Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 50

Temat: Zakończenie obchodów dziesięciolecia Tibii.

  1. #1
    Avatar Archarius
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    36
    Posty
    1,181
    Siła reputacji
    21

    Domyślny Zakończenie obchodów dziesięciolecia Tibii.

    Wczoraj zakończyły się obchody dziesięciolecia Tibii. Z tej okazji CipSoft pochwalił się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami. Oto tłumaczenie newsa ze strony tibia.com wykonane przez naszego użytkownika Morish`a:

    "Obchody dziesięciolecia istnienia tibii zostały zakończone. Chcemy wykorzystać ten moment aby przejrzeć nasze dokonania. Ponadto chcemy podzielić się z wami częścią dalszych planów rozwoju Tibii.

    Dzisiaj, poszukiwacze przygód mogą odkrywać duże tereny zawierające 2 kontynenty, kilka wysp i tereny podwodne. W świecie Tibii możesz znaleźć 10 miast. Król Tibianus przebywa w swoim pięknym zamku w Thais. Zrzędliwe krasnoludy zamieszkują Kazordoon, miasto schowane głęboko w górze, a chyże elfy rezydują w nadrzewnych domach Ab'Dendriel, ale to nazwy zaledwie kilku miast.

    Tibia to więcej niż tylko ekscytujący świat. Na chwilę obecną jest ponad 150 rożnych stworzeń istniejących w Tibii. Nie tak dawno temu zostały wprowadzone pierwsze automatyczne wydarzenia. Gracze Tibii mogą doświadczyć nie mniej niż 60 najazdów w grze. Wielu z was dołączyło do dwóch ekscytujących rocznicowych najazdów podczas których mogliście pokonać Fluffiego i jego przyjaciół Minishabaala i Bonesa.

    System gildii dodaje smaczku wspólnocie Tibijskiej. Teraz gracze jednoczą się w ponad 2450 gildiach. Każda gildia może wybierać spośród 56 dworów na każdym serwerze. Gracze posiadający pacc mogą wynająć jeden z 873 domków lub mieszkań na każdym serwerze i udekorować je używając ponad 800 unikatowych przedmiotów, licząc od wspaniałych broni i zbroi po pluszową pandę. Nowi gracze mogą prosić o pomoc na kanale pomocy ponad 1000 tutorów i około 400 senior tutorów. System raportowania umożliwia im informowanie obsługi klienta o nielegalnych Nickach, łamaniu regulaminu i postach.

    Popatrzmy na bardziej efektowne statystyki. Dopiero co pobiliśmy nowy rekord graczy online. 27. stycznia 57 070 graczy z całego świata grało jednocześnie w Tibię. Ponad 90 000 graczy cieszy się wspaniałymi korzyściami z posiadania Premium Account. Podsumowując, ponad 250 000 ludzi odkrywa świat Tibii aby rozmawiać z przyjaciółmi oraz polować na różne stwory.

    Co więcej, aby uczcić dziesięciolecie istnienia Tibii, nasza strona otrzymała nowy design. Nie tylko nowy wygląd sprawił, że strona wygląda inaczej, wdrożyliśmy ponadto strukturę która umożliwia wygodniejsze i szybsze przeglądanie strony. Oczywiście zauważyliście, że możemy was szybciej i bardziej szczegółowo informować dzięki „Newsticker`owi”. Comiesięczny artykuł pozwoli wam sięgnąć głębiej w każdy temat odnośnie Tibii.

    Jednak, są to tylko pierwsze kroki do przemiany strony Tibii. Niektórzy z was mogli zauważyć, że nadal brakuje naszej sekcji głosowania. Ponadto, chcemy wprowadzić dział opinii w którym będziesz mógł wyrazić swoje zdanie szczegółowo na różne tematy. Również przegląd niektórych tekstów jest planowany na kolejne miesiące. Aktualnie, wypełniamy nasze archiwum newsów newsami z poprzednich lat. Dodatkowo, planujemy dodać historię aktualizacji do działu newsów.

    Obok zmian na stronie, mamy wiele rzeczy zaplanowanych dla Tibii w tym roku. Bardzo prawdopodobne, że zmienimy naszego pośrednika w płatnościach. To nie tylko da wam więcej opcji na kontach Premium, ale także miejmy nadzieje, ułatwi proces płatności. Naturalnie chcemy wprowadzić 2 duże aktualizacje w tym roku. Wyjdźmy naprzeciw chłodnej mapie aktualizacji która zabierze was na nowe tereny z nowymi miastami. Nadprogramowo, wyrównywanie sił profesji jest gorącym tematem na tegoroczne lato.
    Ostatnią, ale nie najmniej ważną rzeczą są nowi Gamemasterzy, którzy za niedługo zostaną powołani aby wspomagać nasz aktualny personel w niebieskich pelerynach.

    Tibia rozwijała się jako popularna gra online przez ostatnie 10 lat. Nie trzeba dodawać, że zamierzamy kontynuować ulepszanie gry aby uczynić ją przyjemną i ekscytującą na tyle na ile jest to możliwe dla naszych graczy.

    Miłej zabawy w Tibii!
    Twój CipSoft Team"

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Ciekawe jak bedzie wygladac te "wyrównywanie sił profesji"
    I jak bedzie z tym PACCem ;p

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    Oj, nie wiem, te ciągłe zmiany tylko doprowadzają graczy do coraz większych strat... Nam ulepszona płatność pacc'a nie potrzebna, ciekawe co będzie za 5 lat, o ile będzie Tibia...

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Jak nie bedzie Tibii to cos innego sie znajdzie, najbardziej interesuje mnie te wyrownywanie prof ;p

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    "Nadprogramowo, wyrównywanie sił profesji jest gorącym tematem na tegoroczne lato."...
    sa 2 wyjscia...

    1)Albo udupia all profesje...
    2)Napisali tak a choja zrobia..

    I teraz czekajmy wszyscy do wakacji az szanowny Cipsoft ruszy dupy i ulepszy/pogorszy knightow oraz palladynow a w tym czasie sorki spokojnie wbija po 150+ lvle ... zal

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    Speed Wojtek@
    Mysle ze to 1

  8. #7
    konto usunięte

    Domyślny

    Wyrównanie profesji?!

    Jak dla mnie bomba. Jestem paladynem więc w dupe dostaną pewnie sorki i druty :P No chyba że druty dostaną exevo gran mas vis :/

  9. #8
    Avatar Old Style
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław/London
    Wiek
    35
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ha. Wyrównaja Profesje. Zrobili Troche Lipe Z Tymi Sd Na hotkey'e :/

    Jakby tego Nie Zrobili Ty By Było Elegancko, Gra w RL tibie robi sie za łatwa dla sorcerów.

    Dlatego Też Powracam Do Kariny Magi I Bohatrów...

    Ale Na OTSa 7.6

    Pozdrawiam



    "92% nastolatków słucha rapu. Jeżeli jesteś ośmioma procentami tych, którzy słuchają prawdziwej muzyki, wklej to do swojej sygnaturki ! ! ! ! ! ! !"

    LOL Prawdziwej Muzyki Jakiej Powiedz mi?? Techno??

    Rap Napewno Nie Słucha 92% Nastolatków.

    Twojem Stymulowane Gadanie Z Ubolewaniem Zostanie Anulowane...

    Trzeba się zając programowaniem.

    Old School Server:
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=180647

  10. #9
    Avatar coo84
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ♥♥♥Gdańsk♥♥♥ Gadu-Gadu:1930313
    Wiek
    32
    Posty
    67
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie powinny być już tłumaczone newsy bo przez to nikomu nie będzie się chciało poduczyć angola i rezultaty będą widoczne w grze...
    @topic Robią robią a i tak na tibi 7.5 było chyba fajniej..wyrównywanie profesji..znowu udupają knightów i tyle...powinni wziąć przykład z OTSów i dać parę ofensywnych czarów dla rycka...
    @evolucja
    Druid robi uhy i ma dużo więcej kaski na początku, a potem na wyższym lvl i tak ma pacc więc może visować..popatrz na erigu kto robi najwięcej expa...właśnie Elder Druid. Żaden msek nie będzie dobijał jednego demona z UE..


  11. #10
    Avatar Wanderer Of Future
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    na wypizdowie.
    Posty
    151
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Speed Wojtek napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Nadprogramowo, wyrównywanie sił profesji jest gorącym tematem na tegoroczne lato."...
    sa 2 wyjscia...

    1)Albo udupia all profesje...
    2)Napisali tak a choja zrobia..

    I teraz czekajmy wszyscy do wakacji az szanowny Cipsoft ruszy dupy i ulepszy/pogorszy knightow oraz palladynow a w tym czasie sorki spokojnie wbija po 150+ lvle ... zal

    mi sie wydaje ze teraz czas na Knight'ow - pall dostal nowa kusze -.- sorcowie aim bota i druidzi. a knight? co nam po uh'u w hotkeyu jak exu~` po tym jest -.- rownie dobrze moge uhac sie myszka.

  12. #11
    Avatar ZinC
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    3,882
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Szybsi, eh? :> No nic, jezeli to co zostalo napisane, jest prawda i bedzie wykonane, to tibia moze stracic tytul 'gownianej gry' : )

    [ymp3]hgKDu5pp_fU[/ymp3]

  13. #12
    Avatar evolucja
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mysłowiece
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jeśli chodzi o te profesje to myślę że naprawdę zrobią coś pożytecznego(znając CipSoft będzie to dla PACC). Popatrzcie taki 200 ms i 200 ed kto wygra? Sorcerer oczywiście wpakuje kilkanaście SD a dobije z UE. A co ma taki druid? Jedynie może się leczyć... Moim zdaniem powinny ulepszyć DRUIDa. Właśnie jego... Co mu po UHach i IHach? Co MU Z TEGO!.. Skoro ma dwie? może trzy runy do atakowania.. Co MU po VISACH, skoro to dla PACC. Jednak to tylko CipSoft... A jaka tibia będzie to zależy tylko od nich. Powiem szczerze że dla mnie, i chyba nie tylko, gra staje się nudna. Zrobili stronę, jest fajna? jedni mówią tak inni nie. Moim zdaniem zrobili błąd, dlaczego? Dziecinna strona= więcej dzieci, więcej dzieci= więcej noobów, więcej noobów= co? jak myślicie? no właśnie. Mniej kupujących PACC..

  14. #13
    Avatar Maras
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    252
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj evolucja napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli chodzi o te profesje to myślę że naprawdę zrobią coś pożytecznego(znając CipSoft będzie to dla PACC). Popatrzcie taki 200 ms i 200 ed kto wygra? Sorcerer oczywiście wpakuje kilkanaście SD a dobije z UE. A co ma taki druid? Jedynie może się leczyć... Moim zdaniem powinny ulepszyć DRUIDa. Właśnie jego... Co mu po UHach i IHach? Co MU Z TEGO!.. Skoro ma dwie? może trzy runy do atakowania.. Co MU po VISACH, skoro to dla PACC.
    Druid z natury jest profesja wspomagajaca, leczaca, a nie atakujaca, jak mag. Druid jest bardziej profesja defensywna w pvp, lecz podczas expienia ma mniejsze waste ze wzgledu na bardzo tanie leczenie. A poza tym najezdzasz na druida, a jesli bedzie tak samo jak przez ostatnie 2 (?) miesiace, to wlasnie druid pierwszy osiagnie 300lvl.


    Nadprogramowo, wyrównywanie sił profesji jest gorącym tematem na tegoroczne lato.
    Moze wkoncu CIPY sie wziely za to, mam nadzieje, ze po licznych petycjach i blaganiach, wkoncu polepsza hity knighta.


    @edit
    Szybsi od "oficjalnego fansite" :D

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny Profesje

    "Nadprogramowo, wyrównywanie sił profesji jest gorącym tematem na tegoroczne lato."

    Moim zdaniem powinni coś zrobić dla profesji takich jak Knight i Paladyn,
    bo magom i drutom dali różdżki, a reszte udupili... A co do strony Tibia.com to jest SUX bo statystyki deadów usunęli.

  16. #15
    Phil

    Domyślny

    Jak dla mnie all ok, mam nadzieje ze cos dodadza fajnego druidom. Obojetne czy dla pacc czy nie bo mam pacc i wiem na pewno ze kupuje nastepny xd :)) bez tego nie ma gry.

    Mysle ze powinni zrobic jakas nowa rune ofensywna, tania w robieniu i lepsza od hmm i gorsza od sd.

    cos jakos tak :D

    W kazdym razie mam nadzieje ze nie udupia druida, a moga udupic troche sorca, bo on narazie wygra pojedynek nawet 100ms vs 200ed bo jak mam dobry mlvl to w ludzia wali po 1000+ z ue.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. #Zakończenie obchodów 15-lecia Tibii!
    Przez Don Corleone w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 15-02-2012, 16:41
  2. Zakończenie testów serwera OTS tibia.org.pl
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post: 28-09-2007, 17:30
  3. Zakonczenie kolejnej edycji konkursu SMS
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-11-2006, 01:30
  4. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 19-10-2006, 16:51
  5. Zakończenie Tibia Sprite Project
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 25-09-2005, 11:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •