Reklama
Strona 11 z 34 PierwszaPierwsza ... 91011121321 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 509

Temat: OwnTibia Deleter dla wersji VIP

  1. #151
    Avatar luki
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    34
    Posty
    320
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj NeX_1337x7 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gorzej jak wizz zmieni adress pliku i klucz rejestru wtedy tym bananem bedzie mogli podetrzec se dupe ;d
    Wtedy wystarczy mi 10 minut by zaktualizować deletera i wypuścić publiczną wersję.

    W domu będe to wypuszczę aktualizację, bo mam pomysł jeszcze jak usprawnić tego fixa, plus dodam przycisk, który będzie usuwał ochronę permanentną. ;)

    W tej chwili bez wkładania większych kosztów autor keyloggera nie będzie w stanie napisać wersji, która ukryje się przed naszym programem.
    Ostatnio zmieniony przez luki : 11-04-2007, 14:10
    Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces.

  2. #152
    Vernius

    Domyślny

    No no kawałek barrrrdzo fajniej roboty będę napewno koorzystał z programu wielki
    PLUS DLA WAS ;)
    Pozdrawiam czekam na dalsze programy tego typu

  3. Reklama
  4. #153

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    257
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Tak,wiem, nie mam zielonego pojęcia o (o)programowaniu, w życiu nic nie napisałem, ale całkowicie nie rozumiem, dlaczego napisaliście to w TEN sposób... po co blokowanie domen, mieszanie w rejestrze i reszta stuffu, jeśli panowie z ZoneLabs pokazali, jak wykrywać te wszystkie "niewykrywalne keyloggery"? Wiem, że tutaj ilość posiadaczy ZA Security Suite można pewnie policzyć na palcach jednej ręki, więc wyjaśnię: w momencie, kiedy jakiś program włącza hak klawiatury, ZA wychwytuje go i pyta się o zgodę. Nie chcę tutaj nikogo namawiać na instalowanie pirackiej wersji, więc zastanawia mnie: czemu nikt nie próbował do tej pory napisać podobnego algorytmu w wersji OPEN SOURCE?

  5. #154
    pipcio.

    Domyślny

    Odpaliłem u siebie wersje VIP i nic nie wykryło :D
    Jakiś gówiany ten deleter xD

  6. #155
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj deathplanter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    całkowicie nie rozumiem, dlaczego napisaliście to w TEN sposób... po co blokowanie domen, mieszanie w rejestrze i reszta stuffu, jeśli panowie z ZoneLabs pokazali, jak wykrywać te wszystkie "niewykrywalne keyloggery"? Wiem, że tutaj ilość posiadaczy ZA Security Suite można pewnie policzyć na palcach jednej ręki, więc wyjaśnię: w momencie, kiedy jakiś program włącza hak klawiatury, ZA wychwytuje go i pyta się o zgodę.
    hmm... nie chce sie wypowiadac za orca i bikstope, bo de facto nie wiem, dlaczego tak to napisali, ale czy jestes pewien, ze OwnTibia zaklada hacka na klawiature, a nie czyta danych bezposrednio z procesu tibii?
    przyznaje, ze nie odpalalem OwnTibii (bo i po co? ; ), ale zawsze zakladalem, ze dane odnosnie acc+pass sa pobierane wlasnie w ten sposob, poniewaz wykrywanie hackow na klawiature jest, jak zauwazyles, banalnie proste.


    Cytuj deathplanter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chcę tutaj nikogo namawiać na instalowanie pirackiej wersji, więc zastanawia mnie: czemu nikt nie próbował do tej pory napisać podobnego algorytmu w wersji OPEN SOURCE?
    nie mam pojecia : )

    moze dlatego, ze obejscie zabezpieczen takiego programu jest znacznie latwiejsze, jesli koder wirusa ma caly kod zabezpieczenia podany na tacy? : )
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  7. #156
    pipcio.

    Domyślny

    @spleen
    Nie wszyscy piszą passy,niektórzy kopiują a i tak do mnie passy przychodzą :D.....ciiii nic nie mówie ]:->

  8. #157
    konto usunięte

    Domyślny

    Fajne!!! mi naszczesice nie wykrylo ;];]

  9. #158
    Darth_Revan

    Domyślny

    Cytuj pipcio. napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @spleen
    Nie wszyscy piszą passy,niektórzy kopiują a i tak do mnie passy przychodzą :D.....ciiii nic nie mówie ]:->
    Rotfl... Dont H4cK me plzz... Wydobędziesz od kogoś plate seta... Respect... A tak nawiasem to idz stąd

  10. #159

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    257
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Spleen,knockout ;) Zabrakło mi słów. Faktycznie, możesz mieć rację, bo ten pomysł też jest nie najgorszy. Ale na dobrą sprawę, ZA to też wykrywa ;d. Tak więc, trojanki nie mogą się podczepić pod proces ;<. Po prostu zastanawiam się nad jednym i podejrzewam że tutaj się w ich imieniu nie wypowiesz: czemu nie pracować nad bardziej uniwersalnymi sposobami?

  11. #160
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj deathplanter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na dobrą sprawę, ZA to też wykrywa ;d. Tak więc, trojanki nie mogą się podczepić pod proces ;<.
    wiele rzeczy "to tez wykrywa", ale:

    • 90% bywalcow tego forum nie wie co to jest firewall
    • 90% tych, ktorzy wiedza co to jest firewall nie wie jak go poprawnie skonfigurowac (malo to postow widziales pt. "nie dziala mi, wylaczylem AV i FW i dalej nie dziala, help!!!1"?)
    • takie keyloggery przychodza zwykle jako "wartosc dodana" do jakiegos bota, ktory z definicji musi posiadac funkcje czytania z pamieci, a zaden AV czy FW nie bedzie w stanie sprawdzic, czy to co on czyta to twoj exp i skille, czy acc i haslo.


    Cytuj deathplanter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu zastanawiam się nad jednym i podejrzewam że tutaj się w ich imieniu nie wypowiesz: czemu nie pracować nad bardziej uniwersalnymi sposobami?
    tutaj sie wypowiedziec akurat moge : )
    aby bardziej uniwersalne sposoby byly odpowiednio skuteczne konieczne jest poswiecenie naprawde sporego nakladu pracy + posiadanie odpowiednich umiejetnosci. takich umiejetnosci sie nie nabywa w szkole na lekcjach C++.
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  12. #161
    konto usunięte

    Domyślny

    Przepraszam bardzo, jezeli w tym poscie uraze panow bikstope i orca (ktorych bardzo szanuje) ;)

    bardzo mieszaja w mojej glowie te nie do konca zrozumiale posty, ze niby jest tu keyek w tej aplikacji itp ... poprostu jak czytam ten temat, a szegolnie ostatnie ode mnie wypowiedzi zaczynam sie bac o hacka ; <

  13. #162
    Avatar luki
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    34
    Posty
    320
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj deathplanter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po co blokowanie domen, mieszanie w rejestrze i reszta stuffu, jeśli panowie z ZoneLabs pokazali, jak wykrywać te wszystkie "niewykrywalne keyloggery"?
    Większość użytkowników nie ma pojęcia co to jest Zone Labs. Fix skierowany jest w tej chwili pod najpopularniejszego keyloggera, i tylko pod niego.

    A OwnTibia czyta login i pass z pamięci Tibii.

    VMWare świetna rzecz.

    Edit: Heh, autor zmienił ścieżkę, gdzie dodaje się keylogger. Muszę uaktualnić program. ;)
    Ostatnio zmieniony przez luki : 11-04-2007, 14:52
    Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces.

  14. #163
    konto usunięte

    Domyślny

    To ten program wykrywa virusy w tibi.. ?

  15. #164
    konto usunięte

    Domyślny

    Hmm nie zebym cos sugerowal ale ja i moj friend w rl wczoraj se sciagnelismy ten programik
    kumpel zostal shakowany juz wczoraj a ja dopiero dzisiaj -.- nie zebym cos sugerowal -.-

  16. #165
    Darth_Revan

    Domyślny

    Hmmm... Troche dziwnie... Dlaczego Kaspersky krzyczy mi że ten Deleter jest zaszyfrowany hasłem przy skanowaniu?

    Nie nie chodzi mi o to ;d Po prostu rozpakowałem OwnTibia Deletera, przeskanowałem nim kompa i wywaliłem go w pizdu bo nic nie wykrył... Potem odpaliłem sobię jak co tydzień skan Kasperskym i wywalił mi komunikat o OwnTibia Deleterze że siedzi tam gdzieś w rejestrze i że zbiór ten jest zaszyfrowanym hasłem ;]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Owntibia is D3AD
    Przez bad_madafaka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 11-05-2009, 16:20
  2. [Poradnik] Usuwanie Owntibia
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post: 21-07-2008, 12:52
  3. Mount Sternum i OwnTibia klient + dobry loot.
    Przez Patryk_ w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 22-06-2008, 08:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •