wszystko bylo dobrze ,fajnie, nakoniec wyskakuja rozne do polonczenia co tam trzeba aktywowac ,tzn wciskac sobie ,pozatym wyskoczylo mi to samo co ma sutan , inie chce mi aktywowac apach wciskam start ,pokazuje sie zaraz apache-nic nawet jakpokaze sie runinig zaraz znika mam to odchaczone,MY -mam runing,File mam running,ito mam tam odchaczone tez tzn wloncznie az do file zboku sa odchaczone ,jestem wtym nowy a potrzebuje tego programu ,czy ktos moze mi wytlumaczyc oco tam chodzi ,jak zrobic zeby bylaktywny apach pozdrawiam

  15. #29
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj lecreusot napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mam to samo co sutan zainstalowalem sobie wersje XAMPP 1.5 najnowsza co jest ,wszystko bylo dobrze ,fajnie, nakoniec wyskakuja rozne do polonczenia co tam trzeba aktywowac ,tzn wciskac sobie ,pozatym wyskoczylo mi to samo co ma sutan , inie chce mi aktywowac apach wciskam start ,pokazuje sie zaraz apache-nic nawet jakpokaze sie runinig zaraz znika mam to odchaczone,MY -mam runing,File mam running,ito mam tam odchaczone tez tzn wloncznie az do file zboku sa odchaczone ,jestem wtym nowy a potrzebuje tego programu ,czy ktos moze mi wytlumaczyc oco tam chodzi ,jak zrobic zeby bylaktywny apach pozdrawiam
    Skończyło się na przeinstalowaniu Wind-y i problemy zniknęły.
    XAMPP wydaje się być lepszy od Krasnala. Problemem jest skomplikowany adres (cośtam/xampp/costam) wobec ~cośtam. Ale za to działa z utf-8 (ważne dla linuxa)

  16. #30
    konto usunięte

    Domyślny

    Tamto nieważne..

    Mam nowy problemzrobiłem wszystko..FTP mi chodzi ale nie umiem zrobic adresu to strony.. pisze moje ip( niemam zmiennego) i ścieżkę do pliku nie nie działa. Mugł by ktos podac przykład jak to zrobic..Wszystko mam zapisane w "C:\net\xampp" a, moje ip załóżmy: xx.xxx.xxx.xxx
    Ostatnio zmieniony przez Times : 22-10-2006, 12:37

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 104
    Ostatni post: 01-02-2020, 22:45
  2. Sieć Wi-Fi - jak skonfigurować router
    Przez dmytryk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 10-03-2014, 07:21
  3. Jak skonfigurować router edimax LT-6408n pod huawei E3276 plus??
    Przez dright w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-10-2013, 13:11
  4. jak utworzyć sieć bezprzewodową i ją skonfigurować?? windows 7
    Przez Don Corleone w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 25-08-2013, 19:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •