Reklama
Strona 17 z 34 PierwszaPierwsza ... 7151617181927 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 241 do 255 z 509

Temat: OwnTibia Deleter dla wersji VIP

  1. #241
    Avatar Orion
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    32
    Posty
    73
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj orc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do wykrywania wirusów heurystyka niektórych antywirusów jest gówno warta. Program jest wykrywany jako potencjalne malware, bo operuje na rejestrze. Poza tym jest spakowany ASPackiem.

    Jeśli nie chcecie ściągać - mnie to rybka, ja OwnTibii na pewno nie złapię.

    Spleen - dzięki za kodeki, nie pomyślałem o tym.
    Słuchajcie - tak jak napisał orc - nie chcecie nie ściągajcie. Boisz się, że tam jest wirus ? Nie ściągaj, złap OwnTibię i płacz, że Cię shakowali.

    Zrozumcie, że on robi to dla WAS, żebyście nie łapali OwnTibii, bo mogę się założyć, że akurat jemu zarażenie się OwnTibią nie grozi. Docencie, że ktoś robi coś dla Was ZA DARMO, poświęca czas ZA DARMO, a nie jak Wizz~, który wydaje OwnTibię za 40zł.

    Ze względu na samą wdzięczność powinniście zamknąć mordy i podziękować, że ktoś coś dla WAS robi, a nie płakać, że wirus ;x Idę o zakład, że gdyby orc chciał shakować Wasze cenne konta, to żaden skaner by tego nie wykrył..


    Pozdrawiam,
    Orion

  2. #242
    Cristiano R

    Domyślny

    Cytuj orc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, wywaliło pulpit, bo zabijam proces explorer.exe, teraz nie ma takiej potrzeby. Udostępniam wersję beta:



    Hasło takie jak do downloadu Tibia.org.pl.

    Program działa, tzn usuwa plik z keyloggerem, ale nie usuwa wpisu w rejestrze, JESZCZE. Dlatego jest to wersja beta, myślę, że gdzieś za 2-3 godzinki wyjdzie wersja finalna i dopiero wersja finalna zostanie wstawiona do downloadu.
    wiem że to wywala explorer exe ^^ ale jak teraz przywrucić pulpit -.^
    ??

  3. Reklama
  4. #243
    Pieter6

    Domyślny

    Nie był bym taki pewien co do tych kont :) ale co do całej reszty to owszem :P






    a) Silent Family
    b) Silver Blood
    c) Wolf Knights
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 01-04-2011, 04:41

  5. #244
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Cristiano R napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiem że to wywala explorer exe ^^ ale jak teraz przywrucić pulpit -.^
    ??
    CTRL + ALT + Delete -> Nowe zadanie... -> explorer.exe

  6. #245
    Avatar Sir Karuz
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    W@rsz@w@
    Posty
    33
    Siła reputacji
    0

    Domyślny lól

    Miałem to gówno ale sie szybko usuneło i nie ma śladu po tym dziadostwie :) Tenks wery macz ^^

  7. #246
    konto usunięte

    Domyślny

    Cóż ja mam jedno pytanie. Po skanowaniu wykrywa mi vira więc klikam Kasuj! i wyskakuje Błąd - nie można usunąć pliku. Klikam ok i pisze OwnTibia została usunięta. Restartuje komputer i skanuje znowu lecz wciąż wykrywa mi virusa i wciąż wyskakuje błąd. Co mam robić?:P

  8. #247
    konto usunięte

    Domyślny

    orc, dałoby rade napisać "miniprogramik" działający na tej samej zasadzie ,tylko dodający się do autostartu ? wiesz chyba po co, większa automatyzacja, nie trzeba odpalać ;P (ofkorz bez klikania "przeskanuj")

  9. #248
    Avatar luki
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    34
    Posty
    320
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Simsung napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    orc, dałoby rade napisać "miniprogramik" działający na tej samej zasadzie ,tylko dodający się do autostartu ? wiesz chyba po co, większa automatyzacja, nie trzeba odpalać ;P (ofkorz bez klikania "przeskanuj")
    Chyba sobie żarty robisz, wtedy większość forumowiczów by mnie zjadła, już widzę krzykaczy wołających, że keylogger.

    Cytuj krysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cóż ja mam jedno pytanie. Po skanowaniu wykrywa mi vira więc klikam Kasuj! i wyskakuje Błąd - nie można usunąć pliku. Klikam ok i pisze OwnTibia została usunięta. Restartuje komputer i skanuje znowu lecz wciąż wykrywa mi virusa i wciąż wyskakuje błąd. Co mam robić?:P
    Ściągnij najnowszą wersję, link jest na 12 stronie i podany w newsie.
    Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces.

  10. #249
    konto usunięte

    Domyślny

    Panowie, panowie... jak ktoś ma mózg to nie potrzebne mu takie programy. Ja sam mialem owntibia (przez 3 min) i wykasowalem i uwazam ze nie ma nic prostszego niz usuniecie owntibii.

  11. #250
    konto usunięte

    Domyślny

    Moglbym sie jeszcze dowiedziec na czym polega "Chron przed owntibia"? Jak to dziala? Dajecie cos bez dokumentacji, bez kodu zrodlowego? Co to ma wogole byc? Chcecie byc profesjonalni to bądzcie, robicie prosty programik co usuwa wpis z rejestru i jakis tam plik i robicie jeszcze kilka wersji beta.
    zal.pl

  12. #251
    konto usunięte

    Domyślny

    Wiesz racja, nie ściągnę tego z paru jasnych powodów :

    - Virusscan.jotti.org pokazuje, że jednak może tam coś być
    - Dostałem warna za pokazanie scanu z jotti, żenada ... bikstopa nie miał co robić chyba ...
    - Dziwne tłumaczenia się orc'a
    - na forum owntibia, jest pewna wypowiedź, w której osoba, która się trochę zna wyraźnie mówi :

    "orc, ale namieszałeś ! Zrobiłeś niby programik, chroniący przed owntibią, a tak naprawdę wystarczy podmienienie jednego plika, a osoby, które posiadają twój program staną się ofiarami owntibii :)"

    Nie wiem co o tym myśleć!

  13. #252
    konto usunięte

    Domyślny

    Jezeli chodzi o heurystyke to przyznam ze to bujda i prawdopodobnie nie bedzie tam wirusa co nie zmienia faktu ze nie ma kodu a co wiecej jak ktos sam pisze program to antywirus tego nie wykryje i musiscie o tym wiedziec ze jak orc by chcial cos tam dodac to by dodal, i nie wykluczone jest ze cos dodal.

    To co sprawdzal na filmiku to najbardziej prymitywna metoda.
    Dobrego keyloggera nie widac w takim okienku procesow, a czasami wykrycie takiego czegos mozna tylko porownywanie krzyzowe, o ktorych malo kto wogole wie ze istnieja.

    Nie myslcie ze majac ten program jestescie bezpieczni.
    Myslac tak stajecie sie jeszcze bardziej niebezpieczni.
    Porada: STAŁA CZUJNOŚĆ I UZYWANIE FIREWALLI!

  14. #253
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - na forum owntibia, jest pewna wypowiedź, w której osoba, która się trochę zna wyraźnie mówi :

    "orc, ale namieszałeś ! Zrobiłeś niby programik, chroniący przed owntibią, a tak naprawdę wystarczy podmienienie jednego plika, a osoby, które posiadają twój program staną się ofiarami owntibii :)"
    Hehe, też to czytałem i to jest prawda :) Niestety nieuchronicie się przed tym :P

    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - Dostałem warna za pokazanie scanu z jotti, żenada ... bikstopa nie miał co robić chyba ...
    No wiesz to wkońcu bikstopa jest ...

    @Co do JoGi86
    Kiedyś chciał on kupić OwnTibie :) ale Wizz mu niesprzedał z wiadomych przyczyn. Swoją drogą ten cały JoGi86 to nie taki świętoszek za jakiego go niektórzy mają :) Radze pomyśleć kilka razy zanim mu zaufacie ...

    Cytuj Boromeusz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Porada: STAŁA CZUJNOŚĆ I UZYWANIE FIREWALLI!
    Firewall Ci nic nieda jak masz na kompie OwnTibie :)

  15. #254
    Avatar Domestos
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Olesnica (obok Wrocka ;d)
    Wiek
    34
    Posty
    57
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - Virusscan.jotti.org pokazuje, że jednak może tam coś być
    Przeczytaj caly temat, to sie dowiesz dlaczego.
    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - Dostałem warna za pokazanie scanu z jotti, żenada ... bikstopa nie miał co robić chyba ...
    Bo pokazales to jako 43784678 osoba.
    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - Dziwne tłumaczenia się orc'a
    Lol?
    Cytuj Daniel16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    - na forum owntibia, jest pewna wypowiedź, w której osoba, która się trochę zna wyraźnie mówi :

    "orc, ale namieszałeś ! Zrobiłeś niby programik, chroniący przed owntibią, a tak naprawdę wystarczy podmienienie jednego plika, a osoby, które posiadają twój program staną się ofiarami owntibii :)"

    Nie wiem co o tym myśleć!
    Tak, wystarczy, ze wlamie sie do dowloadu i zamieni OwnTibia Deleter na OwnTibie :)

  16. #255
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Domestos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przeczytaj caly temat, to sie dowiesz dlaczego.

    Bo pokazales to jako 43784678 osoba.

    Lol?

    Tak, wystarczy, ze wlamie sie do dowloadu i zamieni OwnTibia Deleter na OwnTibie :)
    Śmieszny jesteś. Wiem dlaczego, pokazałem to jako 2 osoba, ponieważ przed zdecydowaniem się na napisanie posta, nie było żadnego skanu, a po napisaniu prze zemnie posta zobaczyłem, że ktoś był szybszy. Poza tym na jakiej podstawie tłumaczysz mi za co warna dostałem ajk w uzasadnieniu bikstopa napisał mi : google.pl ... ? Może to 2 konto bikstopy ? (ironia) Albo jesteś jakimś modkiem tutaj? "Lol?" słowo wymyślonie przez jakieś dziecko, powielane teraz przez takich jak ty. A na tą zmianę jest inny sposób :) Ale uwierz mi, to nie na twój rozum.

    @Temat:
    Podobno program już nieaktualny - nowa wersja OwnTibi :/ To prawda?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Owntibia is D3AD
    Przez bad_madafaka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 11-05-2009, 16:20
  2. [Poradnik] Usuwanie Owntibia
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post: 21-07-2008, 12:52
  3. Mount Sternum i OwnTibia klient + dobry loot.
    Przez Patryk_ w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 22-06-2008, 08:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •