Reklama
Strona 1 z 159 1231151101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 2383

Temat: Runes of Magic [MMORPG]

  1. #1
    Grajewianin

    Domyślny Runes of Magic [MMORPG]

    czytać posta niżej

    a potem przejśc na ostatnią stronę, bo tu są jakieś bzdury sprzed trzech lat, dawno nieaktualne - plut


    TU BĘDZIE JUTRO INFO "CO I JAK", na razie zadawać pytania na ostatniej stronie, my tu nie warnujemy XD
    Ostatnio zmieniony przez Pluton : 03-04-2012, 15:03

  2. #2
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Lista graczy z Torga, potem to ładniej napiszę:

    edit
    niekatualna, zrobię nową


    PRZYDATNE LINKI:

    https://board.runesofmagic.com/forumdisplay.php?f=34
    lista poradników z oficjalnego forum



    JAK SPRAWDZIĆ SKILLE ZWYKŁE ORAZ ELITARNE DANEGO POŁĄCZENIA KLAS?

    Każda "mieszanka" klas charakteryzuje się swoimi skillami elitarnymi, które są dostępne tylko i wyłącznie dla danego połączenia. Przykładowo każdy Łotr będzie miał takie same skille, jednak Łotr/Zwiadowca a Łotr/Wojownik mają zupełnie inne "elitki", przez co ich gra może w późniejszej fazie być kompletnie niepodobna.

    Skilli elitarnych jest 8. Można je uzyskać, gdy obie nasze klasy osiągnęły "równy" poziom. Pierwszą elitkę możemy się nauczyć, gdy obie nasze klasy osiągnęły poziom 15. Następna, druga, jest dla postaci o levelach 20/20. Później 25/25, 30/30 (...) i aż do 50/50. Elitek jest, jak łatwo można policzyć, 8. Uwaga, ważne - wszystkie poradniki "jak zrobić elite skille" są bezużyteczne po wprowadzeniu chaptera IV. Tzn może inaczej - one dalej działają, ale to jest coś w stylu wchodzenia na górę podczas gdy jest możliwość używania wyciągu. Jak ktoś lubi się męczyć, to nie bronię, ale w Obozie Heffner za walkę z piratami można zrobić wszystkie elitki w ~pół godziny (dla porównania - przed patchem na elitkę 50/50 trzeba było się męczyć tydzień).

    Jak sprawdzić jakie moja klasa ma elitki?

    Wchodzimy na database'a (http://pl.runesdatabase.com/)

    przechodzimy w "Umiejętności" i wybieramy swoją klasę. Zrobiłem na przykładzie Łotra (1)


    ###


    Skille w zakładce "Tylko klasa główna" (1) to są skille, które możemy używać tylko i wyłącznie, gdy dana klasa jest naszą klasą główną. W tym przykładzie skilli oznaczonych numerem 1 może używać Łotr, Łotr/Zwiadowca, Łotr/Mag (...) - wszystko, co ma na głównej Łotra. Inaczej sprawa ma się ze skillami w zakładce "Ogólne" (2). Tych skilli można używać bez względu na to, czy dana klasa jest naszą główną, czy poboczną. Można ich używać zarówno w kombinacjach jak poprzednio, czyli Łotr, Łotr/Mag, Łotr/Zwiadowca (...), ale również w połączeniu Strażnik/Łotr, Wojownik/Łotr czy Druid/Łotr.

    Pod numerami od 3-9 znajdują się właśnie słynne skille elitarne dla danego połączenia.
    Ostatnio zmieniony przez Pluton : 22-04-2012, 16:17

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    PORADNIK AUTORSTWA ISSABEL
    Jest to najlepszy i najbardziej aktualny poradnik odnośnie petów i zwierzątek dostępny w internecie. Czytać, stosować i dziękować.




    #####
    #####
    #####












    Pet System Guide!
    • Magiczna Cavia

    Na początku trzeba odwiedzić Łowcę Zwierzątek, który jest w każdym głównym mieście danej strefy:

    Logar – niedaleko Domu Aukcyjnego
    Dolina Przygotowań – niedaleko Domu Aukcyjnego
    Varanas – niedaleko teleportu w Dolnym Mieście Wschodnim
    Obsydianowa Twierdza – Plac Handlowy
    Srebrny Wodospad - na prawo od Domu Aukcyjnego

    Kupujemy u niego parę Pułapka Myśliwego po 8k złota. Bijemy moby, aż w końcu z któregoś wyjdzie Magiczna Cavia. Ustawia się wtedy pułapkę na ziemi poprzez kliknięcie jej PPM i zagania się do niej Cavię. Zachodzimy Cavię najlepiej od tyłu (ucieka zawsze w przeciwną strone), nadajemy jej kierunek poruszania, aż przejdzie w bliskiej odległości od pułapki. Kiedy pułapka zadziała, klikamy LPM (lewy przycisk myszy) na niej, a do plecaka wpada jajo o losowym poziomie, atrybucie i wielkości statystyk. Pułapka trwa tylko 60 sekund, a po tym czasie znika!

    Istnieje też możliwość, że z potworka wyjdzie Złota Cavia. Jest ona najcenniejsza, ponieważ jest znacznie większa szansa, iż otrzyma się z niej lepsze zwierzątka. Ze zwykłych Cavii otrzymuje się losowy stopień jajka, który jednak również może być pomarańczowy.

    • Stopień zwierzątka

    Istnieje 5 stopni zwierzątek, posiadających, odpowiednio, dane wartości do statystyk:

    - Pomarańczowe - Jajo Świętego Zwierzątka [6/5/4]
    - Fioletowe - Jajo Magicznego Zwierzątka [5/4/3]
    - Niebieskie - Jajo Niesamowitego Zwierzątka [4/3/2]
    - Zielone - Jajo Naturalnego Zwierzątka [3/2/1]
    - Białe - Jajo Dzikiego Zwierzątka [2/1/1]


    Jak widać największe parametry ma Jajo Świętego Zwierzątka (parametry i ich znaczenie opiszę później) i tylko w takie zwierzątko opłaca się inwestować. Takie jajko można zdobyć z Cavii albo kupić w Domu Aukcyjnym.
    Są jeszcze Jaja Runicznych Zwierzątek, które zwiększają po równo wszystkie atrybuty, ale nadają się jedynie do "karmienia" naszych petów(opiszę później).

    • Żywioł zwierzątka

    Jest to kolejny po stopniu ważny warunek wyboru naszego zwierzątka. Od żywiołu zależą statystyki które zwiększa pet oraz ich wielkość. W tabelce są parametry zwierzątek wszystkich 6 żywiołów: ziemia, woda, ogień, wiatr, światło, ciemność (None - zwierzątka runiczne nie posiadające żywiołu) oraz statystyki które one zwiększają: siła, zręczność, wytrzymałość, inteligencja, mądrość.
    Białe->Zielone-> Niebieskie->Fioletowe->Pomarańczowe


    Dla poszczególnych klas to wygląda tak:
    -> Mag - ogień
    -> Łotr - ciemność
    -> Zwiadowca - ciemność(zwiadowca/rycerz,zwiadowca/mag - wiatr)
    -> Wojownik - ziemia (wyjątek wojownik/mag - ogień)
    -> Strażnik - ziemia (w wersii tanka - światło)
    -> Kapłan - światło/woda (wyjątek kapłan/wojownik - ziemia/światło, kapłan/zwiadowca - ogień)
    -> Druid - woda
    -> Rycerz - światło

    • Gatunek zwierzątka

    Każdy gatunek ma różne umiejętności krótkotrwałe przydatne konkretnym klasom. Naprzykład zwierzątko Papuga jest idealne dla maga ponieważ posiada umiejętności: Błogosławiona Magia - wzrost siły magicznego ataku pana o 15% na 30s, oraz Przypływ Intelektu - wzrost inteligencji pana o 5% na 30s. Skille te są rzucane przez peta podczas walki tak często jak wysoka jest jego lojalność(opisze później). Znalezienie zwierzątka świętego, o potrzebnym żywiole i jeszcze konkretnym gatunku może graniczyć z cudem więc polecam nie zwracać na to uwagi na początku i rozwijać zwierzaka nawet jak rzuca buffka na atak fizyczny magowi. Rozwiązanie tego problemu pojawia się co jakiś czas w Item Shopie za 99 dias w postaci eliksirów przemiany (np. Eliksir Przemiany - Papuga). Eliksiry tego typu zmieniają tylko wygląd naszego zwierzątka i jego krótkotrwałe skille. W opisie są wymienione zdolności zwierzątka, których działanie można sprzawdzić w http://pl.runesdatabase.com/.

    Niektóre gatunki z opisem skilli można znaleźć tutaj: http://www.theromwiki.com/Magic_Pets

    • Rozwój zwierzątka

    Po zakupie/złapaniu Jaja Świętego Zwierzątka o potrzebnym żywiole, klikamy na nie PPM w plecaku i wkładamy w "miejsce hodowlane" w okienku które się przy tym pojawia.
    1. Przycisk włączający menu zwierzątek.
    2. Miejsce hodowlane w które włożyliśmy jajko.
    3. Pole na imię zwierzątka.
    4. Przycisk przywołania zwierzątka.
    5. Przycisk odwołania zwierzątka.
    6. Przycisk karmienia zwierzątka.

    W tym menu wybieramy pokarm który musi się znajdować w plecaku i klikamy przycisk "Nakarm".
    Pokarm kupujemy u Łowcy Zwierzątek (tam gdzie i pułapki). Poszczególne rodzaje dają inne profity(opis póżniej):
    -> Specjalne Ciasto Millerów
    -> Deser Szczęścia
    -> Odżywczy Ser
    Specjalne Ciasto Millerów, Odżywczy Ser oraz pare innych pokarmów można zdobyć robiąc qesty na Farmie Millerów (wchodzi się na nią przez dialog z Łowcą Zwierzątek). Z qesta Łatwe Zbiory? dostaje się także 1 x Złote Jajo które jest niezbędne w rozwoju zwierzątka. Po ostatnim pacthu jest to jedyny sposób na zdobycie tego przedmiotu, wiec polecam robić ten qest chociaż 1 raz dziennie.
    Pokarmy dla peta w IS:
    ->Ulubiony Posiłek
    ->Potężny Eliksir Wzrostu Zwierzątka
    7. Przycisk uwalniający zwierzątko (inaczej usunięcie). UWAGA! Uwolnionego peta już nie da się odzyskać.
    8. Informacje o zwierzątku.

    Wzrost - współczynniki atrybutów zależne od stopnia jaja z którego pochodzi zwierzątko (w tym wypadku święte jajko daje parametry 6/5/4).
    Wartość - atrybuty zwierzątka.
    Pomoc - atrybuty które dostaje właściciel po przyzwaniu zwierzątka.

    Doświadczenie - liczba punktów doświadczenia potrzebna do następnego poziomu zwierzątka.
    Zdobywa się je poprzez łączenie z jajkami zwierzątek (szczegóły później) o identycznym lub zbliżonym poziomie do naszego peta oraz karmieniem np Złote Jajo, Potężny Eliksir Wzrostu Zwierzątka, Specjalne Ciasto Millerów
    Punkty talentu - 500 tych punktów pozwala rozwinąć 1 poziom umiejętności zwierzątka (następna zakładka menu). Za pomocą Eliksir Wzmocnienia zamieniamy 500 punktów treningu na 100 punktów talentu. Aby zdobyć ten elksir udajemy się na Farme Millerów, wybieramy opcje dialogową u Łowcy Zwierzątek "Wymienić Złote Jaja?" i oddając 2 x Złote Jajo dostaniemy eliksir.
    Lojalność - im wyższa lojalność tym większe statystyki dostajemy od zwierzątka, oraz częściej dostajemy krótkotrwałe buffy (te zależne od gatunku peta). Gdy umrzemy w trakcie gdy zwierzątko jest przywołane, traci ono 3 pkt lojalności. Odzyskujemy te punkty karmiąc Ulubiony Posiłek, Deser Szczęścia.
    Zaspokojenie Głodu - im wyższe zaspokojnie tym większe statystyki dostajemy od zwierzątka. Gdy umrzemy w trakcie gdy zwierzątko jest przywołane, traci ono 30 pkt głodu. Odzyskujemy te punkty karmiąc Specjalne Ciasto Millerów, Odżywczy Ser.
    Trening - punkty potrzebne do wymiany na punkty talentu za pomocą Eliksir Wzmocnienia lub punkty uzdolnień za pomocą Eliksir Przebudzenia. Zyskujemy je przy łączeniu zwierzaka z innymi jajkami (o tym później).
    Uzdolnienia - im wyższe uzdolnienia tym większe statystyki dostajemy od zwierzątka. Podwyższamy łącząc zwierzątko z jajkami o wyższych uzdolnieniach lub karmiąc Eliksir Przebudzenia, który dostajemy u Łowcy Zwierzątek na Farmie Millerów za 3 x Złote Jajo (potrzebne do tego są 1000pkt treningu na 1 pkt uzdolnień).

    8. Umiejętności.

    Gdy zaznaczymy wszystkie indeksy (prawy górny róg menu), widoczne są wszystkie trwałe umiejętności zwierzątka. Dostajemy je gdy zwierzątko jest przywołane. Oby podnieść umiejętność o 1 poziom potrzebne jest 500 punktów talentu oraz konkretny poziom zwierzątka. Opis każdego skilla pojawia się po najechaniu kursorem na ikone.
    Po prawej stronie menu są pokazane krótkotrwałe skille zwierzątka zależne od gatunku, które nie da się rozwinąć.

    9. Produkcja.

    Bardzo prydatna opcja zwierzątka, gdy zajmujemy się jakimś craftem. Narzędzia kupujemy u Łowcy Zwierzątek:
    ->Mała Motyka - górnictwo
    ->Mały Toporek - drwalnictwo
    ->Mała Łopatka - zielarstwo
    Po włożeniu narzędzi w menu wybieramy jakie surowce chcemy zbierać (lista możliwości zależy od lvl produkcji peta) i klikamy start. Gdy narzędzia się skończą, wkładamy następne.
    Najlepiej mieć inne zwierzątko do craftu od naszego głównego, poniewać nie można wydobywać surowców gdy zwierzątko jest przywołane.
    Po zebraniu plonów oprócz surowców dostaje się także "Tajemniczy Przedmiot", który warto sprzedać u handlarza, odzyskując część golda wydanego na narzędzia.

    10. Łączenie.

    Jest to najważniejszy sposób rozwoju zwierzątka. Narazie podstawy:
    -> Obiekt - zwierzątko karmione
    -> Podobiekt - zwierzątko którym karmimy
    -> Dzisiejszych łączeń (0/3) - liczba możliwy łączeń danego zwierzątka (w tym przypadku zwierzątko można nakarmić trzema innymi - maxymalna możliwa liczba dziennie)
    -> Niżej snajduje się tabelka z atrybutami które zyskujemy po łączeniu

    Są dwie możliwości rozwoju zwierzątka. Albo kupujemy peta o niskim poziomie i rozwijamy stopniowo, albo o wysokim poziomie co zmusza do nadgonienia punktó talentu na umiejętności (wersja droższa).
    -> Niski poziom.
    Kupujemy najpierw jajko zwierzątka o takim samym żywiole jak nasz główny i zbliżonym poziomie (nie większym). Stopień tego jajka nie jest ważny (białe, zielone, niebieskie).
    -> Ten sam level objekta i podobjekta – 1000pkt doświadczenia
    -> 1 level różnicy – 500pkt doświadczenia
    -> 2 levele różnicy – 333pkt doświadczenia
    Wkładamy jajko o podobnym poziomie do naszego w wolne miejsce hodowlane (gdyby zabrakło to używamy Talon na Miejsce Hodowlane z IS).
    Po tym kupujemy 3 jajka o takim samym żywiole (lub runiczne) o jakimkolwiek poziomie i stopniu. Jedno z nich wkładamy w wolne miejsce hodowlane.
    Jajko o wysokim lvl ustawiamy jako OBIEKT, jajko o niskim jako PODOBIEKT:

    Jak widać na screenie, jajko z którym łączymy dodaje 50 pkt treningu. Runiczne jajka (bez żywiołu) dają 100pkt treningu(2 łaczenie):

    Łączę zwierzątko jeszcze z niskolevelowym jajkiem, po czym ma "Dzisiejszych łączeń 3/3". Teraz nadeszła pora na nakarmienie naszego głównego peta. Ustawiamy go jako obiekt, a zwierzątko które karmiliśmy wcześniej, jako podobiekt:

    Takie łączenie dało 250pkt treningu (3 x 50 za zwykłe jajka i 1 x 100 za runiczne), oraz 166 pkt doświadczenia (niestety wyższego lvla nie było w asortymencie). W ten sposób wykonaliśmy 1 łączenie głównego zwierzaka, a mamy jeszcze 2 dostępne które wykonujemy analogicznie:

    Otrzymane punkty treningu zamieniamy w punkty talentu, za które rozwijasz umiejętności sposobem opisywanym wyżej.
    -> Wysoki poziom.
    W przypadku gry kupiliście zwierzaka na wysokim lvl, całą procedura łączenia wygląda identycznie, tylko że tym razem łączymy z jaknajwiększą ilością jajek runicznych. Pozwala to nadgonić punkty talentu do rozwoju umiejętności. Potrzebne jest to ponieważ kupując zwierzaka na np 30 lvl, wszystkie umiejętności mamy na 0 lvl.
    Na koniec do wysukiwania jajek w Domie Aukcyjnym polecam addon Advanced AuctionHouse który zmienia wygląd okna i znacznie ułatwia życie:


    Dziękuję za uwagę i proszę o podpowiedzi i poprawki w razie porzeby! Issabel ;)
    Ostatnio zmieniony przez Pluton : 15-04-2012, 16:06

  5. #4
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pluton napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Okej, ściągam, mam już jednego kumpla do gry (też student :/). Szukamy ludzi, którzy będą chcieli się z nami trochę pobawić w tą grę, bo wygląda całkiem fajnie. Zrobimy paczke i gildie, bo samemu cisnąć w tego typu produkcję jest ciężko.

    Tylko nie chciałbym masówki, tak kilka osób, żebyśmy byli w miarę zgrani... Do dziesięciu max.
    Ja upatrzyłem sobie scouta, kumpel kapłana. Jak ktoś jest zainteresowany, to gg podaje na PW.

    For the Torgh'e!
    Bardoz chętnie z wami zagram. Mam 5lvl rogala na servie Smacht(Eng PvP)


    @topic
    Ściągnąłem te 3,4Gb, zainstalowałem i... muszę przyznać, że gra warta świeczki! Pierwszą rzeczą, która mi się spodobała, było to, że gra działą na moim kompie lepiej niż się spodziewałem (w wioseczce tylko leciutko się ścina na low detalach, ale myślałem, że będzie dużo gorzej). Druga sprawa: ładna grafa, dużo skili, masa questów ;] Praktycznie 4lvl wbiłem wykonując tylko questy. Jak ktoś nie doczytał wyżej, gram na eng PvP Smacht, bo z tego co słyszałem, na no-pvp jest maaaaaaaaasa ludu :/ A tutaj i jest zabawa i nie ma tylu noobów (chociaż muszę przyznać że jeszcze żadnego nie spotkałem, gram od godziny ;]). W razie czego piszcie do mnie w grze, nick: Kubadrag.


    Pozdrawiam


    Cytuj emiko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak szybko sie expi? Jak dlugo sie wbija w miare wysoki lvl (zeby nie byc nubem przez pol roku i expic na najslabszych mobkach~)
    jak gesto sa rozstawione mobki? Dlugo zajmuje np. droga z miasta do najblizszych expowisk?

    Ostatnio wlsnie szukalam jakiegos nowego MMO, ten calkiem ladnie wyglada... no i ma klase łucznika <3
    To jest tak: expienie samo w sobie na potforkach jest monotonne i niezbyt syzbkie (ale i tak szybsze jak w tibii), ale w zamian za to jest masa questów, które pomogą dużo szybciej wbijać lvl ;] Z expowiskami to jest tak: potworki są wokoło wioski, nawet sporo i atakują tylko tych, którzy pierwsi ich uderzą. Tak więc droga na expowski jest baaaardzo długa: wystarczy wyjść z wioski.

    A i zapomniałem dodać, potworki atakują pojedynczo (no chyba że sama zaatakujesz ich kilka ;])


    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez Master oko : 07-01-2009, 13:14

  6. #5

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    24
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Gram, rogue rox ; D ... Server PVP Smacht(w ferie 50 nie ma bata xD)

  7. #6
    Power Is Back!!

    Domyślny

    Ehhh.... mam konto do closed bety ;< nabilem lvl a teraz od nowa to juz mi sie nie chce chyba ze gra bedzie "full version" ;p
    tak apropo to wiadomo cos o nowych klasach?? bo te aktualnen niezbyt mi przypadaja do gustu . ;/

  8. #7
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Power Is Back!! napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak apropo to wiadomo cos o nowych klasach?? bo te aktualnen niezbyt mi przypadaja do gustu . ;/
    Póki co znane są tylko nazwy: Druid i Rune Dancer<czy coś w ten deseń, napewno dancer ;d>


    @down
    Wiesz w ogóle co to znaczy? ;d
    Ostatnio zmieniony przez Master oko : 07-01-2009, 20:25

  9. #8
    Avatar Ikariam
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    33
    Posty
    320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zaczynam pobierać :) Będe czymś w stylu tank czy cos ;d

  10. #9
    Sinitar

    Domyślny

    Mi się to nie podoba grafika średnia grywalność średnia a muzyka przeciętna

  11. #10
    Avatar ponczo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bournemouth
    Posty
    20
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dobra przekonaliście mnie, ściągam jak założę konto to dam edita.

    @EDIT

    Narazie nie mogę wejść na stronę wyskakuje mi:

    Warning: mysqli_error() expects parameter 1 to be mysqli, boolean given in /websites/htdocs/rom.yusho.de/websites/en/lib/class.database.mysqli.php on line 50
    Verbindung konnte nicht hergestellt werden!
    MySQL meldet:
    Ostatnio zmieniony przez ponczo : 07-01-2009, 21:31
    Mam zaproszenia na lockerz.com pisać na PW

  12. #11
    Avatar Ikariam
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    33
    Posty
    320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Eh, miałem sciagnieta prawie całą gre i jeb, matka mi wylaczyla kompa w nocy ^_^

  13. #12
    Grajewianin

    Domyślny

    Odświerzam. Nikt wiecej niebedzie grac?

  14. #13
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Heh, ściągnąłem szybko, jednak w ogóle nie mogę gry spaczować. Dochodzi do jakiegoś momentu i po prostu się zawiesza, może tak kopiować jeden mały pliczek godzinami. W takiej sytuacji resetuje patchera, ale on po ponownym uruchiomieniu ignoruje już ten plik, z którym miał problem i jedzie dalej.

    W efekcie mój update wygląda jak ser szwajcarski. Spróbuję jeszcze raz dzisiaj.

  15. #14
    Avatar Dine
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    28
    Posty
    1,102
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pluton, spróbuj z tego źródła, mi wszystko piknie śmiga.
    A jak Ci się nie chce ściągać od nowa, to poszukaj na necie manualnych patchów.

    Zacząłem grać wczoraj, zrobiłem 12 lv Mage i Scouta na Laochu, ale mało tam polaków, a nie chce mi się samemu grać i zrobiłem Scouta na Siochanie.

    Widzę, że znowu będę musiał zmieniać serwer...
    Gdyby ktoś zaczynał grać Smacht niech napisze mi na gadu.
    Proponuje, żebyśmy grali na jednym servie.
    Ostatnio zmieniony przez Dine : 10-01-2009, 19:24

  16. #15

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Kozi Gród
    Wiek
    33
    Posty
    166
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A ja znowu mam inny problem, gdy próbuje się logować to wyskakuje mi, że wpisuje złe acc name albo password... Wysyłałem do nich tickety itd, niby wszystko poprawili ale nadal jest to samo :<. Założyłem dwa konta, oba nie działają, qmpel dał mi do sprawdzenia swoje działające konto - u mnie także nie działa, szukałem na dostępnym forum jakiegoś rozwiązania, nici... Ehhh, moje kochane szczęście.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Xavatto.pl | Evo 8.6 | Infinite Runes
    Przez Verdoom w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 14-10-2018, 23:56
  2. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post: 23-12-2017, 13:26
  3. DEXTERIA.PL | 8.6 | RPG | EVOLUTION | NEW PVP | NEW RUNES
    Przez dexiu93 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 23-06-2017, 16:59
  4. Sprzedam Medivia Legacy RUNES, GOLD
    Przez GM Pitrx w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 22-08-2016, 10:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •