Reklama
Strona 8 z 12 PierwszaPierwsza ... 678910 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 177

Temat: Wężowa wieża a sekret faraona.

  1. #106
    Avatar flahu
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    44
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Espi w hypercamie , albo tibicam :)
    Pomogłem , wiesz co robić :).

  2. #107
    Avatar Igrexou
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Nowogard
    Wiek
    34
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Będziesz tak przekładac terminy aż zapomnimy? ;d bah

  3. Reklama
  4. #108
    konto usunięte

    Domyślny

    Tibi cam tv, pozatym miales tez komus "Na zywo" pokazac ze vamp jest uwolniony

  5. #109
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeżeli wszyscy mają uwierzyć pokaż to na żywo. Wtedy nikt nie będzie kwestionować twoich dokonań. Pamiętaj też , że każdy fake będzie surowo karany.

    Pozdrawiam Aqualek
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  6. #110
    Avatar Espirydion
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dęblin-Warszawa-Elbląg
    Wiek
    35
    Posty
    230
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mati Paurel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tibi cam tv, pozatym miales tez komus "Na zywo" pokazac ze vamp jest uwolniony
    Jest 5 osób które uwolniły vampira... wspólnymi siłami...

    @topic
    Skoro i tak stwierdzicie że to fake pewnie...

    Ja nie mam 13 lat że mogę sobie siedzieć sobie na forum cały dzień albo grać w Tibie... Skumajcie to... Film będzie...

    Ale gdy film będzie już nigdy nie powiecie na mnie złego słowa... Do zobaczenia w poniedziałek
    Ostatnio zmieniony przez Espirydion : 14-08-2008, 15:44
    Prawdziwi bohaterzy to Ci, których nazwisk nie poznamy nigdy.

  7. #111
    Avatar Boky Spirit
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    B-Stok
    Posty
    372
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Espi ,a moze zamiast odrazu isc na latwizne -pokazywac filmik dal bys nam pare podpowiedzi?Co do itemow ktore trzeba polozyc na basinach..
    co do ilosci osob potrzebnych...itp itd.Nie chodzi mi o to abys dal odrazu spoila tylko skromna podpowiedz ktora mogla by
    bardziej nakierowac do zadanego rezultatu.

  8. #112
    atlasik

    Domyślny

    Mati Paurel: OK przedwczoraj widzialem twojego posta w temacie o Wojnie w Gruzji wiec Filmik blx chyba ze znowu jedziesz ;p
    Boky: No wlasnie gdzie ten filmik...
    Aqualek: Mam nadzieje, że z kimś pójdzie bo jak na razie jego opowieści wskazują na to, że nic nie dokonał.
    Esp~: Filmik będzie tylko przypominam że będzie tylko fragment jak Vamp jest uwolniony...
    Panowie, chciałbym zwrócić Wam uwagę, że ten temat był hmm 'niekatywny?' przez ponad miesiąc, nic tu się nie działo. Nikt niczego nie udowodnił. Więc nie rozumiem po co powracamy do tych nędznych 'wiem ale nie powiem' i 'nie powiem jak uwolnić vampa bo to SPOIL!'?

    Reg. pkt 2.4 i 2.11

    Esp~:Ja nie mam 13 lat że mogę sobie siedzieć sobie na forum cały dzień albo grać w Tibie... Skumajcie to... Film będzie...

    Ale gdy film będzie już nigdy nie powiecie na mnie złego słowa... Do zobaczenia w poniedziałek
    Film ani screen nie są dowodami, to tak jak w grze GM nie ukarze kogoś nawet jeśli masz to (jego przewinienie) na ss albo na filmiku. Jedyny sposób to zaproszenie ludzi z serwera i pokazanie im otwartej komnaty z vampirem.

    $Edit
    Boky, trochę więcej zaangażowania - nie pisz bzdur, filmik miał już być 1,5 miecha temu w starym temacie o wieży, ale zostało powiedziane, że nie zasługujemy na to by móc go obejrzeć.
    Ostatnio zmieniony przez atlasik : 15-08-2008, 16:18

  9. #113
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @up
    Tez tak uważam.



    @Espi~
    Mam chara na Candii wystarczy mi termin i mogę zobaczyć. Napisz tylko kiedy będziesz uwalniać, będę cały poniedziałek na kompie. Jeżeli nie pojawi się filmik w poniedziałek złamiesz regulamin, to tak dla przypomnienia. W regulaminie jest mowa o 24h na pokazanie dowodu ty dostałeś ponad miesiąc. Nie traktuj tego jak zaczepki bo wspieram robienie questów tylko nie lubię kłamstw.


    Pozdrawiam Aqualek
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  10. #114
    Avatar Boky Spirit
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    B-Stok
    Posty
    372
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    atlasik Espi mial dac filmik jak wruci z zagranicy ,a wrucil wiec pisze..

    Aqualek napisz swoj nick z Candi to zobaczymy razem czy Espi umie faktycznie uwolnic tego vampa.

    EDit.
    atlasik przeczytales caly temat?Mowisz abym bzdur nie pisal chociaz sam je wypisujesz.
    Dla twojej swiadomosci bylo to dogadywane to w tym temacie.Filmik mial powstac
    po jego powrocie z niemiec.


    "trochę więcej zaangażowania"-poprzegladac troche temat reki ci nie urwie.

    Down.

    Ja niestety nie umiem sie poslugiwac tibiacam itp lecz zrobie mase screnow ktore tu zamieszcze o tyle jezeli
    w ogole tam pujdziemy.

    Lecz jedno pytanie mnie zastanawia.
    Espi bym za granica ,a ja w tym czasie bylem w gildi w ktorej on ma range Vice-leadera lecz po tym jak Espi wrucil
    dostalem z niej kicka.
    Moze Espi ma cos tajnego do ukrycia w rozmowach na gc?Z reszta nie interesuje mnie to liczy sie
    aby poszedl ze mna i Aqualkiem na tower.
    Ostatnio zmieniony przez Boky Spirit : 16-08-2008, 21:12

  11. #115
    konto usunięte

    Domyślny

    niech aqalek/boky/esp nakreci film na tibicam tv bo większosci użytkowników trudno bedzie uwierzyć na "słowo"

  12. #116
    Avatar Aqualek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    763
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na razie koniec rozmów na temat filmiku Espiego~ jutro go omówimy gdy go dostaniemy.

    Co do tematu niedługo sprawdze teorię z kawałkami które wypadają z faraonów. Narazie mam 8 nutkek i ancient rune, ale nie długo będe miał każdy kawałek. Wtedy się przekonamy czy ułożenie ich coś daję. Osobiście w to watpię ale staram się sprawdzac każda teorię. Może macie inne pomysły by razem je obalić lub podtrzymać?

    Aqualek
    http://WhenEpisode.com - daty premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali

  13. #117
    konto usunięte

    Domyślny

    aqua
    Ja myślę tak, ze kazdego Faraona pilnuje jkais potwór wiec oto:

    Rahemos-Gdy do niego idziemy w pewnej komnacie jest 5GD (Dzinow) itemem jest Ancient Rune

    Omruc-sporo vampirów item to Crystal Arrow

    Mahrdis-Fire Elemnale item to Burning heart

    Asmurach-(tu tez są FE) Behemot item nie wiem :)

    Można tez pokombinowac z Gemami lub na hardkora mozna dac te rare itemy (jesli ktos ma) tzn "Holy Scarab" itp xd

    Postaram sie bardziej udzileac xd

  14. #118
    Bezimienny73

    Domyślny

    tak na marginesie pragne zauwazyc brak logiki
    uwolnienie FE i dizna nie pociaga za soba rzadnych wiekszych kosztow od gracza (poza wysilkiem umyslowym)
    a wy nagle aby uwolnic vampa kombinujecie z itemami wypadajacymi z FARAONOW !!!
    nie za duzy przeskok wartosci !!
    to aby uwolnic behemota nalezy uzyc cos jeszcze bardziej wartosciowego ??
    wedlug mnie zboczyliscie i to bardzo

    FE - zabawa z ogniem
    Dzin (typowo magiczna postac) - zabawa z MW
    vampir -- zabawa z smiercia (przeciez tam jest oltaz ofiarny spowity dymem)

  15. #119
    Avatar Piombon
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    228
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Up
    OMG - To Ty - Stare? : D Hehehe...


    To co powiedział pan Bezimienny73 jest bardzo mądre.

    Przypominam, że za czasów kiedy vampire został uwolniony przez BR na Asterze - wszelakiego dymu w Serpentine Tower nie było. Tego na parterze wieży mam na myśli, nie wiem czy są inne - nie pamiętam za dobrze tego miejsca.

    Skoro jest dym, to znaczy, że się coś pali... A jak się coś pali (tym bardziej w miejscu do tego przeznaczonym - Coal Basin [przetłumaczcie sobie, to się zdziwicie]) i dymi, należy to ugasić.

    Myślę i moją teorią jest ugaszenie w jakiś sposób dymu, np. za pomocą wody.


    Pozdrawiam, Piombon.
    Love is the law, love under Will.
    Ostatnio zmieniony przez Piombon : 17-08-2008, 21:54
    (A propo PiMu)PODKREŚLAM:
    -to są moje własne teorie, na których bazie tworzę wskazówki. Nie każę ludziom ich czytać.
    -i nie, nie zadeklarowałem się do wklejenia SS-a dla jakiegoś dowodu. Jeśli już to podałem taką propozycję - nie jest to deklaracja - tyle.
    † 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...

  16. #120
    KiXtY

    Domyślny

    ładnie to wszystko przedstawiłeś , gz dla ciebie . napewno odnajdziemy odpowiedź :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Opowiadanie?] Sekret
    Przez camile w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 28-08-2012, 13:25
  2. Największy sekret rooka
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post: 01-12-2008, 16:43
  3. Wężowa Wieża I Rubin Duszy.
    Przez flahu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 558
    Ostatni post: 16-07-2008, 09:15
  4. Sekret spike sworda - powstanie
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 22-01-2008, 11:33
  5. Sekret Mino Maga
    Przez Fixty w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 25-09-2007, 21:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •