Reklama
Strona 8 z 15 PierwszaPierwsza ... 678910 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 218

Temat: Kolejne bany

  1. #106
    Avatar kamilo555
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    96
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    4959 - o jasna cholera. Zaraz ide sprawdzic czy mam bana bo sie dzis caly dzien nie logowalem ;d. Jak bedzie wiecej takich akcji to serio straca na tym. Ale jak przeczytalem tego newsa to az sie zdziwilem jakie kroki zrobil cipsoft o.o


    @edit
    EJ! Co sie stalo na tibia.com z zakladka characters? Pisze mi:
    Section Disabled
    Section currently disabled.
    WTF?!

    @edit2
    Ciekawe co mieli by zrobić, żeby odróżnić botera od uczciwego gracza?
    Najlepszą możliwością jest skanowanie komputera przy pomocy klienta, ale za coś takiego mieli by delikatnie mówiąc przejebane, więc odpada.

    A może po prostu zrobili sobie wyliczanke? ^^ W to bym prędzej uwierzył niż w to, że mają jakiś mega super system banujący
    Tez nad tym myslalem i doszedlem do wniosku, ze moze wporwadzili system sprawdzania drogi. Tzn bot zawsze robi pauze na 1-2sec na danym waipont. Jak tak porownali to moze doszli do wniosku, ze to boty ;d.
    Ostatnio zmieniony przez kamilo555 : 30-01-2009, 22:41

  2. #107
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rzygać mi się chce od czytania waszych "komentarzy".


    - cipsoft robi update'y dla PACC - są źli bo idą tylko w kase
    - banują botterów, nie ważne czy pacc czy facc - debile bo tylko na tym stracą

    Ludzie, zdecydujcie się wreszcie do jasnej cholery, bo z tego widzę, to większości wszystko przeszkadza w tibii... tak samo jak z update'ami:
    - nic nie dodają - zuy cipzoft nic nie dodal
    - dodadzą coś nowego - ściągają z innych gier, są źli

    Aż mi się niedobrze od tego robi...

    @topic
    Ja oczywiście z całego serca popieram działania CipSoftu, gratuluję takiej liczby zbanowanych graczy :) Mam tylko nadzieję, że ta liczba jeszcze duuuuuużo urośnie

    Pozdro

  3. Reklama
  4. #108

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Koszalin
    Posty
    290
    Siła reputacji
    18

  5. #109

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pan UP @@@

    Siema nie rozumiem tego dokładnie mógłbyś to przetłumaczyc ?


    down

    a jak gadałem np: o tym ze ktos tam uzywal bota nie koniecznie ja ;d to ja moge dostac bana ? czy osoba o ktorej mowilem ?
    Ostatnio zmieniony przez Diwad-D3 : 30-01-2009, 23:22
    Moje gg 2210498

  6. #110

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    28
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @up

    Daniel, autor blackd ma 2 teorie jak wykrywali bota, 1 jest taka że skanowali plik .dll na twoim kompie, a druga że sprawdzali logi rozmów w grze i jeśli była mowa o bocie - autoban.
    Ostatnio zmieniony przez Ziomm19 : 30-01-2009, 23:19

  7. #111
    Dante iss

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mogą się za przeproszeniem Pierdolić. Więcej pacc nie kupię. Nie jestem głupi żeby siedzieć 5h dziennie na głupiej banucie. W sumie to ciekaw jestem jak ich zyski pójdą w dół... Hehehe. Sami sobie robią źle.

    Wiesz kolego jaka jest na to rada?? zamiast siedziec 5h na tej banucie nie majac rl to siedz godzine i tez bedzie dobrze. Co to za gra kiedy ty jedziesz na bocie kasa sie robi sama a potem zadowolony ze sie ma 150lvl. Skoro ta banuta taka glupia i ta tibia taka glupie to zadaj sobie pytanie, po jaka cholere ty w to grasz?! Bardzo sie ciesze ze nie kupisz juz wiecej pacc oby mniej takich jak ty w tibii. I o zyski Cipsoftu sie nie martw raczej nie zbankrutuja bo na miejsce botow powroca do gry Ci ktorzy przez te wlasnie boty odeszli.

    tyle w temacie

  8. #112
    Avatar Matejc
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    ...
    Posty
    74
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co do Gryphiego i jego blessed shielda slyszalem ze przezucil na innego acca ktos mu tak doradzil wiec ma nadal tego shielda ;]







    a) 800
    b) 900
    c) 700
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 01-04-2011, 04:07

  9. #113
    Avatar rudzik1
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Tarchomin
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Bardziej prawdopodobne jest to, że sprawdzali logi rozmów. Jeżeli jasno wynikało z nich, że używasz bota-ban. Z drugiej strony komu chciało by się to wszystko sprawdzać, chyba, że robiłby to jakis program. Co do skanowania pliku ADVAPI32.dll na naszym komputerze to wątpie, nie mogą chyba grzebać nam na kompie bez naszej zgody.
    Chyba, że wymyślili jakis super hiper ultra rewelacyjny program, co też jest wątpliwe:P
    Pozdrawiam

  10. #114
    Avatar Mistyk
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Mruwkuw
    Wiek
    30
    Posty
    644
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #up

    eee taaa, chyba nie mogą ..

    A czy ktoś z Was, moi mili, CZytał ten tekścior który każdy z Was akceptował przy zakładaniu konta?

    Daje głowe, że gdzieś tam sprytnie napisali, że klient może nam sie wbijać w rejestr xD.

    OFc to pewnie epic fail ta teoria, ale chyba nikt nie czyta tego regulaminu, co oni tam mogą, na co się zgadzamy ...

    Mistyk~

  11. #115
    Max_Payne86

    Domyślny

    Cytuj Dante iss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiesz kolego jaka jest na to rada?? zamiast siedziec 5h na tej banucie nie majac rl to siedz godzine i tez bedzie dobrze. Co to za gra kiedy ty jedziesz na bocie kasa sie robi sama a potem zadowolony ze sie ma 150lvl. Skoro ta banuta taka glupia i ta tibia taka glupie to zadaj sobie pytanie, po jaka cholere ty w to grasz?! Bardzo sie ciesze ze nie kupisz juz wiecej pacc oby mniej takich jak ty w tibii. I o zyski Cipsoftu sie nie martw raczej nie zbankrutuja bo na miejsce botow powroca do gry Ci ktorzy przez te wlasnie boty odeszli.

    tyle w temacie
    Taa
    Powrócą bo nie będzie botów. Śnij dalej
    Po update kiedy niema jeszcze botów grało około 30-35k ludzi w godzinach szczytu.
    Podobnie było po akcji banowania przy crash-u klienta.
    Z 55k ludzi nagle zostało 35k. Nagle 20k ludzi zniknęło ^^
    Koło napędowe Tibii to PACC, żeby go kupić trzeba mieć kasę albo kupić za GP. Żeby zdobyć GP trzeba grać/bocić.
    Jeśli ktoś ma rl życie to nie będzie siedział 12h na cultach czy innych expie.(W przypadku knightów)
    W przypadku magów i palków istotną sprawę odgrywa "floorhack" i "Hold target"
    Nie ukrywajmy że dla wieku miejscówek bez floorhacka i trzymania celu nie poexpisz.
    Inna sprawa, nie wiem na jakiej zasadzie działa to ich wykrywanie botów ale kumpel boci w ostatnich dniach bardzo dużo i bardzo długo a jakoś bana nie załapał, w jego przypadku delete bo jeszcze criminal mu pozostał.
    Taki cytat z forum tutorów

    Originally Posted by Originally Posted by Lionet/Customer Support Member:
    As you may have already noticed, our automated system to detect the use of unofficial software to play Tibia is now active. As of now please stop reporting players using bots to play. You can now ignore any players displaying typical bot behaviour as the system will deal with them in the future. As stated in the news regarding this topic: "this was not a one time action".

    Please note that any statements concerning the use of unofficial software (i use bot, go go botting and so on) should still be reported. Gamemasters will now only act on reports of such statements, not the use of unofficial software in the game.

    If there are any remaining questions, please ask them here and do not open any new threads about this topic.
    @edit.
    Jeszcze jedno
    Cześć z osób które dostały bana mówią że tylko część ich acc. zostało zbanowanych.
    Grając na mc na 2 kontach w jednym czasie tylko jedno dostaje bana?
    I to oczywiście z Auto Detectora xD
    Wytłumaczenie jest jedno, albo ten auto detector nie działa tak jak należy, albo go niema.
    Ostatnio zmieniony przez Max_Payne86 : 31-01-2009, 00:29

  12. #116
    Avatar Xan Vyshargus Qimsoe
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Dubai/St Ives
    Wiek
    42
    Posty
    358
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mwahahawahaha [...] hashauhauahsha [...] hnufhnufhnufhnufblat!

    Ludzie, nie martwcie się! Ci, którzy nie zostali zbanowani, też zostaną zbanowani! To, że zbanowano konta na które nikt nie logował się od ponad miesiąca oznacza, że ten słynny już detektor nielegalnego wsparcia nie skanuje w czasie rzeczywistym, a sprawdza historię serwera. I nie wiem co niby mogłoby być trudnego w wykryciu np. cavebottera: kolo łazi cały czas po tych samych ścieżkach i bez przerwy gada "Exura" albo coś w tym guście. A jeżeli ktoś wysyła dane do serwera (czytaj: coś robi), to powinien mieć świadomość, że ten serwer to odbierze i zarchiwizuje. No, ale niektóre "czołówki serwerów" nie posiadają elementarnej wiedzy i rozsądku, to powszechne zjawisko.

    "Let us dig the RPG part of this game out of that grave!"
    Pozdrawiam (szczególnie poległych ^^),
    Xan

    P.S. Cały rok będzie tak przebiegał. Jak tak dalej pójdzie, ilość graczy w Tibii osiągnie poziom ujemnej nieskończoności +456995.

  13. #117
    Avatar Mistyk
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Mruwkuw
    Wiek
    30
    Posty
    644
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #up

    Z tego co piszesz, to to wyłapuje caveboterów ...

    Jaka jest różnica między kolesiem , który stoi w miejscu , bije slima i mówi exura, a jaka różnica, jak koleś stoi w miejscu, bot zaznacza slima i mówi exura? xd

    Bot ( przynajmniej proste czynności ) nie modyfikują nijak klienta ( mc to inna sprawa ). Tak więc, jeśli ich bojowa machina polega na tym, o czym Ty mówisz, to mogę w spokoju trenić na slimie z pomocą slimetrainera, no, najwyżej dostane bana ( ale plx za 3 dni, need more skills ) xD

    Dane do serwera w tym wypadku idą takie same i nie sposób rozróżnić czy to bot czy człowiek, a jak pisali up, CipSoft nie ma prawa skanować naszego kompa, by się o tym przekonać... : d

    Mistyk~

  14. #118
    konto usunięte

    Domyślny

    Zastanawiam sie teraz ile dni mam odliczac do zbanowania mojego konta ;))

    Wiecie moze cos na jakiej zasadzie wylapuja oszustow ? :>
    Bo nie chce mi sie wierzyc, ze Cipsoft patrzy kazdemu w rejestr albo w logi rozmow.
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 31-01-2009, 04:41

  15. #119
    konto usunięte

    Domyślny

    pewnie wprowadzili cos takiego jak system anticheatowy :/ System wylapuje ci botterow i zapisuje do czarnej listy po czym w jakims tam dniu banuja masowo tak samo jest w grze diablo 2 lod na battle net ;)

  16. #120
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam sie teraz ile dni mam odliczac do zbanowania mojego konta ;))

    Wiecie moze cos na jakiej zasadzie wylapuja oszustow ? :>
    Bo nie chce mi sie wierzyc, ze Cipsoft patrzy kazdemu w rejestr albo w logi rozmow.
    Prawdopodobnie mogą Cie złapać przy następnej fali banów, oni czekaja az sie nazbiera i nagle jebut - banuja. Ja nie używałem nic poza narzedziami z blackd i dostałem bana (no chyba że to przez moje eksperymenty w c++, ale to tylko odczytywanie HP i Mana, nie wiem czy może ingerencja przez Cheat Engine) - więc...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kolejne bany
    Przez Chrill w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 08-01-2010, 14:08
  2. wtf kolejne bany? 0.o
    Przez system32 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 13-09-2009, 13:06
  3. Kolejne bany...
    Przez Masaker w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post: 12-08-2009, 21:36
  4. Kolejne bany.
    Przez Aqualek w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 09-06-2009, 15:46
  5. Kolejne bany
    Przez roen_kaj w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 25-02-2009, 22:42

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •