Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Neo przerywa upload po ok. 5 MB

  1. #1
    Avatar camile
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    243
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Neo przerywa upload po ok. 5 MB

    Słuchajcie mam problem. Jeżeli wrzucam plik 5MB+ to po ok. tych 5MB przerywa mi połączenie na moment (neostrada po chwili sama się łączy). Do 5MB nie ma tych problemów. YT ma o tyle fajnie, że sam wznawia upload, no ale tracę mase minut przez to... Urządzenie, OS, kabel/bezp. nie mają znaczenia. Net 2Mbps, livebox TP. Nie wiem co jest grane. Sram już tą neostradą i zmienię net na inny, ale do końca umowy muszę albo wytrzymać tak jak jest i dawać se radę, albo znaleźć rozwiązanie. Dzwonić nie mam zamiaru bo na infolinii sprawdzenie, czy na stronie konfiguracji modemu zgadza się hasło i użytkownik, jest rozwiązaniem każdego problemu.

    Każda chęć pomocy mile widziana.

    @edit
    problem występuje odkąd pamiętam, ale wcześniej nie wrzucałem raczej nic i nie przeszkadzało mi to.
    Ostatnio zmieniony przez camile : 20-07-2012, 13:16

  2. #2
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Miałem kiedyś podobną sytuację: neo(router) miałem w powietrzu to jakiś czas na 5sec był tak jakby net wyłączony, odkąd mam po kablu wszystko fajnie i gładko chodzi

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar camile
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    243
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    to nie to, sam router jest kablem, komp ktory ethernetem podlaczony jest do routera ma taki sam problem (ubuntu) co laptop (win vista)

    chyba bede musial dzwonic do nich dzisiaj... juz widze "prosze wpisac do paska adresu przegladarki... i prosze zobaczyc czy jest dobrze haslo i email wpisane, a najlepiej zalogowac sie na testowe ..."

    @edit
    uwaga dzwonilem i o dziwo babka ktora odebrala super obeznana i full profesjonalizm. Nawijala jak katarynka momentami nie umialem nadazyc, ale taki zawod. Po wyjasnieniu problemu od razu zczaila o co chodzi i sprawdzila u siebie, zglosila usterke, zeby (jak to okreslila)
    nie tracic czasu. Potrafila mi powiedziec nawet co ile dokladnie dzial sie problem i w ktorych godzinach. No po prostu super profesjonalizm. Dam znac jezeli dostane wiadomosc o naprawieniu problemu. Moze wtedy mialem po prostu pecha co do obslugi klienta
    Ostatnio zmieniony przez camile : 23-07-2012, 13:03 Powód: update

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. plyta indukcyjna przerywa?
    Przez rosen w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 23-07-2017, 21:07
  2. upload
    Przez Harvi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-06-2014, 11:59
  3. League of Legends Proszę o upload folderu.
    Przez Astinus w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 25-08-2012, 09:51
  4. [Poradnik] ImageShack Uploader - masowy upload zdjęć/filmów
    Przez magik32 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-10-2009, 20:28
  5. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 10-02-2008, 17:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •