Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: [Arcania] Takeya Laythor \o/

  1. #1
    Avatar Flomes
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina tysiąca jezior
    Wiek
    31
    Posty
    290
    Siła reputacji
    16

    Domyślny [Arcania] Takeya Laythor \o/


    Witam, od pewnego czasu myślałem by zrobić ten temat.. mianowicie Arcania jako jeden ze starszych serverów został zapomniany, nasz temat nie należy do często odwiedzanych, więc postanowiłem zrobić swój - indywidualny :) Na screenach będę chciał zaprezentować nie tylko looty, czy avanse lecz wypady z kumplami na jakieś mocniejsze bestie :) Screeny postaram się wrzucać regularnie, jeżeli tylko będe mieć czas wejść do gry to zawsze jakiegoś screena złapię dla Was :)! Okey, czas więc zacząć!


    Postanowiłem się wybrać na Dlair.. szło naprawde przyzwoicie ;) tutaj zobaczycie tego dowody ^^





    Między czasie zachaczyłem o czerowngo smoka, który za wszelką cenę chciał mnie zgładzić ._.



    Jakiś tam słabiutki mlvl..oraz długo wyczekiwany level :)






    No dobra, ale co ja będę zanudzać, może teraz coś z Premium? Pierwszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy były dragi na Yalahar, fajny zarobek exp też wmiare :) Ok! do roboty :]







    Mhmm.. dziś a właściwie to wczoraj, pomyślałem że fajnie byłoby wybrać się gdzieś razem kolegą.. było wiele propozycji ale wybraliśmy Wyrmy Darashia, niestety załapałem tylko jednego Screena, ponieważ.. albo nie tego dowiecie się później :D.



    No a więc, słaby był exp mi się wogóle nie opłacało, jemu również - a przechodziliśmy obok pewnej dziury..



    Gdy zobaczyliśmy ile dostajemy za niego expa, długo nie trzeba było się zastanawiać - szybko pobiegliśmy w.. no właśnie gdzie?




    Jeszcze troszke Screenów mam, ale zostawie Was w niecierpliwości ponieważ nie wiem czy Wam się to podoba :) liczę na komentarze.

    Ciąg dalszy nastąpi...
    Ostatnio zmieniony przez Flomes : 11-11-2011, 18:56

  2. #2
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wszystko gitara ale brakuje mi jednego... STAN POSTACI Skille Eq itp.
    Reszta przyzwoita.. :) Grunt bylebys nie siedzial 10 lvl na tych samych mobach

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Flomes
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina tysiąca jezior
    Wiek
    31
    Posty
    290
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A proszę Cię bardzo :) niestety, nigdy nie miałem czasu skillowac.. a teraz tego skutki :[


  5. #4
    Avatar Naki94
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,058
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ladnie sie zapowiada, powycinane ladnie screeny, sporo ich na start, kazdy moglby tak zaczynac temat :)
    Fajnie barb na owieczce wyglada, heh.
    Skille moze kiedys nadrobisz jak nie bedzie czasu na expienie, co?
    Gratuluje, i zycze powodzenia w prowadzeniu tematu.

  6. #5

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    68
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    maybe cos pk war plx ?":]
    arcania jest overpowered wiec jak niemasz znajomych to dostaniesz hunta
    gl hf:]
    ss sa zbyt proste czekam na cos hardcorowego:]

  7. #6
    Avatar Xoranis
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    29
    Posty
    428
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No prosze bardzo :D moj serwer ! mam nadzieje ze temat nie upadnie i bedzie co ogladac ;d
    podobaja mi sie opisy do zdjec wiec nie zapominaj o tym i dodawaj tego wiecej bo chcemy wkoncu zobaczysz te reszte screenow! ;d

  8. #7
    Avatar Lizaczek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    854
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Hmm temacik bardzo mi się podoba, opisujesz ssy, fajnie expisz / dobrze, że nie tylko sam /.
    Propsy za barba <3

    Czemu masz demon armor?

    Czekam na resztę screenów.

  9. #8

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Podkarpacie
    Posty
    375
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Hmm , temat się ładnie zapowiada , jak Ci się dobrze gra to pierdol skillanie \o/

    Powodzenia w dalszym prowadzeniu tematu ;>

  10. #9
    Avatar Maroo17
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,286
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Czekamy na więcej, bardzo ładnie poopisywanie zdjęcia. Bardzo mi się podoba! :D

  11. #10
    Avatar Flomes
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina tysiąca jezior
    Wiek
    31
    Posty
    290
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Lizaczek, czemu nie? :) chcesz mi coś polecić? :D

    Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za komentarze, które mnie motywują do dalszej pracy :)
    Ok, nie będziemy tutaj zanudzać obiecałem część dalszą a więc..



    Niestety nie byliśmy obaj przygotowani na ten hunt, tak więc trwał krótko.. ale pare żniwiarzy jeszcze zachaczyliśmy.






    Wtedy jeszcze nie posiadałem UOSU, tak więc Screenów z tego wypadu jest malutko.. ale postaram się wynagrodzić to poniżej :)

    Gdy rano zalogowałem się do gry wszystko było zajęte.. tak więc postanowiłem zacząć taska na Giant Spiders :) Oczywiście szybko mi się to znudziło, bo kogo interesują pająki? ;o








    Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem wybrać się na Bogi Yalahar, które ofiarowały mi kilka dredów :D



    Gdy wracałem po poty, postanowiłem zerknąć kto jest na zawsze zajętym małym respie bogów ;) ku mojemu zaskoczeniu, był wolny! nie zastanawiałem się nawet, tylko szybko zacząłem wykorzystywać moment :D






    No ale dobra, dobra przecież nie będę tylko zabijać Bog Raiderów.. Postanowiłem zasmakować więszkego expa i wyruszyć w podziemia ;)



    Na początek skromnie, jakieś sciony i bogi.. wydawało mi się że już niżej nie mam po co iść.. ale przecież każdy człowiek jest ciekaw :)






    Mhmm.. ops to chyba nie był dobry pomysł, ale wpadłem dopiero na to gdy zwasowałem sporo mana potionów, nie mogłem się wycofać..




    Po wielu trudach..






    Dobra wracam na góre, tutaj nie mam czego szukać :D




    Na koniec mojej wyprawy zostałem nagrodzony kolejnym poziomem :)



    No przecież nie zawsze.. ;(




    Tutaj coś dla ciekawskich z paska który pokazuje nam expa k/h :o (odrazu mówię z bonuską..)



    Pozdrawiam wszystkich, liczę na komentarze :) a wtedy ciąg dalszy nastąpi..

    Zapraszam rownież na mojego Casta, gdy jestem on-line :D
    Ostatnio zmieniony przez Flomes : 10-11-2011, 11:26

  12. #11
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Bardzo ładne zdjęcia :) Wyrazne, fajnie je opisujesz oby tak dalej ;)
    Na casta wbije na pewno !

  13. #12
    Avatar Xoranis
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    29
    Posty
    428
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dobrze wchodzisz w temat ziom ;d dużo screenów co jest napewno plusem i zdjęcia opisane! ludzie to lubią ;d oby tak dalej ;) gz lvlków i powodzenia w poszukiwaniu przygód na yala ;d

  14. #13
    Avatar Flomes
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina tysiąca jezior
    Wiek
    31
    Posty
    290
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Niestety nie wrzuciłem wczoraj dla Was żadnych ssów z względu że torg strasznie mulił. Postaram się to wynagrodzić dziś :)!
    No to jak? gotowi :D więc zaczynamy!

    Na początek skromnie, coś z poranka :D Hmm, ktoś ją poznaje? :)







    Tak, to właśnie Pani a właściwie to chyba Pan? dynia, o którym się tyle słyszy co roku! :D Niestety loota mi się nie udało zdobyć, na nic więcej wsumie nie liczyłem, ponieważ gdy wcześniej oglądałem casta u wielu osób widziałem że nie mogli wejść w.. no właśnie tutaj ;d



    Po tych 15 minutach bicia dyni, postanowiłem się wybrać na smoki niedaleko Yalahar :D No ale przecież kogo interesuje bicie smoków, więc zachowam je dla siebie i pokaże Wam kogo tam można jeszcze napotkać :)



    A może jednak dam Wam jednego ze smokiem? :) hahah









    Na koniec dwa avanse (jeden zrobiony z Morena Morena, gdzie szliśmy na hunta, którego zobaczycie..)





    Profit był naprawde bardzo ładny, zarobione 70k postanowiłem zwastować na coś konkretnego..obkupiłem Morena Morena w SMP i ruszyliśmy na rzeź ;).
    Niestety zdjęcia z tej przygody zobaczycie pod warunkiem że dostanę komentarze! :D było naprawde ciekawie.. (^^,)

    ciąg dalszy nastąpi..

    Pozdrawiam,
    Flomes~
    Ostatnio zmieniony przez Flomes : 10-11-2011, 12:10

  15. #14
    Avatar Janiolek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    30
    Posty
    41
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Siemasz, temacik bardzo fajny, miło się czyta opisy pod zdjęciamy, wprowadza to w taki... taki zajebisty klimacik.
    Na Arcanii gram również, może kojażysz Ekipę od Usterek :)? Tak właśnie tam siedzię. Może się zbiorę i napisze o hunta może nie bo to już dawno wyszło z klimatu Tibii, hunty w parę osób.

    Mniejsza o mnie. Temacik spoko luz, zaglądam często i w końcu komentarz zostawić musiałem.
    Sukcesów w grze.

    Pozdrawiam,
    YanioL aka Mopik ;D

  16. #15
    Avatar Lizaczek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    854
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Są komenty. Dawaj te screeny mistrzu ;)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Arcania Life
    Przez smichol w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 947
    Ostatni post: 01-12-2012, 22:43
  2. Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 15-08-2010, 23:56
  3. ARCANIA | Kamikadzze | Sdkers !
    Przez qSC w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-08-2010, 23:24
  4. # Wilhelmina & Friends From Arcania c('',c)
    Przez Wilhelmina! w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 21-02-2010, 13:57
  5. Arcania - MASS PK TEAM.
    Przez HardcoreJp w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-10-2009, 13:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •