Reklama
Strona 7 z 9 PierwszaPierwsza ... 56789 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 125

Temat: Nowa metoda kupna premium time

  1. #91
    konto usunięte

    Domyślny

    U mnie to samo 3 ndi pcozekalem i sie pacc pojawil:P

  2. #92
    jara98

    Domyślny pytanie

    Jak to w końcu jest z tymi Bank Transferami. Czy jak zamówię teraz PACCa to dostane go dopiero jak zapłacę za niego czy mam czas (3 miesiące) żeby go spłacić?

  3. Reklama
  4. #93
    Avatar Palladni
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Nowogard/Szczecin
    Wiek
    34
    Posty
    1,321
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj jara98 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to w końcu jest z tymi Bank Transferami. Czy jak zamówię teraz PACCa to dostane go dopiero jak zapłacę za niego czy mam czas (3 miesiące) żeby go spłacić?
    To chyba oczywiste, musisz najpierw zaplacic zeby dostac PACC - 90 dni ma sie na przelanie pieniedzy, pozniej zamowienie staje sie po prostu nie wazne ; )

  5. #94
    Avatar MoNvIeR
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Caricatures City
    Wiek
    30
    Posty
    128
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    O około 30 zł tańszy ten pacc na 90 dni, to tylko przez karty kredytowe czy można przekazen bankowym ew. pocztowym?>
    being emo

  6. #95
    Avatar Golden Demon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Skądinąd
    Posty
    87
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dla mnie to szczyt... Pewna osoba, która chce pozostać anonimowa wyłała meila do działu marketingu tibia.pl z zapytaniem o nowego PT... Patrzcie co dostał w odpowiedzi:


  7. #96
    Toxicty

    Domyślny

    No i wreszcie za normalne pieniadze bedzie mozna normalnie pograc :D

  8. #97

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    37
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Mam pytanie czy to prawda ze sie nie aktywuje pacca w "my account" tylko on sie sam aktywuje automatycznie po wejsciu do gry? ;/
    Cytuj Łydzio napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy da sie wpłacić kasę do banku na czyjeś konto na ruku z majny?? Jeśli tak to jak.

  9. #98
    van helvix

    Domyślny

    Cytuj W0l3k napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie czy to prawda ze sie nie aktywuje pacca w "my account" tylko on sie sam aktywuje automatycznie po wejsciu do gry? ;/
    Tak to prawda, nie musisz nic aktywować na swoim koncie. Wystarczy, że zalogujesz się do gry a Pacc sam automatycznie się zaktywuje.

  10. #99
    Avatar ShadowBlade
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    52
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Drom padnie hurra
    Toppic @
    Gdybym gral w tibie
    to by bylo wspaniale




    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 31-03-2011, 19:57

  11. #100
    Avatar Perfect
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    30
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    siema zamowilem pacca, wyslalem kase i mam pytanie... jak sprawdzic proces przebiegu tranzakcji. "paid'y" nie paidy czy jakos tak ?
    Ostatnio zmieniony przez Perfect : 30-07-2008, 14:01
    Aka buchol. ))

  12. #101
    Avatar Miziawka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    160
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Golden Demon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie to szczyt... Pewna osoba, która chce pozostać anonimowa wyłała meila do działu marketingu tibia.pl z zapytaniem o nowego PT... Patrzcie co dostał w odpowiedzi:
    Albo ktos z tibia.pl byl troche opozniony, albo staraja sie chronic DROMa
    Tak apropo to na allegro zachej i tak sprzedaje dziennie mnostwo paccow... Czemu kupuje pacce na allegro ? albo maja po 12 i nie czytaja tibia.com (ja nie umiec inglisz) , albo... nie ma drugiego albo ;p

  13. #102
    konto usunięte

    Domyślny

    Dr. Omader jest uczciwy. To Tibia.pl jest nieuczciwa - konwersuję właśnie z Dromem, z którym, w przeciwieństwie do innych, da się konwersować.

  14. #103

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Pozwolę sobie skopiować mój post z tematu o t.pl:

    Co do firmy DROM, albo raczej co do cen przez nich ustalanych to wypowiem się w tej sprawie. Normalną sprawą, że DROM jako pośrednik gracz-Cipsoft odciąga jakąś prowizję, za wysyłanie przelewu. Nikt nie ma im tego za złe. Przez tyle lat było to robione i z pewnością dużo osób o tym wiedziało (każdy może zobaczyć ceny na allegro.pl lub przeliczyć kurs walut) i nikt nie miał pretensji. Jednak tutaj sprawa jest zupełnie inna.

    Od razu po ogłoszeniu newsa na tibia.com na t.pl zapanowała cenzura itd. ( po tej akcji nie dziwie się, dlaczego nie jest ona już supported fansite). Mimo, że t.pl nie jest już właśnie supported fansite to nadal jest fansite. Więc jako, że jest tym fansite, ma obowiązek RZETELNIE przedstawiać wiadomości dot. gry, szczególnie gdy są one tak ważne dla szarego, biednego Polaka pogrywającego w Tibię. Jednak tutaj było coś innego. Nagle t.pl potraktowała ceny BAGATELA o 30% niższe od poprzednich za informację mało ważną dla każdego gracza. Co tam, przecież według Torg Usera i tak mamy tyle pieniędzy, że nie mamy co z nimi zrobić. Wątpie, również w brak czasu lub chęci na umieszczanie tej notki w newsie. W końcu, jak można przeczytać na t.pl oni zawsze mają newsy przed Torgiem, tylko czekają na odpowiedni moment lub Bóg wie co.

    Następną sprawą, wg. mnie potrzebującą skomentowania jest kasowanie postów, banowanie użytkowników itd. Rozumiem już, że jakimś cudem zapomnieli podać informacji, która od update ( jeżeli nawet nie dłużej, biorąc pod uwagę, że update'y są kierowane dla posiadaczy pacc, a niektórzy właśnie przez cenę nie mogli sobie na niego pozwolić) była najważniejszą informacją w świecie Tibii. To sprawą karygodną jest kasowanie postów, które w żaden sposób NIE ŁAMIĄ REGULAMINU lub banowanie użytkowników, którzy też w ŻADEN SPOSÓB NIE ŁAMIĄ REGULAMINU. Rozumiem, że newsmani nie mieli czasu na napisanie 3 zdań więcej, ale na usuwanie kilku stron komentarzy, dodawanie do newsa nowej opcji i ciągłe śledzenie forum w celu usuwania złowieszczych informacji, która przecież nie jest ważna i chyba niegodna bytu na forum, przecież na forum musi panować porządek.

    Do czego zmierzam. Cała akcja Tibia.pl woła o pomstę do nieba i na pewno wyszła im gorzej niż podaliby prosto w newsie wszystkie informację. Zaśmierdziało komuną, cenzurą i Bóg wie czym jeszcze, za taką akcję Cipsoft powinien umieścić swoją byłą Supported Fansite do Undergound websites, czy tam innego katalogu.

    __________________
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 30-07-2008, 14:43
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  15. #104
    konto usunięte

    Domyślny

    #up
    Właśnie to próbuję od tygodnia tłumaczyć xd Mój post, który został wielokrotnie usuwany (pojawiał się w temacie Pacera Thread na T.pl):

    Podzielę się z Wami pewną informacją...

    Jak widzieliście na stronie Tibia.pl ukazał się news o nowym sposobie płatności. Po jakimś czasie usunięto nowe ceny a także zablokowano możliwość komentowania. Jeśli zaglądacie też na Tibia.org.pl możecie przeczytać pełnego newsa na ten temat.

    Po mojej interwencji w tutejszym dziale "błędy, sugestie" nie stało się nic. Cen jak nie było tak nie ma, komentować nie można. Posta mi usunięto. Czyżby Drom bał się kończyć biznes? Jeszcze raz odsyłam na stronę konkurencji, gdzie jest przetłumaczony przeze mnie news, dzięki któremu dowiecie się, że tak samo jak u Droma, możecie kupić PACC za 63 zł przez Tibia.com, płacąc tak samo jak dotychczas: na poczcie, bankiem, czy elektronicznym przelewem. Znajdziecie tam też poradnik, jak to zrobić. Mam nadzieję, że nikt z Was nie zdążył przepłacić.

    Jestem zdumiony tym, że po zapostowaniu tej samej treści drugi raz, mój drugi post również został usunięty. Praktyka Tibii.pl polega na tym, że ukrywają nowe ceny i nowe źródło rzetelnego premium time (CipSoft!), dlatego że Drom pójdzie z torbami. Co więcej, takie informacje dostałem z samego źródła (znajomy, pracuje w tutejszym supporcie...).

    Po wysłaniu długiego PW do bosala na ten temat, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Co więcej, zniknęła moja sygnaturka na ten temat (podobna do obecnej...). Widać więc, że Tibia.pl chce aby jak najmniej osób wiedziało, że jest możliwość kupna premium time taniej i lepiej.

    Przede wszystkim zależy mi na dobru całej społeczności, szczególnie tej, która czerpie informacje tylko z jednej strony: Tibia.pl. Ponieważ nie wszyscy znają język angielski lub odwiedzają Tibię.org.pl, mogą nie wiedzieć, że istnieje możliwość kupna PACC za 63 zł!

    Moja prośba do Wszystkich Was: przyjaciół i wrogów, znajomych i nieznajomych... Nie kupujcie premium time przez Droma, gdzie nie dość, że zdzierają, to jeszcze oszukują ludzi i zatajają fakty za pośrednictwem Tibii.pl. Proszę, skopiujcie treść niniejszego posta i cytujcie ją gdziekolwiek pojawi się dyskusja na ten temat. Ponadto, proszę, wstawcie moją sygnaturkę na ten temat do swoich podpisów (przynajmniej na jakiś czas). Wierzę, że z Waszą pomocą uda nam się wspólnie przezwyciężyć brudny biznes i nieuczciwe chwyty marketingowe.

  16. #105
    zaszyjmnie

    Domyślny

    Ja już na pewno nie kupie przez ta firmę (drom) nie odśc ze drogo.. to w sobotę kasę z konta już wzieli a pacc do dziś niema...;/


    co jest z nimi...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Time przelwem internetowym
    Przez Pavel321 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 28-01-2011, 14:35
  2. [Poradnik] Bank Transfer Premium Time
    Przez [IskrA] w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post: 17-04-2010, 22:11
  3. [Poradnik] Nowa metoda treningu-po co komu monk?
    Przez fracek91 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 03-12-2009, 17:52
  4. Premium Time dla wszystkich!
    Przez Mandarke w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post: 03-06-2009, 20:35
  5. Premium Time Ciąg Dalszy
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post: 01-08-2008, 11:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •