Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Humable

  1. #1
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Humable

    trudno, pewnie dostane warna ale cóż
    nie moge na to patrzec bezczynnie
    czytacie panowie (oraz drogie panie) jakbyscie mieli (miały)wade +7 (nie żartuje)

    http://forum.tibia.org.pl/showthread...=208647&page=1

    w tym temacie pewien mily czlowiek napisal ze zdobyl spike sworda i ze bylo to proste
    ten sam czlowiek ma 1 lvl na rooku (!)
    myslimy, myslimy!!

    niejaki Cipfried mowi że tylko pokorny może miec Sword of Fury
    ktos juz kiedys pisał, że pokorny może oznaczać 1 lvl

    moze spike sword znika gdy sie go proboje zdobyc na wyzszym lvlu, ale moze gdy na 1 lvlu sie wyjdzie z miasta (korytarzami, jak o nich nie wiemy to radze sie w ogole w mitach rooka nie wypowiadać) i sprawi zeby SoF zniknął, może wtedy albo pojawia sie w naszym bp albo mozemy go odebrac od Cipfrieda
    ja nie mam eq na rooku ale jak ktos ma to niech zrobi chara na 1 lvl i to sprawdzi (moze dzieki mnie zarobicie 500k+ ;p)

    pozdrawiam

    (chcecie to zamykajcie nie to nie ale nie kasujcie tematu niech ludzie troche poczytaja) (jak ktos to sprawdzi to niech napisze na PW i wtedy ja wysle msg do adminow czy prosze o skasowanie czy tez nie)

    @ edit jak ktos ma na Julerze (ewentualnie na innym swiecie, ale wole julerke) chara na rooku z dobrym eq, niezlym lvlem i ciekawymi skillami i moglyby mi leather seta pozyczyc albo cos i by mi pobloczyl te wszystkie scierwa to mozemy pochodzic razem (podziele sie jak cos dostaniemy)

    PREFERUJE JULERE!!

    @ edit jeszcze raz
    prawda jest taka że już tyle się naogladaliscie glupot ze macie prawo nie wiezyc w kolejne "dowody" zdobycia SoFa ale czytac uwaznie jak juz bijecie posty byscie mogli (wlasnie w wymienionym wyzej temacie)

    //wolałbym, abyś dopisał sie do istniejącego już tematu, ale niech będzie, zostawie. Ale i tak warn za nazwe tematu (już zedytowana) - mand
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 20-07-2007, 22:27

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Bardzo mądrze mówisz może to i racja...
    Trzeba się nad tym zastanowić :)

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    to ma sens nawet ;) ale jak na 1lvlu to trzeba z blokerem wychodzic xD

  5. #4
    Avatar laxed
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ten link który podałeś to musi być feak. Poszedłem w to miejsce i nie zgadają się roślinki po prawej.
    Idź cie w to miejce i spójrzcie na rośliny po prawej. Ciągną sie na sam dół. A na ss w pewnym momencie [dolny prawy róg] jest wolne pole!!!
    Więć....Feak. Jeszcze z typem pogadam bo se chara tam zrobiłem....

    Asshole

  6. #5
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @ asx

    musialem nowego posta bo inaczej bys nie zrozumial
    dobrze napisalem ze niektorzy maja wade + 7

    tamten temat jest ZAMKNIETY
    powinienes dostac zajebane 50 pkt za
    1. wygadywanie idiotyzmow2
    2. nieumiejetność czytania ze zrozumieniem
    pierwszym raz kloce sie z kims na tym forum ale ni ch*ja inaczej

    czy ty w ogole zdales test kompetencji po 6 klasie? bo tam za czytanie ze zrozumieniem chyba ze 20 pkt jest

  7. #6
    Avatar Avarion
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    41
    Posty
    427
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Taka uwaga - dlaczego pokorny ma zaraz oznaczać level 1?

    Byc może swoją skromność/pokorność należy udowodnić jakiemuś NPC, a po otrzymaniu przez niego pozwolenia jeszcze raz wykonać całą tę sekwencję niezbędną do zniknięcia miecza?
    ____________
    ...his grave to the south, the tree above, his soul in the shade...

  8. #7
    Avatar Adamanta Daramian
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    bolzga
    Wiek
    30
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Re

    Hmm... ja myśle że ten pokorny też nie musi być 1lvl, ale może musi najpierw zrobić wszystkie podstawowe Questy?
    Solve et Coagula

  9. #8
    konto usunięte

    Domyślny

    Da sie przejsc a 1 lvl do pokonania sa poison soidery i trole

  10. #9
    Avatar Boruc of Valoria
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kielce
    Wiek
    29
    Posty
    71
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja jak coś moge z kimś iść na Infernie ale nie wiem jak dokładnie dojść do tych miejsc to by ktoś musiał mnie poprowadzić ;]

    Ps.
    Mam 12 rookstayera

  11. #10
    Avatar w8w8w8
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,263
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    "1.4. Jestesmy uczuleni na "nowe teorie o starych mitach". Jesli nie rozwiazales ktorejs z zagadek poruszanych na forum, a jedynie masz nowa teorie (o zgrozo nie poparta zadnymi w miare sensownymi informacjami) to dopisz sie do istniejacego juz tematu."

    z http://forum.tibia.org.pl/announcement.php?f=65

    a tutaj masz spis teori mogles to tutaj dopisac:

    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=142016


    W dodatku nie widzialem bramki lvlowej ze musisz miec lvl 1 lub nizszy -.-
    wg mnie twoja teoria jest nie prawdziwa tak samo jak moja ze ze latarnie to switch'e - taka se wymyslilem i jak ustawisz odpowiednio to sie utwiera pokoik u toma

  12. #11

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    41
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Popieram teorie Avariona oraz w8w8w8 i napewno nie ma granicy 1 lvl do wykonania tego questu

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    O ja pierdziele... Ale się uśmiałem xD Tamten temat to fake zresztą były dowody... Nawet sam na 1 lvl'u próbowałem tak zrobić i ?... Gówno przez wielkie G. Jak dla mnie zdobycie Spike Sworda jest nie możliwe lub Cipy tak zmontowały questa że po prostu mało kto go zrobi (nie jestem pewien ale Sunrise i Rookguardian de'Bove chyba mają Spike sworda ?). Takie dalsze pitolenie na antenie nie ma sensu :/ Tych teorii jest za dużo...

  14. #13
    Avatar Lussi
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Droga mleczna/ System gwiazdy Słońce/ Ziemia/ Europa/ Polska/ Lubelskie/ Kraśnik/...
    Wiek
    49
    Posty
    99
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Thx

    UDAŁO SIE!...
    ale nic bo idę na 1 levelu nic nie zabiłem nawet zrobiłem to w 10 min i zniknął... i nic.

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny

    Niewiem moze wy sadzicie inaczej lecz ja mysle ze skromny niemusi oznaczac 1 lvl:
    po 1 skromny to jest cipfried i mysle ze ta zagadka ma duzo z nim wspulnego

    po 2 jak 1 lvl zniknie ten sof to skad wie gdzie jest ten miecz bo watpie ze byloby to tak proste ze 1 lvl znika spika i odrazu go ma i on chyba tej gry nie skrecil wiec niewierze w to

  16. #15
    konto usunięte

    Domyślny

    Napisze to co napisalem w swoim osobnym poscie(chociazby dlatego ze nie uzylem "szukaj" - moj blad):

    Glowilem sie nad tym dosyc dlugo. . Na tabliczce kolo Spike'a jest napisane ze tylko pokorny moze go zdobyc. Jezeli zapytasz Cipfrieda o "job" odpowie: humble monk. Czyli tylko on moze wziac Spike Sworda z wysepki. Problem w tym ze nie podzieli sie ta tajemnica, bo wtedy miecz dostanie sie w "niepokorne rece". A on sam rowniez go stamtad nie zabierze, gdyz pokora mu zakazuje. Czyli Cipfried jest straznikiem tajemnicy Spike Sworda. Tak jak mistrzowie zakonu Syjonu z "Kodu Leonarda". ;)

    A teorie ze 1-lvlowy gracz moze siegnac po Spike Sworda sa raczej nieprawdziwe, chociazby dlatego ze pokory trzeba sie nauczyc. Taka jest moja teoria.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •