Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: Nowe pvp.

  1. #1
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Nowe pvp.

    Cipsoft zaprosił nas do dyskusji o zasadach nowego pvp, jeżeli wam się podoba lub nie podoba proszę was o wyrażenie swojej opini.
    W temacie do którego podaje link poniżej:
    http://forum.tibia.com/forum/?action...9&pagenumber=1


    Ja jestem przeciwny 20 unjustom za 1 zabójstwo przez to nie możemy walczyć open battli. Każdy powinien zabrać głos by pokazać cipsoftowi jak najwięcej opini na ten temat.

    Pamiętajcie każdy głos się liczy!

    Aqualek

    P.S.
    Ten temat nie służy do dyskusji na temat pvp a jedynie do zachęcenia was do wzięcia udziały w dyskusji na tibia.com. Żaden gm nie przeczyta tutejszej dyskusji więc jest to bez celowe pisanie tego tutaj.
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  2. #2
    Avatar iLight
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    71
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    This thread has been closed.

    hmm?? CMowi znudziło się czytanie samych negatywów ? ^^
    "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Exarin
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    teheran
    Wiek
    22
    Posty
    743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Omg nie zdarzylem zaglosowac, na moim serwerze juz zapowiedzieli zwiekszenie PA, ze wzgledu na brak wojny [ta, wolne fragi ...]
    ali hasan husajn

  5. #4
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Temat otworzą jak cm się wypowie.
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  6. #5
    TojaIu

    Domyślny

    z kolei ja zachęcam was do zagłosowania ZA zmianami.
    Dzisiejsza tibia i wojny wygladają tak: kto ma więcej ludzi w teamie wygrywa. 60 osób na serwie wbija 50lvle i podbijają serwer bo idzie cała banda sdkrów i każdego biorą na combo. Teraz bedzie przynajmniej ograniczenie.
    Ja i tak zawsze pkuje solo, mozliwość wejścia do pzta jest bardzo dobra, bo jak mi 60 sorc bije 30 sorca przed dp, to moge sprobowac go zabić, a jak sie nie uda to uciec do pzta.

  7. #6
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @up
    To jest fajne ale nie 20 unjustów za 1 zabójstwo.
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  8. #7

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Aqualek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    To jest fajne ale nie 20 unjustów za 1 zabójstwo.
    IMO dobrze zrobili. Wreszcie nie będzie akcji, że 15 osób bije jednego gościa a ten potem widzi tylko 2 osoby... A reszta ma być bezkarna? Sorry...

  9. #8
    Avatar Exarin
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    teheran
    Wiek
    22
    Posty
    743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Sorry, to jest jedyna interesujaca czesc tej gry.
    Poza tym to koniec wojen. Ciekawi mnie po co ja expilem, skoro teraz nie ma mozliwosci walki w wojnie.
    Dobrze zrobili z punktu widzenia 20 leveli, dla ktorych 'wojna' to jest bicie Rotwormow czy innych Trolli.
    ali hasan husajn

  10. #9
    Avatar Maxio Maxius
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    144
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mi osobiście podoba się ten system pvp , jak ktoś lubi zabijać tylko graczy to niech gra na enforced i już a nie się skarży na zwykłe serwery. Może w końcu będzie spokój...

    #down
    OMG dziecko idź na enforced będziesz miał kolegów może nareszcie popekujesz sobie wątów nikt nie będzie miał bo enforced to takie serwer do odstresowania się albo dla takich jak ty właśnie. Trzeba było myśleć nie robić "noob charów" na pvp i pekować po ch**...


    Nie gadaj takich głupot ten system pvp to chyba najlepsze co zrobili w tym up, dużo gorsze jest OTS Yalahar z poprzedniego upa ale nikt nie mówił nic o tym bo "a poexpie sobie będzie fajnie" gów*o prawda... Kurde niedługo zaczniecie się odwoływać do tego orange bp "...Cipsoft!... Przez niego dostałem oczopląsu..... łeee!!"

    ok ewentualnie te 20 osob w ciągu minuty co były zabitego to może jest troszkę przesadzone, ale nic więcej bym nie zmienił
    Ostatnio zmieniony przez Maxio Maxius : 03-07-2009, 16:42

  11. #10
    Avatar Zuj ~
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    691
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Maxio Maxius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi osobiście podoba się ten system pvp , jak ktoś lubi zabijać tylko graczy to niech gra na enforced i już a nie się skarży na zwykłe serwery. Może w końcu będzie spokój...

    Moze mogles se grac na Non-Pvp, a PvP w spokoju zostawic?
    Nie po to mam pare charow na PvP z niezlym lvl'em wbitym, zeby teraz na Enfo~ sie przenosic..

    Kompletny FAIL co CipSoft teraz zrobil.. Najgorszy update, ktorego doswiadczylem..

    No PvP=No Tibia

    [ymp3]ygpYNvrUSgg[/ymp3]

  12. #11
    TojaIu

    Domyślny

    nie, to nie będzie koniec wojen. Wojny będą ciekawsze, część jednego teamu bedzie wbijac skulla a druga czesc będzie bloczyc wrogów i leczyć tych co mają skulle, bedzie sie liczyła taktyka.
    Teraz po jakiegoś kolesia na expa nie przyjdzie 50 osób tylko przyjdzie 5, wiec bedzie miał szanse ucieczki, a oni beda musieli pokazac jakis umiejętności.


    To jest fajne ale nie 20 unjustów za 1 zabójstwo.

    to własnie jest sprawiedliwe, przeciez jednej osoby nie musi bić 20 innych, wystarczy 3-4 prawda?

  13. #12

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    135
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    *up Skończą latać "pro team" co się cieszą że w 20 zabili jednego....


    Jedynie Cipsoft powinien wymyśleć coś w związku z wojnamy, gdyż jak nadmienili to użytkownicy wyżej straciła ona całkowicie sens... Jednak wierze w inwencje tibijczyków i wymyśla jakąś alternatywę ;d
    hmm tylko jaką ?

    Pozdrawiam.

  14. #13
    Avatar BimBam
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    590
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Vir4lioN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    IMO dobrze zrobili. Wreszcie nie będzie akcji, że 15 osób bije jednego gościa a ten potem widzi tylko 2 osoby... A reszta ma być bezkarna? Sorry...
    przez takich kurwa jak ty zjebali te gre bo jak sie nie umie wybic i grac na pvp to sie poszli wyplakac na proposal boarda i teraz jest to co jest

  15. #14

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cipy chyba nie cofali nigdy zmian jakie wprowadzili w systemie , większość graczy gra po to żeby sobie po zabijać , teraz gildie zamiast
    robić openki będą zabijać po prostu tych co chcą jeszcze podexpić .
    Może lepiej zaproponować im jakiś ciekawy system monitorowany na stronie do prowadzenia wojen ? System tibi jest chyba najbardziej ubogi jeżeli chodzi o prowadzenie wojen gdyż wyniki liczą gracze i gracze informują o wojnach .

  16. #15

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Keski-Suomi
    Posty
    943
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ok to ja juz podziekuje, fajnie sie kiedys gralo ;p
    jak widac cipy to ignoranci i nic ich nie obchodzi to co mowia inni gracze
    w skrocie mowia,ze nie beda nic zmieniac, a zabijanie jest nadal mozliwe... po prostu potrzeba "NOWYCH TAKTYK"... szkoda 80 dni pacc, ktore mi zostaly :/
    przecietny post na torgu w 2014:
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie widzę problemu? Skoro idę na dziwki to tylko po to, żeby spuścić wszystko z jajec. Zakładając, że dojdę szybko to chciałbym jeszcze postukać przez chwilę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 22-07-2014, 18:33
  2. Odpowiedzi: 98
    Ostatni post: 08-10-2013, 05:03
  3. Nowe Ceny - Nowe Przedmioty u NPC Po Update!
    Przez Heinrich Maneuver w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 03-07-2009, 14:16
  4. Nowe czary oraz nowe funkcje party!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post: 21-11-2008, 10:46
  5. Nowe questy, nowe powory po update?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 05-07-2007, 11:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •