Reklama
Strona 12 z 18 PierwszaPierwsza ... 21011121314 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 260

Temat: Nowy wygląd tibia.org.pl

  1. #166
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj matikurczak225 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Domagacie sie przeprosin, ktorej juz padly. Po 1 ich niepowinniscie otrzymac, bo juz padly. Po 2, to Arch ma na glowie wiecej, niz lukanie w ten temat i przepraszanie was. Po 3 po co caly czasy upominacie sie o te przeprosiny skoro Archa niema na forum?
    W dupie mam takie przeprosiny w których ze złych stajemy się jeszcze gorszymi. Poza tym nikt się ich od ciebie nie domaga więc jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to łaskawie zamknij usta.

    @up
    To nigdy go już nie będzie? Umarł? Nie ma tutaj nikogo kto mógłby zrobić temat ze sprostowaniem i przeprosinami? Wszyscy tacy aktywni więc niech ktoś weźmie na siebie tą odpowiedzialność. Więc ryj i dowidzenia chłoptasiu.
    @up
    Ty tu jesteś nikim żeby przepraszać. Mówiłem o żółtych.
    Ostatnio zmieniony przez karQt : 27-05-2009, 23:49

    We'll never forget...

  2. #167

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiedzielismy. I zostalo to napisane pare stron wczesniej, wiec nie rozumiem sensu pytania. Pomimo tego, ze wiedzielismy, doszlismy do wniosku, ze nie bedziemy sie przejmowac tym, ze jakis podrzedny serwisik opublikowal taki sam layout jaki my kupilismy miesiac wczesniej, a nad ktoym prace byly juz w toku.
    Ale odrazu do nas że my plagiatorzy ;) a później że też plagiatorzy tylko innymi słowami obrane ;))

    #temat
    dla ludzi nie pojętych
    Plagiat oznacza – w języku potocznym – kradzież utworu lub pomysłu. Plagiatem jest przywłaszczenie sobie autorstwa cudzego utworu lub jego fragmentu. Oznacza więc kradzież intelektualną [1]
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytat z newsa na wiadomej stronie:

    według tamtejszych administratorów nic się nie dzieje, ba nawet próbują odwrócić kota ogonem, że to niby oni kupili go wcześniej :) Dowodów oczywiście brak.
    Jak juz jestesmy przy faktach i dowodach to podam kilka:
    1. 06-08-2008, 17:21, Archarius pisze posta z propozycjami nowych layoutow.
    2. 06-08-2008, 20:02, Archarius wstepnie wybiera template. Dyskusja na fourm modkow trwa.
    3. 12-08-2008 Layout zostaje kupiony przez serwis tibia.org.pl .
    4. 15-09-2008 Layout pojawia sie na serwisie konkurencyjnym.

    Kazdy moge poprzec screenshotem, jesli tylko zajdzie taka koniecznosc.

  5. #169
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cytat z newsa na wiadomej stronie:


    Jak juz jestesmy przy faktach i dowodach to podam kilka:
    1. 06-08-2008, 17:21, Archarius pisze posta z propozycjami nowych layoutow.
    2. 06-08-2008, 20:02, Archarius wstepnie wybiera template. Dyskusja na fourm modkow trwa.
    3. 12-08-2008 Layout zostaje kupiony przez serwis
    4. 15-09-2008 Layout pojawia sie na serwisie konkurencyjnym.

    Kazdy moge poprzec screenshotem, jesli tylko zajdzie taka koniecznosc.
    Pavlus poparł już screenshotem przypadkowość przy wybieraniu layoutu. Więc złączmy fakty, ty nie powiedziałeś nic co świadczy o tym że podwaliliśmy wam pomysł, natomiast my udowodniliśmy że to czysty przypadek, ładny lay który spodobał się dwóm adminom. Coś jeszcze?

    @2x down
    Tutaj pierwszy raz kogoś obrażę i można mnie za to zwarnić, chociaż pewnie wszyscy się zgodzą. Ty jesteś człowieku popierdolony.
    Ostatnio zmieniony przez karQt : 27-05-2009, 23:58

    We'll never forget...

  6. #170

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #Alien
    Więc my wykradliśmy Wam ten pomysł i nasza to wina że robicie nowy lay przeszło pół roku. Póki co to widać miejsca wyznaczone na reklamy.




    Szukaj w forumowym kalendarzu.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 01-04-2011, 04:37
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  7. #171
    Avatar Spitfire
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bridgwater
    Wiek
    30
    Posty
    164
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    #up
    Wycytuj mi obelgi nasze i wasze :) tylko zgodnie z chronografią.
    I może wytłumaczysz mi dlaczego my mamy przepraszać ;)
    Już się robi.

    Wasze:

    Dokładnie Arch. Poza tym nie kupiłeś go na wyłączność więc ta śpiewka o plagiacie też nie na miejscu. Z reklamą też fail bo większość userów wie o jaką stronę chodzi.
    "Arch fail"

    Tak gwoli scislosci, to ze kupiles wczesniej nie znaczy ze mozesz nazywac konkurencji plagiatem, layout na tematej stronie jest juz jak dobrze widze newsa od 15.09.2008 i chyba to sie bardziej liczy prawda?
    wyzywamy konkurencje plagiatem chociaż tego nie robimy :S

    Powagi? A kim wy jesteście? On jest nadal w sprzedaży, i nigdzie nie widzę żeby pisało że po kupieniu otrzymasz go na wyłączność. I chyba w tym nic dziwnego nie ma, wiedzieliście co kupujecie a teraz jeszcze na konkurencję naskakujecie, mimo że ponad pół roku po nich wprowadzacie lay.
    Naskakiwanie na torga "kim wy jesteście?!" i niby "naskakujemy" na konkurencje.

    Jesli "niby plagiat" nie jest oszczerstwem, to ja chyba zyje w innym kraju i mowie po arabsku...

    Po drugie uwazasz ze dzialania firmy sa smieszne? To chyba nie czytales tamtejszego regulaminu i to oni jedynie moga powiedziec ze ty jestes smieszny skoro nie wiesz ze to nie jest layout na wylacznosc.
    Klos jest "śmieszny"

    Po pierwsze nie obrażaj mnie paniczu bo też nie jesteś nie wiadomo kim. Wspomnienie o plagiatach jest IMO naskakiwaniem na konkurencję.

    #edit
    I mówię poraz kolejny, wiedzieliście co kupujecie, poważnie myślałeś że za tak śmieszną cenę dostaniesz taki lay na wyłączność?

    #down
    Ok, nie wspomniał, dał to do zrozumienia. A plagiatem to jesteście co najwyżej wy, wrzucając ten sam szablon po ponad pół rok
    Jesteśmy "plagiatem".

    Darujcie sobie te popierdolkowate obrazki, Archarius nie powinien pisac o zadnym plagiacie, jedynie moze sie wytlumaczyc dlaczego bedzie taki sam layout jak u konkurencji, moglby napisac ze mu sie podobal, ze kupil go wczesniej choc pewnosci nie mamy.

    I mogloby byc po sprawie. A tak jest niepotrzebny balagan.

    #Klos
    Czy ty wiesz co to wogole jest dzierzawa? Bo smiem watpic. Nie skazaliscie palcem? Boicie sie darmowej reklamy i tego ze tysiace uzytkownikow dowie sie ze rzeczywiscie tamta strona ma lay wczesniej...
    Boimy się.

    1. Administrator jest upoważniony do obrażania mnie?
    2. Odnośnie plagiatu-osoby: popatrz na głowę państwa i jego brata. Kwestia tego kto się pierwszy urodził xd
    A na poważnie to bez takich głupich docinek i łapania za słówka proszę, szczególnie kolorowemu nie przystoi.
    No widocznie uczyli inaczej :) To kwestia interpretacji, a że wy piszecie teksty pod swój umysł to nie znaczy że prości ludzie zrozumieją tak jak chcieliście.
    Nie wiem jak ty ale ja się sam nauczyłem że nie trzeba mówić dokładnie o co chodzi. Przecież 90% osób czytających to wie o jakiej stronie mówimy.
    Ale dobra, wy wiecie lepiej, wy jesteście pokrzywdzeni bo nie znaliście zasad przy kupnie i wy jesteście najlepszą stroną bo nie możecie mieć autorskiego szablonu.
    Sarkastyczne ubliżanie.

    Ciekawą sprawą jest ofensywna postawa torga do dużo mniej znaczącego konkurencyjnego serwisu, cenzura na jego nazwę i sprawa z tym layem. Co wy się <tutaj wprowadzona przed chwilą przez kogoś cenzurka na nazwę> boicie?
    Ofensywna postawa torga. Rzucanie się o cenzurowanie linku ?!o_O

    To dlaczego kupujesz laye który każdy może kupić? Hipokryzja?
    Poza tym kto ci pomysł podwalił? Urojenia?
    Urojenia oraz Hipokryzja.

    Aboslutnym brakiem pomysłow to wy sie teraz popisujecie, po pierwsze layout zostal wybrany nie dlatego ze ktos go wykradl z jakiejs tutorowni (lol) a podczas szukania go przez google, nie wiem czy wiesz, ale tak tez mzona znalezc dobry layout, nie tylko kradnac cudze pomysly (twoja teoria spiskowa).

    Wiec jak narazie to my mamy podstawy sadzic ze nie macie wlasnych pomyslow.

    P.s Sprawdz swojego maila Rafale, bo nie mam zamiaru tutaj odpisywac bandzie moderatorow.
    Nasz absolutny brak pomysłów oraz banda moderatorów.

    Chyba sie prosisz o wklejenie loga z rozmowy w ktorej wybieralismy layout, a jakbys kolego nie zauwazyl 4templates to jedna z niewielu stron na ktorych mozna znalezc dobre RPGowe layouty, zreszta chyba dobrze o tym wiesz w koncu layout RonOTS jest rowniez z tamtad.

    I nie bierzesz pod uwagi ze komus moze sie spodobac ten sam layout? Jedyna mozliwosc to wedlug ciebie podkradanie pomyslow?

    To gratulacje.
    Proszenie się Archa oraz oskarżenia o kradzie

    Arch, mogę zadać parę pytań? Który to skur**** wyniósł od was do konkurencji info o layoucie? Wyciągnąłeś już odpowiednie konsekwencje? Poznamy nick?
    Bo tak czytam, to widzę że ty jesteś przekonany, ale żadnych dowodów nie masz. Profesjonalne podejście, profesjonalnego admina profesjonalnego forum. Ty po prostu wiesz.
    Sarkastyczne ubliżanie.

    Lizać dupę to idź przez pm'ki bo tu mi śmiecisz.
    Nasze:

    podaj JEDNO slowo ktore mowi ze naskakujemy na konkurencje kretynie. Arch wspomnial tylko ze wiemy o tym iz taki lay jest juz na innej stronie i uwazamy dzialania firmy tworzacej laye za smieszne. Prosze wskaz mi palcem gdzie naskakujemy na konkurencje
    Kretyn

    edit by klos, hej hej! Na dobra sprawe to jego nazwalem kretynem a nie jego serwis

    Jestem na ósmej stronie i mam dość. Naprawdę muszę szukać dalej? Jak naprawdę tego potrzebujesz to pisz...
    Ostatnio zmieniony przez Spitfire : 28-05-2009, 00:02
    Ooooh I burn and I die a little more. Oh I die, I die, I die a little more!
    Ash to ash. Dust to dust. Fade to black... But the memory remains!

  8. #172
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj karQt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pavlus poparł już screenshotem przypadkowość przy wybieraniu layoutu. Więc złączmy fakty, ty nie powiedziałeś nic co świadczy o tym że podwaliliśmy wam pomysł, natomiast my udowodniliśmy że to czysty przypadek, ładny lay który spodobał się dwóm adminom. Coś jeszcze?
    Ja tam w poscie Archa nie widze informacji o tym, ze podwaliliscie nam pomysl ani sam tez tak nie twierdze. Jesli wczesniej cos takiego bylo, to zostalo to zmienione, wiec moze przekonaliscie Archa. Tylko wy bawicie sie w manipulacje faktami, smieszne porownania do "materialu i domu" albo hasla "według tamtejszych administratorów nic się nie dzieje, ba nawet próbują odwrócić kota ogonem, że to niby oni kupili go wcześniej :) Dowodów oczywiście brak." podczas gdy my kupilismy laya wczesniej i mamy na to dowody. Nie "niby kupilismy go wczesniej", jak utrzymujecie wy.

    #Alien
    Więc my wykradliśmy Wam ten pomysł i nasza to wina że robicie nowy lay przeszło pół roku. Póki co to widać miejsca wyznaczone na reklamy.
    Nikt was zlodziejami nie nazywa. W newsie jest tylko prawdziwa adnotacja na temat tego, kto pierwszy kupil laya. A to ile nad nim pracujemy to juz nasz biznes. I moge smialo powiedziec, ze warto bylo troche dluzej poczekac, bo efekt koncowy wyglada ogolnie duzo lepiej niz wasz :)

  9. #173
    Avatar Spitfire
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bridgwater
    Wiek
    30
    Posty
    164
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    #up

    Napisałem jako lista.
    Nasze:
    Wasze:
    Muszę poprawić czcionki żeby się rzucało w oczy ;)

    #Down

    Tylko, że niektórzy userzy poczują niedosyt i założą własny thread na ten temat. Niestety jak już wystartowało to jeszcze z tydzień i dopiero, albo i więcej...
    Ostatnio zmieniony przez Spitfire : 28-05-2009, 00:04
    Ooooh I burn and I die a little more. Oh I die, I die, I die a little more!
    Ash to ash. Dust to dust. Fade to black... But the memory remains!

  10. #174
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ta kłótnia do niczego nie prowadzi i nigdy się nie skończy, jeśli ktoś jej nie pomoże. Jedna strona mówi 'A', a druga 'B'.

    Proponuję przenieść dalszą (?) dyskusję na poziom Prywatnych Wiadomości - userzy dużo nie wiedzą na ten temat, więc wiele cała rozmowa nie straci - a w tym temacie w końcu skupić się nad tym, co jest dużo ważniejsze od tego, kto ma rację, czyli poprawieniu i ewentualnym doskonaleniu szablonu.

  11. #175
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tam w poscie Archa nie widze informacji o tym, ze podwaliliscie nam pomysl ani sam tez tak nie twierdze. Jesli wczesniej cos takiego bylo, to zostalo to zmienione, wiec moze przekonaliscie Archa. Tylko wy bawicie sie w manipulacje faktami, smieszne porownania do "materialu i domu" albo hasla "według tamtejszych administratorów nic się nie dzieje, ba nawet próbują odwrócić kota ogonem, że to niby oni kupili go wcześniej :) Dowodów oczywiście brak." podczas gdy my kupilismy laya wczesniej i mamy na to dowody. Nie "niby kupilismy go wczesniej", jak utrzymujecie wy.

    Nikt was zlodziejami nie nazywa. W newsie jest tylko prawdziwa adnotacja na temat tego, kto pierwszy kupil laya. A to ile nad nim pracujemy to juz nasz biznes. I moge smialo powiedziec, ze warto bylo troche dluzej poczekac, bo efekt koncowy wyglada ogolnie duzo lepiej niz wasz :)
    Parę cytatów od archa:
    Co do layoutu - po tygodniu od pokazania go na tutorowni pokazuje sie na innej stronie o tematyce tibijskiej - oczywiscie, na codzien wierze w takie cudowne przypadki, ale... tym razem jakos nie :)

    Mialem nie pisac o plagiacie - ok - absolutny brak wlasnych pomyslow brzmi lepiej?
    Dobrze, dobrze, znalazles strone w google (50mln wynikow dla "website templates") i wybrales wlasnie ten (1692 na stronie). Wspaniale, doskonale, chwala dla Ciebie.
    Po prostu wybacz, nie wierze w takie zbiegi okolicznosci - nie wygralem w totolotka, nie trafil mnie piorun, polska strona o tibii nie wybiera takiego samego layoutu jak ten ktory pokazalem ludziom tydzien wczesniej - takie rzeczy po prostu sie nie dzieja.
    Pisze o tym, do czego jestem przekonany. Naprawde wiem co robie, napisalem swiadomie i odpowiadam za swoje slowa.

    Do tworzenia dowolnej teorii - a nawet wprowadzania jej w zycie, oczywiscie masz prawo.

    Doprawdy, nie wiem czym zajmuje sie czlowiek kradnacy czyjes pomysly.
    Tutaj cytacik Pall~
    Zbieg okolicznosci? Moze.
    Ale biorac pod uwage fakt, ze obie strony sa o podobnej tematyce, layout zostal 'wybrany' mniej wiecej w tym samym czasie, nie wierze w zbieg okolicznosci.

    Info wycieklo z fm, ale afair, nie doszlismy do tego, kto dopuscil sie zdrady : )
    Resztę pominę.

    My się w nic nie bawimy. Przez kilka stron próbujemy udowodnić że arch i większość waszej kadry próbuje wcisnąć ludziom kit i zmieszać nas z błotem z nikomu nie znanych powódek. Mówię lać na ten lay, tu nie chodzi o to żebyście go zmieniali. Tu chodzi o to żeby ludzie OD WAS usłyszeli, w newsie/temacie (nowym, nie tu...) że nie mieliście racji i że te laye to zwykły zbieg okoliczności. I tylko do tego dążymy, bez żadnych prowokacji, prób skłócenia. Oficjalne sprostowanie i przeprosiny za te spekulacje na nasz temat, z nazwą serwisu bez cenzora.

    Panowie, o co wam wlasciwie chodzi bo zdaje mi sie ze od paru stron nie wiecie?
    Wyżej napisałem dokładnie.
    Ostatnio zmieniony przez karQt : 28-05-2009, 00:07

    We'll never forget...

  12. #176
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj karQt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    My się w nic nie bawimy. Przez kilka stron próbujemy udowodnić że arch i większość waszej kadry próbuje wcisnąć ludziom kit i zmieszać nas z błotem z nikomu nie znanych powódek
    Wy probujecie wcisnac ludziom kit.

    Pare postow wyzej wspomnialem o "niby kupili pierwsi" i zabawnym porownaniu do "materialu". Teraz jeszcze zauwazylem na Twoim blogu takie zdanie: "Torg skopiował szablon, od dawna używany na otsofcie jednocześnie odwracając kota ogonem."
    TORG skopiowal? Nie. Torg kupil - zwyczajne klamstwo. Moim zdaniem plagiatorami nazywani moze i nie powinniscie byc, ale klamcami i manipulatorami napewno.

  13. #177
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    TORG skopiowal? Nie. Torg kupil - zwyczajne klamstwo. Moim zdaniem plagiatorami nazywani moze i nie powinniscie byc, ale klamcami i manipulatorami napewno.
    A jak to wygląda z perspektywy zwykłego użytkownika? Dokładnie tak, po paru miesiącach torg ma szablon który miał od września i jednocześnie stwierdza że ich splagiatowaliśmy.
    Może zamiast "szablon" powinienem napisać "pomysł", fakt.

    Kłamcami nie jesteśmy, chyba że masz mi do zarzucenia coś konkretnego.

    I tak jak podejrzewalem juz od mniej wiecej 5 strony ciagniecie to wszystko tylko po to by ktos wymienil wasz adres, a najlepiej w newsie. Nie ma to jak uzyskac sobie darmowy traffic , nie ?
    Eh, kretynie, w dupe sobie wsadzcie ten link. Możecie napisać anonimowo, like "strona o której wspomniano w newsie x".
    Ostatnio zmieniony przez karQt : 28-05-2009, 00:14

    We'll never forget...

  14. #178

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #Alien
    Nie daliśmy się zrobić z plagiatem, to próbowaliście z kradzieżą (co mnie rozwaliło), nie udało się i to więc trzeba jechać w kłamców :))
    Cały kochany "nowy" TorG

    Jak dla mnie porównanie było całkiem słuszne, choć dla Ciebie może to być zabawne. Niby ? Bo dalej nie widzę dowodów choć my nasze już dawno Wam przedstawiliśmy. Uważam że dalej mogę pisać "niby".

    #Pluton
    Dyskusja prowadzi do tego żeby pokazać Torg może z nieco innej strony.
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  15. #179
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj karQt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kłamcami nie jesteśmy, chyba że masz mi do zarzucenia coś konkretnego.
    Konkret numer jeden:
    "torg niby kupił" - kłamstwo oczywiste.

    Konkret numer dwa:
    "torg skopiował" - jak wyżej.

    edit: i zeby nie byc goloslownym, dowod:


  16. #180
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Konkret numer jeden:
    "torg niby kupił" - kłamstwo oczywiste.

    Konkret numer dwa:
    "torg skopiował" - jak wyżej.

    edit: i zeby nie byc goloslownym, dowod:

    To powiem tak, jebać kłamstwa, jebać spekulacje, wróćmy do faktów.
    Żeby nie być gołosłownym po raz kolejny daje ten obrazek:


    I teraz zaprzecz: Wy nie pokazaliście nic co dowodzi że podjebalismy wam szablon, my jednoznacznie pokazaliśmy że to był przypadek. Tak więc wszelkie wasze głupie spekulacje są bezpodstawne i należą nam się przeprosiny i sprostowanie. Może być bez linka żeby pewien kretyn siku nie zrobił.

    We'll never forget...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Nowy wygląd youtube.
    Przez Darioo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-12-2012, 22:24
  2. [8.42]Nowy wygląd czaru(constant)
    Przez Hindori w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 04-12-2010, 17:38
  3. [Poradnik] The Chosen One Tibia Client - czyli modyfikujemy wygląd tibi!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 13-01-2008, 17:35
  4. Nowy wygląd forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post: 12-02-2006, 01:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •