Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Sposób na Rapidshare, Hotfile, Storage, Megaupload & Megavideo... (Stałe IP)

  1. #1
    Avatar The Krizz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poziome
    Wiek
    31
    Posty
    170
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Sposób na Rapidshare, Hotfile, Storage, Megaupload & Megavideo... (Stałe IP)

    Witam pozwolę sobie przedstawić mały tutorial mający na celu ominięcie limitów w serwisach typu: Rapidshare, Hotfile, Storage, Megaupload & Megavideo i wielu innych na których wprowadzone są limity pobierań czy oglądnięć (Megavideo). Sposób nie jest mój pochodzi z internetu ale że jest on dość słabo opisany i omówiony. Postanowiłem troszkę przybliżyć zagadnienie AOL i ominięcie limitów na stałym IP tak aby każdy mógł cieszyć się bez limitowym pobieraniem a nie tylko posiadacze Neostrady tak jak ma miejsce to w tej chwili. Poradnik napisałem od podstaw, dodałem zdjęcia do każdego kroku podczas instalacji i rejestracji. Mam nadzieje że każdy zrozumie (prościej się już nie da) i będzie mu się dobrze pobierało bo przecież w końcu o to chodzi.



    1. Instalacja.

    Pierwsze co należy zrobić to ściągnąć przeglądarkę AOL.
    www.mediafire.com/?xeodqmzwgqu

    Na początku uruchamiamy instalację, klikamy „TAK”.


    W tym momencie może pojawić się błąd mówiący o tym że mamy uruchomione inne procesy (W moim przypadku dwa processy zaznaczone kolorem niebieskim), klikamy "OK".


    W oknie które się ukaże klikamy „New members”


    Teraz wybieramy „EXPERT SETUP”.


    a na następnej planszy „Add location”.


    Teraz w wolnym polu wpisujemy cokolwiek jest to bez znaczenia (w moim przypadku HOME), klikamy "next"

    i ponownie "next".


    Wybieramy opcje "HOME NETWORK" i potwierdzamy "NEXT".

    a dalej klikamy w „Sing On to AOL Now”.


    W tym momencie pojawi się nowe w które wpisujemy odpowiednie dane które chcemy mieć

    tutaj często występuje błąd "Wrong Password or Nickname"
    oznacza to nic innego że nick lub hasło są błędne. Dobrym rozwiązaniem jest założenie nicku i hasła bez polskich znaków oraz dodając cyfry np: NICK12345 - HASLO12345

    Uzupełniamy kolejne dane (te dane mogą być nieprawdziwe) klikamy „Next”.

    UWAGA: Mogą być oczywiście inne tutaj podam stronę skąd można wziąć przykładowe adresy : www.zip-area.com.

    Teraz wybieramy kolejno "NEXT"

    "Other Billing Options"

    "NEXT"

    "CANCEL"

    "CANCEL"

    "NEXT"


    Teraz czas na datę urodzenia (może być wymyślona) i klikamy "next"

    później zaznaczamy "I Agree" i klikamy "NEXT"

    przepisujemy kod z obrazka i klikamy "next".



    Następnie wybieramy wśród podanych login który chcemy mieć. I klikamy "next".


    Teraz plansza na której widoczne są dane logowania koniecznie je zapamiętaj lub wydrukuj (niebieska strzałka). I ponownie znów klikamy NEXT.


    Zaznaczamy "The Aol Experience", wpisujemy w polu Personalize Your Welcome Screen, słowo powitalne, np. JOHNSMITH, Tomek, Kasia itp i klikamy "Save"

    w następnym oknie "Close"

    W tym momencie uruchamia się przeglądarka.


    2. Ważne sprawy.

    Wejdź do folderu C:\Program Files\America Online
    9.0 i skasuj plik phx.dll odpowiedzialny jest on za aktualizowanie się AOL-A. Nie możemy do tego dopuścić ponieważ w wersji 9.1 sposób często nie działa.

    Gdy nie chcemy słuchać dźwięków w programie wyłączamy je w następujący sposób.

    W przeglądarce wybieramy "SETTING"

    link "MULTIMEDIA SETINGS"

    i odznaczamy zaznaczony dymek po czym "SAVE"


    Śmieci z pulpitu typu 2 skróty AOL Spyware Protection, AOL Computer Check-Up oraz folder AOL Saved PFC kasujemy do niczego jest to niepotrzebne a tylko zaśmieca pulpit. Na dysku C:\ również kasujemy 2 syfy o nazwie aolconnfix. Odinstalowujemy z C:\Program Files\Learn2.com\StRunner jeden zbędny śmieć.

    Pozbywamy się również niepotrzebnych dwóch folderów z C:\Program Files



    3. Korzystanie przez przeglądarkę internetową.

    * Odpalamy AOL-A, logujemy się i zrzucamy na pasek zadań.

    * Włączamy Firefox, Opere itp wpisujemy link z RAPIDSHARE, MEGAUPLOAD, HOTFILE, STORAGE, FILEFACTORY itp po czym ściągamy. (UWAGA AOL MA BYĆ ZMINIMALIZOWANY A LINK WKLEJAMY DO FIREFOXA LUB PRZEGLĄDARKI Z KTÓREJ KORZYSTAMY NA CO DZIEŃ.)

    * Gdy ściągniemy powtarzamy powyższe dwie czynności i tak bez ograniczeń pobieramy bez limitów.



    4. Korzystanie przez program USDownloader.

    [LIST]Pobieramy paczkę USDownloader 18.10.2009
    • Wypakowujemy program w lokalizacje C:\Program Files


    • Uruchamiamy USDownloader i przychodzimy do Opcje --> Harmonogram --> Użyj harmonogramu. Teraz we właściwościach zadań zaplanuj zadanie:
      http://i50.tinypic.com/1zzw8.jpg



    • Teraz włącz Aol-a i uruchom pobieranie w programie USD. USDownloader będzie od tej pory sam resetował przeglądarkę i automatycznie zmieniał IP tak że gdy wrzucimy kilka linków z Rapidshare, Hotfile, Storage, Megaupload itp będą pobierane bez czekania.



    Jeszcze pare spraw ode mnie. Jak widac zdjątka wygasły :< jutro je wrzuce. Sposób jest sprawdzony osobiscie przeze mnie i działa w 100% na stalym IP.

    Stworzony przez mario64 Zmodyfikowany przez Krizz
    Źródło :
    Ostatnio zmieniony przez The Krizz : 25-11-2009, 20:50
    Cytuj Mr. KoRn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyskakuje Ci błąd programu explorer.exe nie? Tak więc idź na google i wpisz "explorer.exe download", ściągnij go i powinno być po sprawie.

  2. #2

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    620
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Rozumiem, że sposoby te omijają 20 minutowe czekanie na Rapidzie i pozwalają na pobieranie z max szybkością?? Ja ostatnio ściągnąłem sobie dodatek do Firefoxa i muszę tylko czekać 45 sekund, a resztę omija, wszystko w pełni automatic.

    #down
    używaj edit
    Ostatnio zmieniony przez Korzeń : 25-11-2009, 20:08

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar The Krizz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poziome
    Wiek
    31
    Posty
    170
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #Up
    Tak ten sposob jest po to, by omijac te 15 minut czekania i pobierac z max szybkoscia. Taka mozliwosc mogli miec uzytkownicy Neostrady (zmiana IP).

    Jak juz napisalem, dzisiaj dodam screeny. Zrobie to w najblizszej wolnej chwili.



    Krizz~~

    Sorry za double post ;s ale juz uploadnolem pics i Poradnik jest gotowy. Milego korzystania i prosze o oceny ^^

    #Edit

    Bym edytowal ale nikt praktycznie nie zaglada tutaj :<
    Ostatnio zmieniony przez Celestian hunter : 28-11-2009, 13:02
    Cytuj Mr. KoRn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyskakuje Ci błąd programu explorer.exe nie? Tak więc idź na google i wpisz "explorer.exe download", ściągnij go i powinno być po sprawie.

  5. #4
    Avatar mesio944
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    13
    Posty
    100
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Bardzo ładny poradnik . Przede wszystkim przyda mi się na megavideo DZIĘKI!

  6. #5
    Avatar alejakto
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jak mam radiówke bedzie dzialalo??

  7. #6
    Avatar The Krizz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poziome
    Wiek
    31
    Posty
    170
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Tak bedzie Dzialalo :D

    Krizz~~
    Cytuj Mr. KoRn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyskakuje Ci błąd programu explorer.exe nie? Tak więc idź na google i wpisz "explorer.exe download", ściągnij go i powinno być po sprawie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Megavideo i Megaupload zamknięte.
    Przez Master_Tv w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 30-01-2012, 21:09
  2. Serwis typu megaupload.
    Przez Sir Invitive w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 27-01-2012, 15:26
  3. Jak sciagac/wysylac z/na rapidshare.de
    Przez bikstopa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 18-01-2008, 11:35
  4. [Poradnik] [Spis] Online Storage & Online File Sharing Free!!! (serwisy)
    Przez Kadd Flaw w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-06-2007, 14:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •