Reklama
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 227

Temat: Hall of the lost doors Quest. - Częściowy spoiler.

  1. #1
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Hall of the lost doors Quest. - Częściowy spoiler.

    Hall of the lost doors Quest. - Częściowy spoiler.


    W skrócie możemy nazwać to HotldQ. Czym on właściwie jest? Przybliżę wam to w tym temacie. Z góry zaznaczam, że questa nie ukończyłem jednak wydaje mi się że posunąłem się dość daleko. Quest jest aktywny na 90% świadczy o tym obecność "dead villi" oraz pola akcji na samej pustyni. Poniższy tekst jest tylko i wyłącznie moją pracą z ostatniego czasu.

    Hala straconych drzwi:



    Pustynia Jakundaf na pierwszy rzut oka jest miejscem które ma ukrywać quest o 10k i kilka śmieci. Większość ludzi nawet nie wie o jego sekretach. Nie będę w tym temacie skupiać się na banshee bo uważam że jest to tylko końcówka. Osoby które zwiedzały pustynię poza banshee natrafiły na niezwykłą bibliotekę , npc Nemala, Hale straconych drzwi oraz kilka książek poza samą biblioteką. By zrozumieć to mityczne miejsce trzeba znaleźć odniesienia do świata realnego. Możliwe, że pustynia jest nie dokończona, albo nie udało nam się uzyskać pewnych wskazówek od npc lecz w źródłach na których wzorowali się twórcy Jakundafu występują te wskazówki.

    Gdy szukałem źródła z którego wzięto ową halę natrafiłem na kilka zagadek logicznych. Jedna została opublikowana na innym forum lecz osoba która ją wrzuciła, umieściła nie tą zagadkę co trzeba. O to oryginalna zagadka logiczna która prawdopodobnie była pierwowzorem tej w hali.
    You are an archaeologist that has just unearthed a long-sought triplet of ancient treasure chests. One chest is plated with silver, one with gold, and one with bronze. According to legend, one of the three chests is filled with great treasure, whereas the other two chests both house man-eating pythons that can rip your head off. Faced with a dilemma, you then notice that there are inscriptions on the chests:

    Silver Chest
    Treasure is in this Chest.

    Gold Chest
    Treasure is not in this Chest.

    Bronze Chest
    Treasure is not in the Gold Chest.

    You know that at least one of the inscriptions is true, and at least one of the inscriptions is false. Which chest do you open?
    Tłumaczenie:
    Jesteś archeologiem, który własnie odkrył od dawna poszukiwane 3 antyczne skrzynie.
    Jedna skrzynia jest zrobiona ze srebra, druga ze złota trzeba z brązu. Nawiązując do legendy jedna z tych trzech skrzynek wypełniona jest wielkim skarbem, zaś pozostałe 2 wypełnione są ludożerczymi pytonami które mogą odgryźć ci głowę. Mając dylemat zauważasz, że na skrzyniach znajdują się 3 inskrypcje.

    Srebrna Skrzynia:
    Skarb jest w tej skrzyni.

    Złota Skrzynia:
    Nie ma skarbu w tej skrzyni.

    Brązowa skrzynia:
    Nie ma skarbu w złotej skrzyni.

    Wiesz, że przynajmniej jedna z tych inksrypcji jest prawdziwa i przynajmniej jedna fałszywa.
    Którą ze skrzyń chcesz otworzyć?

    A oto tabliczki z hali straconych drzwi:

    1 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 2 lub 3"

    2 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 1 lub 4"

    3 tabliczka- "Za tymi drzwiami jest skarb"

    4 tabliczka - "Za tymi drzwiami nie ma skarbu"
    Czy nie wyglądają podobnie? Teraz czas na przeanalizowanie 2 pozostałych elementów hali, przycisku w podłodze i tabliczki przy wejściu!

    Co może oznaczać tabliczka która nakazuje nam wchodzenie tylko samemu? Odpowiedź jest prosta, tak samo jak znaczenie tego switcha przy wejściu. Inni nie mogą wejść bo za łatwo by było sprawdzić rozwiązanie, a switch przy wejściu sprawdza ile osób prawdopodobnie od save servera weszło do hali. Czyli quest mozna wykonać raz na save server/generalny save server. Jeżeli co generalny ss to co 6 miesięcy. Ale bardziej prawdopodobne że co 24h(przynajmniej mam taką nadzieję).



    Rozwiązanie:

    Zapewne wielu z was na rl mapie Tibi widziało 3 switche niedostępne dla ludzi ani dla lvl spy, z pozoru to mało znaczące, ale gdy się temu lepiej przyjrzymy to dojdziemy do do pewnego wniosku... Z tego co widziałem w drzwiach nie można umieścić skryptu ( tak na logikę) więc skrypty obsługujące mechanizm trzeba gdzieś dać. Twórcy mapy umieścili je w 3 niedostępnych guzikach. Mam 2 teorie guziki albo kontrolują otwieranie krat, magic walli i mostku za spike sword questem lub obsługują halę straconych drzwi. Drugiej jest bardziej prawdopodobne, ponieważ są blisko tej właśnie hali. Możliwe by otworzyć drzwi trzeba w odpowiedniej kolejności co doprowadzi do uruchomienia lub otworzyć od razu dobre drzwi, albo odpowiednią parę drzwi za 1 razem. Samego rozwiązania do końca nie znam bo questu nie zrobiłem, więc tutaj pojawia się wiele domysłów. Najbardziej prawdopodobną teorią jest to, że po otworzeniu ODPOWIEDNICH drzwi, za ścianą którą otwiera się w bibliotece, powstaje teleport. (Dokładnie na tym oskryptowanym sqm). Po wejściu w teleport znajdujemy się w dead villi, stamtąd możemy iść do banshee lub wrócić na powierzchnie. Opisany quest jest nadal oficjalnie nie rozwiązany... Wiem że istnieje od powstania Jakundafu, jest bardzo stary lecz nigdy nie było tam żadnej nagrody! Od zawsze miał taki sam wygląd i nie było tam żadnych dodatkowych dźwigni. Możliwe, że istniała jeszcze książka która dawała jakieś wskazówki.

    By znaleźć prawidłową kombinację trzeba zanegować jedną lub więcej tabliczek wg praw logiki. Jedno z możliwych rozwiązań:

    1 tabliczka- "Skarbu NIE MA za drzwiami 2 lub 3"

    2 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 1 lub 4"

    3 tabliczka- "Za tymi drzwiami NIE MA skarbu"

    4 tabliczka - "Za tymi drzwiami JEST skarbu"
    Teraz by wszystko się zgadzało, potworki są odpowiednikiem ludożerczych pytonów. A za drzwiami czwartymi nic nie ma. Czy tą drogą mamy podążać rozwiązując deserta? Brakuje tylko tabliczki mówiącej że przynajmniej jedna tablica kłamie lecz to by zbyt ułatwiło questa, dlatego na Tibi wstawiono okrojoną trudniejsza wersję. Jak wiecie rozwiązując pełny vocation quest mamy zagadkę związaną z wiekiem podróżników itp. Znalazłem podobną na stronie gdzie znalazłem i tą zagadkę z Hali. To chyba jest mocnym dowodem na to, że halę trzeba rozwiązywać w podany wyżej sposób. O to jeszcze raz schemat całego questu:

    1 - Odnajdujemy bibliotekę.

    2 - Dajemy Nemalowi potrzebne składniki, dzięki którym odzyskuje wzrok.

    3 - Nemal z wdzięczności daje nam klucz do hali straconych drzwi, dodaje do tego, że bez potężnego umysłu nic nie zdziałamy...

    4 - Rozwiązujemy zagadkę w Hali straconych drzwi aktywujemy teleport.

    5 - Wchodzimy w teleport znajdujemy się w "dead villi" stamtąd wchodzimy do pomieszczenia z banshee i aktywujemy mostek do 3 smoków oraz mostek do dźwigni na lawie.

    6 - Otwieramy mwalle i zabijamy 3 smoki...


    Wejście do hali, wspomniana wyżej tabliczka:



    Osoby które odnalazły książkę z cytatem z Monthy Pythona zastanawiały się pewnie co ona tam robi... Jest to nawiązanie wg mnie do słynnego paradoksu zwanego Monthy Hall... Który wg mnie ma nam zwrócić uwagę na znaczenie tej hali. Lecz bardzo ciekawe jest tam wielokrotnie powtarzanie liczby trzy, o dziwo nie dostępnych guzików też jest 3.
    Cały temat pozbawiony jest ukrytych wskazówek, umieściłem tu połowiczny spoiler - dlaczego? Bo mnie nie udało się ukończyć questu. Postanowiłem podzielić się tym do czego doszedłem by wspólnie coś osiągnąć. Liczę na inteligentną dyskusję, skupmy się na argumentach, nie piszmy teorii bez żadnych argumentów! Mam wielką nadzieję, że tym tekstem przybliżyłem was do prawidłowego rozwiązania sekretów pustyni i uda nam się pójść krok dalej. Screeny w tym temacie nie są moje mam nadzieje, że nie jest to dla nikogo problemem.

    Aqualek

    P.S.
    Literówki, błędy jak zwykle pm.


    Za posty z samymi ocenami będą warny, ocena może być tylko dodatkiem do reszty posta!.
    Ostatnio zmieniony przez Aqualek : 19-09-2008, 22:51
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  2. #2
    Onielek

    Domyślny

    Apropo 4 drzwi... trzeba znalesc odpowiednie fakty ...naprzyklad 2 stwierdzenia falszywe i 2 prawdziwe...
    Moim zdaniem odwaliłeś dobrą robote trudząc się nad tą pustynią:)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Sathar Thor
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    173
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Widze duzo zbieznosci, z tym co napisal Avarion w swoim kompedium na temat sekretow i mito.Wlasciwie cala zagadke od momentu kiedy kiedy Nemal daje nam klucz w zamian za miksture przedstawiles w formie przypuszczen, wiec niewiele wnosisz do tematu skoro Avarion juz to opisal.




    #Edit:
    Cytuj OTS Maniak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie to skladniki i skad mozna je wziasc?
    oddales je i otrzymales klucz?
    Nemal jest slepy. Wzamian za miksture przywracajaca wzrok daje nam klucz.Opis mikstury przywracajacej wzrok( w wersji polskiej) znajduje sie w kompendium Avariona w rodzziale o pustyni
    Ostatnio zmieniony przez Sathar Thor : 19-09-2008, 20:43

  5. #4
    Popek

    Domyślny

    @up nie widzialem twojego edita zanim zaczalem pisac :P

    Cytuj OTS Maniak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie to skladniki i skad mozna je wziasc?
    oddales je i otrzymales klucz?
    skladniki sa opisane w jednej ksiazce z biblioteki a dla nas sa to poprostu smieci (rapier itp.)


    @Aqualek
    ten licznik wejsc mozna oszukac :p wystarczy przes ss wylogowac sie za switchem
    Ostatnio zmieniony przez Popek : 19-09-2008, 20:52

  6. #5
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Da się oszukać próbowałem tak zrobić... Po 2 Avarion nie dodał najważniejszego elementu... Oryginalnej wersji zagadki która jest tutaj kluczowym elementem. A składniki jakie trzeba dać Nemalowi są na wiki. Poza tym jak by ktoś nie zauważył rozwiązanie jest kwestią czasu bo trzeba sprawdzić ileś kombinacji. Tak wiem, że są to domysły, ale bardzo znaczące.
    Ostatnio zmieniony przez Aqualek : 19-09-2008, 20:56
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  7. #6
    Avatar Kimex
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    327
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    O monty hall już kiedyś mi mówiłeś (nawet nie myślałem że opublikujesz owy artykuło-spoiler)
    Widzę to tak:
    Cytuj Aqualek napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 2 lub 3"
    2 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 1 lub 4"
    3 tabliczka- "Za tymi drzwiami jest skarb"
    4 tabliczka - "Za tymi drzwiami nie ma skarbu"
    Pozostają nam 3 opcje do wyboru : co nie jako jest oczywistym odniesieniem do paradoxu monty hall ( i tu prowadzący wie że nagroda jest za bramką numer 3 niestety my tego nie wiemy więc wybieramy 1 lub 2 myśląc że to i tak 50-50)

    Na przykładzie bramek z teleturnieju idź na całość:

    4 tabliczka odpada ( za tymi drzwiami nie ma skarbu)
    2 tabliczka mówi że jest za pierwszymi lub czwartymi drzwiami (czwarte niestety odpadają)
    1 tabliczka : skarb jest za drzwiami 2 lub 3
    3 tabliczka : za tymi drzwiami jest skarb

    Możliwe opcje : 1,2,3 z czego wiemy że skarb jest w trójce ALE jedno jest kłamstwem

    1 tabliczka jest kłamstwem (nic się nie dzieje ogranicza nasz wybór jedynei do 4 za którą i tak nie ma nagrody)
    2 tabliczka jest kłąmstwem (nic się nie dzieje , w 2 nie ma nagrody - tabliczka jest kłamstwem a w 4 i tak jej nie ma od początku)
    3 tabliczka jest kłamstwem (nic się nie dzieje , zostaje wtedy wybór między 1 a drugimi drzwiami czyli 50-50)
    4 tabliczka jest kłamstwem (nic sie nie dzieje , znów zostaje 50-50)

    pytanie do autora:
    widziałeś to? : http://pl.wikipedia.org/wiki/Wzór_Bayesa

    Edit : napisać jak nie pojmujeta mojej amatematyczności i systemu myślenia ok ^.^?
    Ostatnio zmieniony przez Kimex : 19-09-2008, 22:42

  8. #7
    Avatar Adamanta Daramian
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    bolzga
    Wiek
    30
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny re

    prawdziwy archeolog nie szuka złota, tylko skarbu w postaci przeżycia. jeśli natrafisz na zaprawdę pokornego archeologa zdobędzie on skarb, lecz jeśli będziesz szedł na ślepo, za skarbem w postaci złota. znajdziesz śmierć.
    takie moje przypuszczenia.
    raczej nie przypuszczenia tylko wnioski z "życia" wzięte.
    Solve et Coagula

  9. #8
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @up
    Dobre stwierdzenie... Pamiętajcie, że nagrodą nie musi być rare, ale np odpowiednie drzwi mogą być rozwiązaniem questu w innym miejscu. Jeżeli interesujecie się mitami, i przeczytaliście uważnie mój fragment spoilera to wiecie już jak postępować. Jak napisałem w temacie mnie nie udało się rozwiązać tego z powodu braku cierpliwości.


    @Kimex
    Napisałem to na forum bo wiedzą trzeba się dzielić. Nie jest to kompletny spoiler i wiem, że ułatwiam innym zadanie skoro sam poświęciłem na zrozumienie hali miesiące bo na początku nie wpadłem że to przeniesiona do Tibi zagadka logiczna. Po prostu chcę, żeby ta wiedza nie była udostępniana w formie wskazówek. Wole proste rozwiązanie... Jest to w pewnym rodzaju odpowiedź na posty innych osób wtajemniczonych.

    Aqualek


    @Down
    Wczoraj znowu g legi :<
    A tłumaczenie się nagrodą nie materialną występuje wtedy gdy ktoś nie dotarł do końca ;) Wg mnie w tym queście nagroda jest. Nie wiem czy, odrazu na samym desercie czy później, ale musi coś być. Questów nie robi się o nic i skoro ktoś natrudził się umieszczając tą halę musiał dodać nagrodę.
    Ostatnio zmieniony przez Aqualek : 20-09-2008, 09:03
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  10. #9
    Avatar Abandonner
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    windows
    Wiek
    32
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Aqualek

    Bo ty wolisz demce bić :P

    @topic

    Według mnie, to ten quest nie jest questem, z którego mamy coś materialnego. Dlaczego? Jakoś zwykle, gdy w tibii pisze w podpowiedziach do questa (nie, nie w spoilerach) o skarbie, to nagroda jest niematerialna :P

  11. #10
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Gdy szukałem źródła z którego wzięto ową halę natrafiłem na kilka zagadek logicznych. Jedna została opublikowana na innym forum lecz osoba która ją wrzuciła, umieściła nie tą zagadkę co trzeba. O to oryginalna zagadka logiczna która prawdopodobnie była pierwowzorem tej w hali.
    Zagadki tego typu (x możliwości do wyboru, do każdej informacja niekoniecznie prawdziwa, co się stanie przy wyborze) są bardzo popularne, jeśli mnie pamięć nie myli, to pierwszą ułożył Raymond Smullyan ładnych parędziesiąt lat temu. Od tego czasu powstały tysiące wariacji, nie dziwi fakt, że jedna trafiła też do Tibii, jednak nie doszukiwałbym się tutaj żadnych źródeł. Przypuszczam, że KM sam ją ułożył, a wszelakie podobieństwo do innych tego typu łamigłówek wynika z tego, że znając jedną znasz od razu 100 innych.

    1 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 2 lub 3"

    2 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 1 lub 4"

    3 tabliczka- "Za tymi drzwiami jest skarb"

    4 tabliczka - "Za tymi drzwiami nie ma skarbu"
    Problemem jest tutaj to, że nie wiemy ile tabliczek podaje informację prawidłową, a ile fałszywą.
    Wszystkie nie mogą być prawdziwe, bo podają sprzeczne informacje.

    Dla trzech prawdziwych: fałszywa może być tylko druga, wtedy skarb jest za trzecimi drzwiami.

    Dla dwóch prawdziwych:
    a) prawdziwa może być pierwsza i czwarta - wtedy skarb jest za drugimi drzwiami.
    b) prawdziwa może być druga i czwarta - wtedy skarb jest za pierwszymi drzwiami.

    Jedna lub zero prawdziwych być również nie może, informacje ponownie byłyby sprzeczne.

    Z rozważań tych wynika dosyć jasno, że skarb w żadnym przypadku nie może być za czwartymi drzwiami. Nie wiadomo jednak, czy do rozwiązania nie trzeba dodać czegoś jeszcze np. zgodnie z hipotezą Aqualka - dodatkowej negacji poszczególnych tabliczek wg praw logiki, jednak wtedy liczba kombinacji do rozpatrzenia rośnie do całkiem sporej liczby i ich rozpatrywanie pozostawię desperatom. Innymi słowy - dopóki ktoś nie popchnie zagadki do przodu, dalsze rozważania na ten temat nie mają sensu.
    Ostatnio zmieniony przez Minsafo : 20-09-2008, 11:28

  12. #11
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @up
    Jest dowód na to, że to ta zagadka... Rozwiązując pełnego deserta musisz Adreniusowi odpowiedzieć na pytania dotyczące podróżników. To też przerobiona zagadka obie były na tej stronie. Problemem jest czas i liczba możliwych kombinacji wg mnie można przetestowac jedną co każdy ss.

    Aqualek
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  13. #12
    rogal1991

    Domyślny

    moim skromnym zdaniem jezeli chodzi o drzwi i skrzynki moze byc rachunek prawdopodobienstwa i trzeba to poprostu rozwiazac

  14. #13
    Mordziu^

    Domyślny

    Wiesz, że przynajmniej jedna z tych inksrypcji jest prawdziwa i przynajmniej jedna fałszywa.
    1 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 2 lub 3"

    2 tabliczka- "Skarb jest za drzwiami 1 lub 4"

    3 tabliczka- "Za tymi drzwiami jest skarb"

    4 tabliczka - "Za tymi drzwiami nie ma skarbu"
    1 eliminuje dwa, badz dwa eliminuje 1
    3 eliminuje 4, 4 eliminuje 3

    wiec sa dwie falszywe i dwie prawdziwe wskazowki

    wiec mozesz to editowac ze conajmniej jedna jak mozna latwo sie domyslic ze dwie dobre i dwie zle

    //

    i nasuwa sie pytanie ile jest skarbow ?
    Ostatnio zmieniony przez Mordziu^ : 20-09-2008, 12:11

  15. #14
    Avatar Piombon
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    228
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moim zdaniem jest to już koniec.

    Jakże wielu było podróżników, którzy mieszkali w pewnym miejscu, wyruszyli za przygodą, by powrócić?

    Także tu kolejność jest ważna.

    Co do Monthy Halla, skąd się wziął?

    Kawałek filmu zawartego w książce -> Monty Python
    Monthy Python
    Monty Hall
    liczby i liczby itd.

    Podążajcie za tymi podróżnikami, a zostaniecie oświeceni.


    Pozdrawiam, Piombon.
    Ieri Hour niech będzie z Wami...
    (A propo PiMu)PODKREŚLAM:
    -to są moje własne teorie, na których bazie tworzę wskazówki. Nie każę ludziom ich czytać.
    -i nie, nie zadeklarowałem się do wklejenia SS-a dla jakiegoś dowodu. Jeśli już to podałem taką propozycję - nie jest to deklaracja - tyle.
    † 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...

  16. #15
    Avatar Kabraxis
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    46
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Hmm, tak sobie myślałem na tą zagadką i doszedłem do wniosku, że prawdziwą wskazówką może być ta nr2. Już mówię czemu:

    nr1 mówi, że skarb jest za drzwiami 2 lub 3. Tabliczka 3 mówi, że za drzwiami nr 3 jest skarb. W sumie tę tabliczkę nr3 można podczepić pod gatunek 'szybka śmierć', bo zakładając, że byłby tam wąż i ktoś przeczytał 'tu jest skarb' i nie myśląc otworzyłby tę skrzynię (nawiązuję do zagadki ze skrzyniami i wężami) no to szybko straciłby życie. Czyli tabliczki 1 i 3 odpadają. Teraz zostają nam drzwi 1 i 4. I tu zaczynają się schody i domysły. Bo wskazówka nr4 odnośnie drzwi z tym samym numerem może być:
    a) prawdą
    b) kłamstwem mającym na celu odwrócenie uwagi poszukiwacza przygód od prawdy.

    Natomiast drzwi nr1 nie dotyczą w żaden sposób tego, czy za tymi drzwiami może być skarb, czyli:
    a) z tego powodu, że nie ma mowy o skarbie za tymi drzwiami z nr1, to te drzwi mogą kryć upragnioną nagrodę
    b) znowu może tam być ukryty 'wąż' i jest taka opcja, że drzwi nr4 z tą, że tak powiem, 'podpuchą' są tymi ze skarbem.

    Są to jedynie moje świeże domysły po przeczytaniu tematu, więc proszę o ewentualną konstruktywną krytykę.

    PzDr,
    Kabraxis
    I was born on the cemetery
    Under the sign of the moon
    Raised from my grave by the dead
    I was made a mercenary
    In the legions of hell
    Now I'm king of pain, I'm insane

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 04-09-2023, 23:02
  2. [SPOILER] Troll Sabotage Quest
    Przez w8w8w8 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 16-08-2009, 11:40
  3. [Spoiler] Tibia Tales Quest
    Przez Raga w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post: 16-01-2008, 11:16
  4. Hall of the lost doors
    Przez Papa Hades w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 30-08-2007, 17:36
  5. Winged helmet quest - niemal kompletny spoiler
    Przez Avarion w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 511
    Ostatni post: 11-05-2007, 17:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •