Reklama
Strona 12 z 19 PierwszaPierwsza ... 21011121314 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 281

Temat: Heroes 3 - rozmowy ogolne

  1. #166

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy
    Posty
    555
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj janas88 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też grałem jakiś czas ale zbytnio mi nie podchodziła ta gra wolałem naginać warlords battlecry 3 też zajebista gierka polecam
    Grałem w warlords xD Ta ostatnio misja pod tą bramą jest hard, ale jak dobrze ustawisz w górach 3-4 demki to ci nic nie zrobią te oka ;D.



    Heroes III - łezka się kręci w oczku ;d. Pamiętam te czasy ah.. muza, brat i można było grać w to miesiącami. Gdybym miał więcej czasu brak dostępu do neta to chyba pierwsze co to bym pojechał do empika kupił ;p.

    Najbardziej pamiętam te sceny z kampanii z Gelem ;p. 300 strzelców podzielonych na 3 kawałki po 100 ;p.


    Według mnie najlepszymi zamkami są te które mają dobrze dobrane jednostki. Najlepszy według mnie jest bastion i zamek. Twierdza też była niezła z tego co pamiętam.


    Według mnie to jest gra, która jest owiele lepsza niż te w dzisiejszych czasach "wielce strategiczne" ;p



    @Heroes 4
    Wielu uważa to za syf. Przez pierwsze 2-3 dni patrzałem i myślałem co to jest wogóle, co za syf! Jednak po tygodniu zrozumiałem klimat. W Heroes 3 liczyła się taktyka i ilość wojska jaką miałeś. W 4 ważniejsze jest jakiego bohatera wybierzesz i jak go wyszkolisz. Jak grasz w kampanie odpowiednikiem 3 wersji bohatera twierdzy robisz wielką rzeź.

    Tak jak mówię w 3 większą rolę odgrywała armia, w 4 dobrze wyszkolony bohater to maszyna do zabijanie.

    Pograjcie dłużej w 4 i zdobądźcie większy level bohaterem a zrozumiecie ;p.

    W 5 nie grałem ale podobno mega fail.
    Ostatnio zmieniony przez Bercik_Tychy : 06-07-2009, 01:56

  2. #167
    Avatar xxforumowiczxx
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    N.S.>Łososina D.>Łęki
    Wiek
    31
    Posty
    65
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    grywało się w tą gierke lecz nie mogę zagrać ani na lan ani w sieci;/

    btw. heros 2 też nie był zły :P



  3. Reklama
  4. #168
    Rocush

    Domyślny

    Ciekawi mnie to dlaczego gry starsze mają aż takie klimaty i zajebiste wspomnienia. Może gdyby twórcy gier robili dalej takie gierki, czyli na starych silnikach, na grafice 2d lub początkowej 3d byłyby bardziej zajebiste niż dzisiaj ? Co o tym myślicie ;p?

    Wątpię byśmy za 10 lat wspominali np GTA 4, tak jak Heroes III dziś.

    Te stare gry coś w sobie kurwa mają...

  5. #169
    LeSu~

    Domyślny

    Heros jest wspominany bo polowa miala z nim do czynienia i nie widze sensu zachwalania go przez ciebie na kazdym kroku bo to juz zaczyna sie robic nudne kazda gra jest wspominana KAZDA DOBRA GRA nie tylko heros TAK ludzie nie tylko graja w herosy ( ZONK NIE ?!)


    Call of Duty 1-2 Najlepsza gra 2005 roku UWAGA! Hitem do dzis
    GTA 3-Vice City - SanAndreas -Dziecięcy szał nic dodac hiciory
    Mafia - tu wypowiadziac sie nie musze
    Gothic - wspianiala gra
    Twierdza - Najlepsza strategia za czasow sredniowiecza
    Age of Empire - Kolejny Hit
    Diablo - Cos wspianialego
    Resident Evil 3 - Idealna gra na psx
    Silent Hill 1 - Najlepszy horror psx
    Crash - Najlepsza przygodowka zaraz przy tym malym smoczku (wypadla mi nazwa)
    Metal Gear Solid
    Max Payne
    Moh:aa


    Te i mnostwo innych gier sa best i nie wszystkie sa robione za czasow herosa 3 i sa wspominane do dzis nawet bardziej od twojego herosa

    a gry ktore napewno beda wspominane

    to Call of duty 4 , GTA4 , diablo 3 , Call of Duty modern warfare 2 i parenascie innych tytulow ktorych nazwy mi wylecialy ale przypomne sobie je i dopisze

    To ze herosowi nie udalo sie w 5 częsci nie oznacza ze tylko stare gry sa super best wykurwiste Heros jest znany z tego ze jest /byl fajna gra ale namiastka ludzi w to gra kazda dobra gra trafia do listy "byla zajebista " rocznik produkcji sie nie liczy
    Ostatnio zmieniony przez LeSu~ : 07-07-2009, 00:37

  6. #170
    Rocush

    Domyślny

    To jest temat o rozmowie ogólnej Heroes, więc po chuj piszesz o GTA i innych grach ? Opis do gier dałeś żałosny, bo umieściłeś wszystko w niecałym zdaniu. Nie będę się z Tobą jebać dalej;]. Nie interesuje Cie heroes, wypierdalaj z tego tematu.

    "Te i mnostwo innych gier sa best i nie wszystkie sa robione za czasow herosa 3 i sa wspominane do dzis nawet bardziej od twojego herosa"

    ahahahahhahaha san andreas czasów heroesa III buahahahaha

    żałosny jesteś;]

    Zobacz na datę produkcji Heroesa, a gier, których wymieniłeś, bo zaraz spadnę z krzesła.

    #Edit
    A tak w ogóle to wymieniłeś tylko tytuły COD'a i GTA 4, bo Diablo 3 jeszcze nie ma [zonk nie?]. Pojęcia nie masz o innych grach, grasz w to pewnie z przymusu, bo tylko w to jako tako Ci wychodzi, gdzie najwięcej nuubków do zjechania ;***

    Przypominam, że jest to rozmowa ogólna o Heroes. Chcesz pogadać sobie z ludźmi o tym to zrób osobny temat i tam se z nimi gadaj, chociaż po Twoim debilizmie raczej nikt nie będzie chciał z Tobą gadać.

    Pozdro
    Ostatnio zmieniony przez Rocush : 06-07-2009, 10:19

  7. #171

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tychy
    Posty
    555
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj LeSu~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Heros jest wspominany bo polowa miala z nim do czynienia i nie widze sensu zachwalania go przez ciebie na kazdym kroku bo to juz zaczyna sie robic nudne kazda gra jest wspominana KAZDA DOBRA GRA nie tylko heros TAK ludzie nie tylko graja w herosy ( ZONK NIE ?!)


    Call of Duty 1-2 Najlepsza gra 2005 roku UWAGA! Hitem do dzis
    GTA 3-Vice City - SanAndreas -Dziecięcy szał nic dodac hiciory
    Mafia - tu wypowiadziac sie nie musze
    Gothic - wspianiala gra
    Twierdza - Najlepsza strategia za czasow sredniowiecza
    Age of Empire - Kolejny Hit
    Diablo - Cos wspianialego
    Resident Evil 3 - Idealna gra na psx
    Silent Hill 1 - Najlepszy horror psx
    Crash - Najlepsza przygodowka zaraz przy tym malym smoczku (wypadla mi nazwa)
    Metal Gear Solid
    Max Payne
    Moh:aa


    Te i mnostwo innych gier sa best i nie wszystkie sa robione za czasow herosa 3 i sa wspominane do dzis nawet bardziej od twojego herosa

    a gry ktore napewno beda wspominane

    to Call of duty 4 , GTA4 , diablo 3 , Call of Duty modern warfare 2 i parenascie innych tytulow ktorych nazwy mi wylecialy ale przypomne sobie je i dopisze

    To ze herosowi nie udalo sie w 5 częsci nie oznacza ze tylko stare gry sa super best wykurwiste Heros jest znany z tego ze jest /byl fajna gra ale namiastka ludzi w to gra kazda dobra gra trafia do listy "byla zajebista " rocznik produkcji sie nie liczy

    A co ma się liczyć jak nie rocznik produkcji? Jak ktoś zrobił grę 10 lat później w x20 lepsze technologi to co ma być lepsze? Te wszystkie call of duty co według ciebie są lepsze to wątpię. CoDa da się przejść nawet w 1-2 dni. Spróbuj przejść wszystkie kampanie Heroesa w 2 dni.
    Powodzenia.


    Na następny raz jak masz zmieniać tematy wspominać o jakiś grach to nie pisz. Jeden post i tak ci wiele nie da.

    @Rocush
    Heroesa się wspomina bo jak grałeś to się nieźle przy tym bawiłeś, mogłeś grać z bratem, kuzynem czy z kim tam chcesz. Heroes utrzymywał ten swój klimat. Wątpię czy przy którejś grze oprócz tibii i csa oczywiście wytrzymałbym tak długo.
    Ostatnio zmieniony przez Bercik_Tychy : 06-07-2009, 12:36

  8. #172
    Avatar Anarchy
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Rumia
    Posty
    353
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jakby ktos potrzebował Heroesów+dodatki PL to niech napisze w temacie.

    edit: juz sprzedane :)
    Ostatnio zmieniony przez Anarchy : 06-07-2009, 22:14

  9. #173
    LeSu~

    Domyślny

    kocham herosa 3
    Ostatnio zmieniony przez LeSu~ : 07-07-2009, 00:37

  10. #174
    Avatar druidek drako
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    najlepszy zamek to bastion i złote smoki

  11. #175
    Rocush

    Domyślny

    Anarchy, a co sprzedajesz ;d? Bo tak się składa, że moja płytka przeszła już przez sporą część osób i przydałaby mi się nowa, a obecnie jest Ona trudno dostępna w sklepach.
    Ostatnio zmieniony przez Rocush : 07-07-2009, 00:40

  12. #176
    Avatar Anarchy
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Rumia
    Posty
    353
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Problem Problem Problem Problem Problem Problem Problem Problem

    Chce pograc z kumplem przez hamachi gdy on chce wbić to występuje u niego błąd sesji...Mamy takie same heroes3.exe jak cos. jakies pomysły ?

  13. #177
    Fast Arrow

    Domyślny

    Klasyka nie ma co ;p z zamków najbardziej lubię fortece.

  14. #178
    Avatar Lanca
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    18
    Posty
    115
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja wole twierdze , kolegow naabow mozna rozwalic w kilka chwil xd

  15. #179
    Avatar wl00dar16
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Daleko
    Posty
    542
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wszystkie zamki w tej gierce są w miare wyrównane . nie ma lepszych i gorszych , no ale mój ulubiony to forteca ze względu na gobliny i giganty no i jeszcze czasem ewentualnie zamek.
    pozdro

  16. #180

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Darłowo ^^
    Wiek
    31
    Posty
    112
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Anarchy
    Macie te same wersje gry? Obydwaj macie oryginalne? jeden z was przypadkiem nie odpala moze Woga albo innej wersji gry, a drugi innej?

    @down
    Sproboj albo przegrac od niego plytke, albo niech on wgra tego cracka co Ty masz wydaje mi sie, ze moze pomoc
    Ostatnio zmieniony przez Zevs : 13-07-2009, 09:58

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •