Reklama
Strona 11 z 18 PierwszaPierwsza ... 910111213 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 260

Temat: Nowy wygląd tibia.org.pl

  1. #151
    Avatar Young Worrior
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    1,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak dla mnie to nowy lay wygląda bajecznie. ; d
    Inwestycja na pewno się opłaci, bo ten design jest o wiele milszy dla oka, przez co przyciąga więcej osób, co również znaczy większe zainteresowanie osób chcących reklamować swoje strony i większe zarobki. ; )

    Jedna rzecz razi mnie trochę w oczy- screenshots. Screeny są za duże, jak na tak małe okienko i często nawet nie widać jaki i czyj jest to awans. ; P

    Nie lubię, kiedy ktoś pyta ile Arch zarabia. Przecież oczywiste, że za darmo nikt by się za to nie brał, a wychodzi mu to według mnie doskonale, więc powinien dostać za to jak najwięcej. ; )



    Btw. Arch, czemu nie zrobiłeś layouta sam, tylko go kupiłeś? ; d
    Student informatyki (a tym bardziej- jak przeczytałem na Twojej stronce- specjalizujący się w PHP) powinien wziąć się za to sam. Na pewno większą satysfakcję byś miał, a ludziom i tak by się podobało. ; D


    @Edit
    @Quric

    Skończ, kurwa, tą bezsensowną dyskusję. Arch zapłacił za to i ma pełne prawo, aby z niego korzystać. Wydał na to na pewno nie mało. To, że ktoś inny również to kupił, tylko zainstalował pierwszy nie znaczy, że Arch ma tego nie instalować i wyrzucić pieniądze, które zainwestował w błoto. >.>



    Pzdr
    /Young;]
    Ostatnio zmieniony przez Young Worrior : 27-05-2009, 23:11

  2. #152

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #Silnikos i people
    Sprawa jest o tyle przykra że ten lay u nas już długo stoi.
    Pomyślcie sobie nad takim przykładem: Kupujecie materiały budowlane i budujecie piękny dom w pół roku, sasiąd natomiast od 3 lat trzyma materiały budowlane w piwnicy i nagle zaczyna budowę, kończy i co się okazuje? Że jego dom jest identyczny jak Twój, kropla w krople a na dodatek Twój sąsiad chodzi z głową uniesioną do góry i mówi że miał pełne prawo tak zrobić, bo miał materiały budowlane wcześniej. I ta sama sytuacja jest tutaj... To jest po prostu dziecinada.
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @up - Piekne porownanie. Jak to czytalem u was w newsie to przez mysl mi przeszlo tylko 'jak oni sie pograzaja'. Layout to nie material, gotowy serwis z layoutem to nie dom. Sorry.

    edit: Wyobraz sobie taka sytuacje: Kupujesz u archeitekta plan domu. Chwilowo nie masz czasu na zbudowanie domu, wiec plan lezy caly czas w szufladzie. Nagle patrzysz, a po drugiej stronie ulicy, ktos zbudowal dom wg twojego planu i mowi ci, ze to ty jestes zlodziejem, bo on wybudowal budynek wczesniej. I ta sama sytuacja jest tutaj... To jest poprostu dziecinada.

  5. #154

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #up
    Jak ja widzę waszą politykę ;) to mi już żal się robi Was ;))
    Tak może Alien rozszerz swoją wypowiedź o to dlaczego złe porównanie, a nie tylko że to i tamto źle.




    Szukaj w temacie do zgłaszania linków z keyloggerami.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 01-04-2011, 04:42
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  6. #155
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up - Piekne porownanie. Jak to czytalem u was w newsie to przez mysl mi przeszlo tylko 'jak oni sie pograzaja'. Layout to nie material, gotowy serwis z layoutem to nie dom. Sorry.
    pogrążacie to się wy, każdą kolejną wypowiedzią kolorowych :)

    Cytuj Miczel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    Już arch przepraszał za źle dobrane słowa... ale myślę, że powinien na kolanach do Częstochowy się przejść dla świętego spokoju...
    To przeczytaj cały temat. Arch przeprosił i jednocześnie dał do zrozumienia ze nie jesteśmy plagiatorami a wykradającymi informację oszustami/złodziejami pomysłów którzy nie umieją nic sami wymyślić. No to już lepiej dobrane słowa co?
    A wystarczyło by jak by na samym początku zaznaczył że te laye to po prostu zbieg okoliczności... Torg fail again.

    edit: Wyobraz sobie taka sytuacje: Kupujesz u archeitekta plan domu. Chwilowo nie masz czasu na zbudowanie domu, wiec plan lezy caly czas w szufladzie. Nagle patrzysz, a po drugiej stronie ulicy, ktos zbudowal dom wg twojego planu i mowi ci, ze to ty jestes zlodziejem, bo on wybudowal budynek wczesniej. I ta sama sytuacja jest tutaj... To jest poprostu dziecinada.
    Tak zgadzam się z tobą. Tutaj mamy identyczną sytuację! Torg mówi że my jesteśmy złodziejami bo wy kupiliście lay wcześniej (naiwnie myśląc że na wyłączność) jednak później od nas go wprowadzacie. Nie wiem czy powiedziałeś to świadomie, ale to chyba pierwsza mądra wypowiedź z waszej strony.

    @2x down
    Nie sprowadza się.
    Ostatnio zmieniony przez karQt : 27-05-2009, 23:21

    We'll never forget...

  7. #156
    Avatar matikurczak225
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    207
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Widze, ze ostra klutnia o.O'
    Mozecie sobie wrzuciac na torga swoje obelgi i obgadywac, ze sciagnelismy cos od was. Ale na swoim forum i zdala od nas ;<
    Wybacz ale jesli Arch planowal to od roku, to niezmieni tego, bo Ty tak chcesz T_T

    @down
    To na pw mu pisz o przeprosiny, bo mi tu smiecisz. To temat o tym czy nam sie podoba nowy wyglad tibia.org.pl -.-'
    Ostatnio zmieniony przez matikurczak225 : 27-05-2009, 23:17

  8. #157

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #up
    Lizać dupę to idź przez pm'ki bo tu mi śmiecisz. On nie ma zmieniać czy coś tylko jakby był honorowy to by przeprosił ;)) i nie dlatego że ja czy ktoś tak chce tylko dlatego że tak wypada.
    #KarQt
    Co sprowadza się również dalej do plagiatu (wg. definicji podanej na wikipedii)
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  9. #158
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Quric napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    Jak ja widzę waszą politykę ;) to mi już żal się robi Was ;))
    Tak może Alien rozszerz swoją wypowiedź o to dlaczego złe porównanie, a nie tylko że to i tamto źle.
    Tlumaczyc takie sprawy dosc ciezko, ale postaram sie, skoro masz problemy ze zrozumieniem. Posluze sie moze definicja materialu, do ktorego zostal porownany layout:

    materiał
    1. &#171;to, z czego się wytwarza lub z czego się składają albo powstają jakieś rzeczy lub obiekty&#187;
    Mysle, ze to wystarcza, zeby zauwazyc manipulacje w waszym porownaniu. Z layoutu sie nie wytwarza. Layout jest jakims wzorem, do czegos takiego moglby zostac porownany. Abstrahujac juz od tego, ze stawiacie sytuacje w takim swietle, jakby to, ze opublikowaliscie go pierwsi bylo jakims zwyciestwem.

  10. #159
    Avatar Young Worrior
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    1,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj karQt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    edit: Wyobraz sobie taka sytuacje: Kupujesz u archeitekta plan domu. Chwilowo nie masz czasu na zbudowanie domu, wiec plan lezy caly czas w szufladzie. Nagle patrzysz, a po drugiej stronie ulicy, ktos zbudowal dom wg twojego planu i mowi ci, ze to ty jestes zlodziejem, bo on wybudowal budynek wczesniej. I ta sama sytuacja jest tutaj... To jest poprostu dziecinada.
    Tak zgadzam się z tobą. Tutaj mamy identyczną sytuację! Torg mówi że my jesteśmy złodziejami bo wy kupiliście lay wcześniej (naiwnie myśląc że na wyłączność) jednak później od nas go wprowadzacie. Nie wiem czy powiedziałeś to świadomie, ale to chyba pierwsza mądra wypowiedź z waszej strony.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, na pewno będzie Ci łatwiej porozumiewać się z ludźmi nie robiąc z siebie idioty.

    zbudowal dom wg twojego planu i mowi ci, ze to ty jestes zlodziejem
    czyli to nie TORG wyzywa tu od złodziei. ; )


    @Down
    Przeczytałem i to nie raz.
    Radzę Ci zrobić to samo zamiast pierdolić tutaj co Ci tylko do głowy przyjdzie ośmieszając się idiotycznymi argumentami.

    Btw.
    deklu o nieczystym rozumu
    ? Naucz się przy okazji pisać. Po angielsku również, bo podpis razi w oczy. Ile Ty masz lat? >.>



    Pzdr
    /Young;]
    Ostatnio zmieniony przez Young Worrior : 27-05-2009, 23:28

  11. #160

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #Alien
    Post był pisany podczas tego jak ty edytowałeś swojego, więc nie mam problemów ze zrozumieniem.
    15.09.2008 wtedy został wprowadzony u nas nowy layout, chcesz mi powiedzieć że nikt z od was nie wiedział bądź widział że ten lay jest już wykorzystywany przez inne strony bądź serwisy o tematyce zbliżonej do torga ;) ?

    ======
    edit :

    #up

    deklu o nieczystym rozumu z łaski swojej popatrz na wcześniejsze wypowiedzi waszych przedstawicieli.
    Ostatnio zmieniony przez Quric : 27-05-2009, 23:22
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  12. #161
    Avatar Spitfire
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bridgwater
    Wiek
    30
    Posty
    164
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Imo nie zasługujecie na żadne przeprosiny. To wy powinniście przeprosić! Przeczytałem cały topic i doszedłem do wniosku, że:

    1)Arch pisząc "niby-plagiat" i całą resztę nie miał na myśli obrażać was, tylko dać do zrozumienia NAM, torgowiczom, aby nie wspominać nawet o Waszej stronie i nie obrażać. Źle zinterpretowaliście zdanie i zrobiła się wojna.
    2)Arch przeprosił i zedytował posta, mimo iż niczym nie zawinił! Mało tego, dalej kontynuowaliście wojnę jaki to Arch zły jest i musi przeprosić, mimo że przeprosił.
    3)Arch nie życzy sobie żadnych sporów, zaznaczył to wiele razy, jednak mimo wszystko kontynuowaliście.
    4)Do obrazy waszej doszło po pewnym czasie kiedy kadra poprostu nie wytrzymała waszych obelg. Dam na przykładzie, że wykrzesanie ognia z iskry nie zawsze skutkuje zamierzonym efektem za pierwszym razem, ale po upartym kontynuowaniu w końcu osiągamy zamierzony efekt.

    Legenda:
    Iskra - obelga
    Ogień - wojna pomiędzy wami

    To tyle z mojej strony. A teraz do domu i zdrowaśki klepać grzesznicy! (mam na myśli obydwie strony ;d) Tako rzecze Xsiądz Lolek i błogosławię was w imię Kuta Wszechmogącego. ;ddd

    Pozdrawiam
    Xsiądz Lolek485
    Ostatnio zmieniony przez Spitfire : 27-05-2009, 23:30
    Ooooh I burn and I die a little more. Oh I die, I die, I die a little more!
    Ash to ash. Dust to dust. Fade to black... But the memory remains!

  13. #162

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    N.S.C
    Wiek
    39
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #up
    Wycytuj mi obelgi nasze i wasze :) tylko zgodnie z chronografią.
    I może wytłumaczysz mi dlaczego my mamy przepraszać ;)
    ###### OSHINO ######
    Fenix II of Ronots.
    Hail for Old Times

  14. #163
    Avatar karQt
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Young Worrior napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, na pewno będzie Ci łatwiej porozumiewać się z ludźmi nie robiąc z siebie idioty.

    czyli to nie TORG wyzywa tu od złodziei. ; )



    Pzdr
    /Young;]
    Fakt, mój błąd, przepraszam. Jednak teraz to nie pasuje do niczego, bo to jednak torg mówi że to my jesteśmy złodzieje.

    Zresztą to już się robi bez sensu. Faktem jest że my wprowadziliśmy nasz lay nie mając pojęcia o waszym z rocznym prawie wyprzedzeniem.
    Mimo tego że arch wiedział wszystko na bieżąco nie zrobił nic. Na koniec publikuje "to" co mamy w pierwszym poście, stwierdza że jesteśmy plagiatorami (co później zmienia na złodziei i oszustów bez inwencji).

    Teraz niech ktoś kompetentny mi to wytłumaczy. Tylko bez pustych słów w stylu klosa czy archa, tylko fakty/dowody.

    Bo tak się składa że ci co u was najbardziej krzyczą, wiedzą w tej sprawie najmniej.


    Tu nie chodzi żeby ktoś zmieniał laya. Tu chodzi o oficjalne sprostowanie i przeprosiny. Bo nikt was nie plagiatował, nikt od was nie kradł pomysłów, te laye to (z naszej strony mogę to wam powiedzieć, nie wiem jak jest u was...) czysty zbieg okoliczności i ludzie mają o tym wiedzieć.

    We'll never forget...

  15. #164
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Quric napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    15.09.2008 wtedy został wprowadzony u nas nowy layout, chcesz mi powiedzieć że nikt z od was nie wiedział bądź widział że ten lay jest już wykorzystywany przez inne strony bądź serwisy o tematyce zbliżonej do torga ;) ?
    Wiedzielismy. I zostalo to napisane pare stron wczesniej, wiec nie rozumiem sensu pytania. Pomimo tego, ze wiedzielismy, doszlismy do wniosku, ze nie bedziemy sie przejmowac tym, ze jakis podrzedny serwisik opublikowal taki sam layout jaki my kupilismy miesiac wczesniej, a nad ktoym prace byly juz w toku.

  16. #165
    Avatar matikurczak225
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    207
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Domagacie sie przeprosin, ktorej juz padly. Po 1 ich niepowinniscie otrzymac, bo juz padly. Po 2, to Arch ma na glowie wiecej, niz lukanie w ten temat i przepraszanie was. Po 3 po co caly czas upominacie sie o te przeprosiny skoro Archa niema na forum?

    #down
    rwij
    Zadalem pytanie w punkcie 3.
    Po co caly czas upominacie sie o te przeprosiny skoro Archa niema na forum?
    Rozwiazcie to z nim na pw i nie smieccie juz wiecej w tym temacie :)
    #down znow
    No i co jeszcze? Moze ja mam Cie przepraszac za kogos, kto i tak niema za co Cie przepraszac? Z takimi teoriami zycia daleko zajdziesz, pozzzzzzzzzdro ZIĄ.
    Ostatnio zmieniony przez matikurczak225 : 27-05-2009, 23:45

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Nowy wygląd youtube.
    Przez Darioo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 10-12-2012, 22:24
  2. [8.42]Nowy wygląd czaru(constant)
    Przez Hindori w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 04-12-2010, 17:38
  3. [Poradnik] The Chosen One Tibia Client - czyli modyfikujemy wygląd tibi!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 13-01-2008, 17:35
  4. Nowy wygląd forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post: 12-02-2006, 01:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •